18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mazurek Dąbrowskiego

giboN31 • 2013-10-26, 00:07
Patrząc ostatnio co się u nas dzieje i słuchając pięknych dziadkowych opowieści, postanowiłem przypomnieć wam to:



Może było, może nie, ale tak dla przypomnienia żeby żaden użyszkodnik nie zapomniał kim naprawdę jest i żeby do końca życia tego nie zapomniał (możesz mieszkać w usa, uk, czy innej zielonej wyspie (Grenlandia?) to nie jest ważne). JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA. Mimo wszystko są jeszcze tacy którzy chcą coś zmienić. Nigdy nie jest za późno, pozdrawiam.



Jak było to nie znaczy że nie może być drugi raz, nie w tym przypadku, nie jesteśmy eurocwe*ami jesteśmy Polakami, pozdrawiam

Tak jestem trochę pijany, no i co? Nie mam zamiaru się wstydzić za cokolwiek tu napisałem

Jeszcze raz pozdrawiam, tyle mogę w pojedynkę (pozdrawiam :) )

Kislowy_wampir

2013-10-26, 15:35
@ up xXMolochXx

To co napisałeś o emeryturze i pracy polaków na wasze emerytury :) uwierz mi albo nie ale nie boli mnie to tylko hmmm wątpie czzy za 23 lata będzie cos takiego jak emerytura, dlatego ja wole liczyć sam na siebie i odkładać już teraz na emeryturkę, bo jak się liczy na państwo to później można płakać tylko i żebrać o jedzenie, bo za młodu myślało się, że państwo da na stare lata a tu wielki ch*j :)

Obstawiam że jak tak dalej pójdzie jak teraz to za 10 lat nie będzie takiego kraju jak polska :) Nieważne kto będzie rządził bo obecną sceną polityczną, medialną itp itd wszędzie działają układy itp orazz ludzie którzy mają przadków zbrodniarzy sb-ków itp. Tak samo jak młoda siksa która pracuje u Tuska 23 lata ponad 7 koła na łapke co miesiąc i wyj***ne tyle ze brak szkoły i kwalifikacji :) Należy zacząć od zzmiany rządów itp a nie k***a kłócić między sobą ale wy wiecie lepiej co należy dbać o własną dupe kosztem reszty :) tak więc za 10 lat bedziecie tylko wspominać polski hymn :)

Machol

2013-10-26, 16:32
W dzisiejszych czasach trzeba zmienić hymn na Rotę, śpiewać ją ze WSZYSTKIMI wersami, oraz z tą pieśnią wyjechać do Londynu czy innego Amsterdamu w celach WYŁĄCZNIE turystycznych - i śpiewać w twarz wszystkim zjebom którzy wyjechali "na parę lat" a potem przestroili piórka na obce barwy, stłamsili język i zaczęli ssać socjal jak j***ne brudasy.

gazo

2013-10-26, 16:42
ogolnie spoko, ale mi sie zawsze nasz hymn troche wydawal wiejski, kiczowaty. nie to zebym sie wyrzekal czy cos

oc...........an

2013-10-26, 17:23
Portal sadistic:
-hymn polski
-peany na cześć Jonasz "1%" Korwina-Mekki
-ból dupy z Slązoków (którzy tak BTW już są ślązakami tylko z nazwy - komuniści postarali się o jedność Polski)

No zajebiście, już niedługo będzie to kibice.net nr 2, a nie sadol.

canabisss

2013-10-26, 17:24
yanuha won do murzylandii

umcumcpolowka

2013-10-26, 18:37
Krata browarów za to! Mieszkam w UK już całkiem długo i mnie rozpie**ala wewnętrznie jak widzę co polaczkowie tu odpie**alają. Po tygodniu mieszkania w angolandii postrzegają się jako wielcy anglicy. ch*j, że po angielsku znają ze 3 słowa.
Jeszcze POLSKA nie ZGINĘŁA!

pherel

2013-10-26, 19:11
Jak tego słucham to tak mi ciary po ciele przechodzą :) ,że żadna inna piosenka tego nie robi mi z ciałem co nasz HYMN !!

Torghal

2013-10-26, 19:46
@Tomasz_Zaganiacz

Przeczytaj moją wypowiedź ze zrozumieniem, przeanalizuj ją powoli i przeczytaj ostatnie zdanie jakie napisałeś odnośnie mojego postu... Dokładnie, już rozumiesz, czy nie? A może ktoś kto rzuca bluzgami na lewo i prawo jest wystarczająco ograniczony, że nie da rady zrozumieć wbrew pozorom prostego tekstu? Bez odbioru znawco.

American78

2013-10-26, 20:24
Się zesrałem jak wstawałem

max666

2013-10-27, 00:44
123 lata zaborow KRAJ SILNY I BOGATY OPOR , TUSK KROL ZYJE Sie DOBRZe hehe BEZROBOCie 0 %
pkt 515151245125125 triliardow
bol dupy za 3 2 1 , o ironio ahahaha

giboN31

2013-10-27, 00:56
k***a, ale wy pie**olicie, właśnie dlatego wrzuciłem to żeby chociaż raz k***a wszyscy chociaż trochę wysilili mózg, a wy k***a się dalej kłócicie, no k***a przed naszym krajem właśnie w tym momencie nadzieja sp***ala, a większość dalej wałkuje to samo, szkoda gadać. Polak Polakowi Polakiem. Pozdrawiam :\

Chciałem dobrze a wyszło jak zawsze

Darmi

2013-10-27, 00:59
nie polecam czytać komentarzy pod Hymnem bo idzie się tylko pochlastać

Spiritus_Sancti

2013-10-27, 23:04
Mój kraj taki piękny ! Jeżeli możecie to subskrybujcie !! Pieśni patriotyczne w wykonaniu CSW z Rzeszowa ! Tak to mój kanał, ale nie jest komercyjny, nie mam na nim reklam, ani innego gówna, jest czysty !! Szerzę propagandę patriotyzmu !
http://www.youtube.com/user/Dominik12tbg/videos