18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Linka na offroadowców

borntoglory • 2013-05-11, 23:23
Sposoby na offroadowców. j***ne chamy.


Filmik znaleziony na YT. :dead:

el_kadafi

2013-05-11, 23:28
A ja tam popieram inicjatywę. Sk***iele w terenówkach i na quadach są jak graficiarze. Jeden raz się zabawią a ch*jnia pozostaje na długie miesiące a czasem lata. Offroad tak, ale na prywatnej działce lub wyznaczonym terenie.

Kupa_w_majtkach

2013-05-11, 23:31
@UP
Może i tak, ale jakby kto jechał quadem szybciej, to by głowe ucięło... niezafajnie...temu, któremu utnie. Dla nas może materiał by był.

kufel01

2013-05-11, 23:37
Nie wiem albo 3/4 z was to cioty albo grubasy nolify! Quad,cross, albo jeep to zajebista zajawka, co wy k***a spacerujecie po lasach??? że wam to przeszkadza? a poza tym na takie wypady są odpowiednie trasy a las to raczej mało interesująca opcja. Nie rozumiem ludzi których sporty motorowe nie ruszają.

Miisiek89

2013-05-11, 23:40
Sport motorowy na zamkniętym OS, na torze, albo na szwabskiej autostradzie. A śmiganie terenówką po czyimś polu czy lesie to zwyczajne chamstwo.

Brandolf

2013-05-11, 23:43
Polsza i wszystko jasne.

Morning

2013-05-11, 23:45
popieram. z tymi crossami czy quadami to na tory czy na teren prywatny. kupić km^2 lasu i jeździć a nie.

zerodwadwa

2013-05-11, 23:50
Takie coś powinno być podciągane pod próbę zabójstwa ch*je!

Raikiri73

2013-05-11, 23:53
Linka to troche przesada ale te sk***iele na quadach/crossach potrafia tak rozpie**olic droge biegnącą przez las w którym mam działki, ze tylko przyczekac jak jada i kazac im naprawic to co rozj***li.
Jak chca jezdzic to won na tor czy na swoja dzialke. "Gupie ch*je" : D

MrGregory

2013-05-11, 23:57
@kufel01

A ja nie rozumiem takiego pie**olenia jak Twoje... co Cie k***a obchodzi co kogo rusza, a co nie. Przyznaje, że sam mam chęć poszaleć trochę na torze crossowym, który jest od niedawna parę metrów ode mnie, ale znam ludzi którzy mają w ten sport wyj***ne i nie są ciotami ani grubasami, ale np. "dopieszczają" swojego powiedzmy Golfa w gazie. Niestety duża część z zapaleńców to przykładowi Debile, którzy dopie**alają "ile fabryka i domorosły mechanik dali" poza torem, więc nie pie**ol mi tu o "specjalnych trasach" bo nawet jeśli istnieją to ciekawe czy jeździłbyś tą samą trasą 4 razy? Pewnie nie, wolałbyś coś bardziej swobodnego, co jest chyba bardziej interesującą opcją?

tr...........ke

2013-05-12, 00:01
Gdyby większość ludzi na quadach i crossach była ogarnięta to spoko. 90% "kierowców" tych pojazdów to zwyczajni debile bez wyobraźni. Jest zakręt? Trzeba zapie**alać! ch*j z tym że jest las i nie widać czy czegoś po drugiej stronie zakrętu nie ma. Zapie**alać trzeba cały czas. Chcą jeździć? To niech zapie**alają po prywatnych torach a nie po lasach.

Re...........ms

2013-05-12, 00:08
rozpie**alają wszystko w koło to się nie dziwię, że ludzie się wk***iają.

IRONiczny

2013-05-12, 00:36
Popieram parę osób które tu pisały. Czasem strzelam się, ot taka zabawa w ASG, mamy las który udostępnił nam leśniczy i strzelnicę. Dwie drogi i na początku każdej jest szlaban. CO NIEDZIELA, zjeżdżają się tam w lecie w liczbie 2-3 crossy i napie**alają przez las że nie można usłyszeć kolego obok chociaż motor 300 metrów dalej w las! Płoszą zwierzęta, przeszkadzają "piknikom" i ludziom na strzelnicy.

ti...........ax

2013-05-12, 01:15
I k***a elegancko. U nas rozj***li już dwie fajne trasy rowerowo spacerowe. k***a koleiny po motorach to jeszcze ch*j. Jak k***a taