18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mazurek Dąbrowskiego

giboN31 • 2013-10-26, 00:07
Patrząc ostatnio co się u nas dzieje i słuchając pięknych dziadkowych opowieści, postanowiłem przypomnieć wam to:



Może było, może nie, ale tak dla przypomnienia żeby żaden użyszkodnik nie zapomniał kim naprawdę jest i żeby do końca życia tego nie zapomniał (możesz mieszkać w usa, uk, czy innej zielonej wyspie (Grenlandia?) to nie jest ważne). JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA. Mimo wszystko są jeszcze tacy którzy chcą coś zmienić. Nigdy nie jest za późno, pozdrawiam.



Jak było to nie znaczy że nie może być drugi raz, nie w tym przypadku, nie jesteśmy eurocwe*ami jesteśmy Polakami, pozdrawiam

Tak jestem trochę pijany, no i co? Nie mam zamiaru się wstydzić za cokolwiek tu napisałem

Jeszcze raz pozdrawiam, tyle mogę w pojedynkę (pozdrawiam :) )

LucaBrasi

2013-10-26, 01:42
Zamknąc mordy. Jeszcze Polska nie zginęła i jedziemy z k***ami. Piona dla ciebie bo tez jestem pijany i powiem wam, ze pie**olicie glupoty jak zawsze ale jakbtm k***a szedl na wroga to wiem ze bylibyscie ze mna i bysmy rozpiedolili wszytkich.

sirkluck

2013-10-26, 01:42
Takie patorozkminy pokazują najlepiej, dlaczego Polacy mimo wszystkich swoich zdolności i cnót są jednak małym narodem. Jeden drugiemu do gardła skoczy. Dla zasady. Ja pie**olę.

NafazowanyKoleś

2013-10-26, 01:43
Kolego wyżej, to co wrzuciłeś NIE JEST hymnem III Rzeszy.

Chyba, że mówimy o innym państwie.




Co do polski..





OTO nasz hymn, bo polacy to byli co najwyżej nasi przodkowie, polacy dawno wyginęli.

Dla obecnej polaczkowej hołoty utwór powyżej.



Swoją drogą całkiem ładny, rzekłbym, że najbardziej porusza ze wszystkich hymnów jakie słyszałem.

galaxy.ngc

2013-10-26, 01:46
Szczam_na_koło - widzę że nie tylko na koło szczasz ale na wiedzę również.
Rzekomy hymn III Rzeszy który wrzuciłeś to tak faktycznie pieśń patriotyczna z XVIII w. Nigdy nie było to hymnem III Rzeszy. Oczywiście Twojej uwagi nie przykuł fakt, że jest to na melodię hymny Wielkiej Brytanii...
Hymnem III Rzeszy był aktualny hymn Niemiec, z taką różnicą że miał 2 zwrotki więcej.
Dlatego zapieprzaj do szkoły i się ucz!

ZnanyJakoZaganiacz

2013-10-26, 01:46
LucaBrasi napisał/a:

Zamknąc mordy. Jeszcze Polska nie zginęła i jedziemy z k***ami. Piona dla ciebie bo tez jestem pijany i powiem wam, ze pie**olicie glupoty jak zawsze ale jakbtm k***a szedl na wroga to wiem ze bylibyscie ze mna i bysmy rozpiedolili wszytkich.



I Ty masz 26 lat? Nigdy w życiu nie szedłbym ramię w ramię do boju z człowiekiem (a raczej szczeniakiem, na co sugerowałby ton wypowiedzi) z zapitą gębą.

Ba...........co

2013-10-26, 01:53
@up Tobie to nie grozi... Dostaniesz kat "E" za otyłość.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-10-26, 01:56
Basco napisał/a:

@up Tobie to nie grozi... Dostaniesz kat "E" za otyłość.



:facepalm: kategorię A otrzymałem, zasadniczą odbyłem, kapralem na wolność wyszedłem.

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-26, 01:56
galaxy.ngc napisał/a:

Szczam_na_koło - widzę że nie tylko na koło szczasz ale na wiedzę również.
Rzekomy hymn III Rzeszy który wrzuciłeś to tak faktycznie pieśń patriotyczna z XVIII w. Nigdy nie było to hymnem III Rzeszy. Oczywiście Twojej uwagi nie przykuł fakt, że jest to na melodię hymny Wielkiej Brytanii...
Hymnem III Rzeszy był aktualny hymn Niemiec, z taką różnicą że miał 2 zwrotki więcej.
Dlatego zapieprzaj do szkoły i się ucz!



Buziaczek w czółko.
Jebie mnie co było hymnem rzeszy i nawet nie chce wiedzieć. Wiadomo o co chodzi.

Pan_Generał

2013-10-26, 01:59
Wmawiacie sobie jełopy że jesteście Ślązakami :lol: Nie ma czegoś takiego jak narodowość śląska :mrgreen:

nawet kawałki nagrywają o swojej ziemi :D Syf, dym i ciemne framugi :lol:



Szkoda że nic k***a nie nagrywacie o Polsce.

Gawciu

2013-10-26, 02:00
Sadistic jak Sadistic, ale k***a przy tym temacie powinno być zero sarkazmu. Chcesz się k***a popisać błyskotliwością i humorem to strzel komentarz pod wypadkiem w Rosji. Wielkie zimne piwo za motyw patriotyczny!

S.W.A.T

2013-10-26, 02:02
Amor patriae nostra lex...

Co do Ślązaków:

gringo303

2013-10-26, 02:04
Vuko napisał/a:

Pan_Generał jesteś z Pomorza, ja z Małopolski - dwa krańce kraju, a jak przyszłoby co do czego to jeden za drugiego by na wojnie życie oddał.

A ze ślązakiem? Strach w okopie siedzieć, bo by Cię niemcowi wydał.



a Ślązaka na oczy widziałeś!

W dupie byłeś i gówno widziałeś!

Za wolność "Naszą" i "Waszą" ginęli mieszkańcy Górnego Śląska...na Wasze durne komentarze nawet by nie spojrzeli.

Cześć i Chwała Bohaterom.

Pan_Generał

2013-10-26, 02:04
S.W.A.T napisał/a:



Co do Ślązaków:



Wtedy były inne wartości. Polacy chcieli być częścią Polski. Ba, już nawet za Jagieły tak było. Jednak dzisiaj 70% procent ślunzaków by sprzedało Polskę za kilka ojro.

gringo303

2013-10-26, 02:15
Pan_Generał napisał/a:



Wtedy były inne wartości. Polacy chcieli być częścią Polski. Ba, już nawet za Jagieły tak było. Jednak dzisiaj 70% procent ślunzaków by sprzedało Polskę za kilka ojro.



chyba Ty!

S.W.A.T

2013-10-26, 02:20
@ Pan_Generał
To miał być obusieczny miecz. Pokazać nam nie Ślązakom, że kiedyś i w sumie nadal sporo im zawdzięczamy, jako Polacy. Węgiel który i tak idzie na eksport, sprawia że w budżecie jest tyle pieniędzy, że nie przepie**alają jej całej politycy i coś tam nadal zostaje. Z drugiej strony są tak zaślepieni, zapomnieli o co walczyli tacy powstańcy śląscy i tak dalej, że czasami chce się rzygać. Może i im zawdzięczamy, ale każda ziemia polska coś zrobiła dla ojczyzny, choćby powstanie wielkopolskie czy sejneńskie, jedyne jakie wygraliśmy.
No bo skoro chcieli być polakami, a niektórzy z nich się za takich uważają, to kto im k***a tak mózgi wyprał, że teraz się wypierają swojej ojczyzny? O kraj należy walczyć, a nie sp***alać z podkulonym ogonkiem do bogatszego sąsiada i fojksdolczyć. Przodkowie potrafili, może i MY (ogólnie Polacy) będziemy też kiedyś musieli, wtedy się okaże ile w każdym z nas patrioty i polaka.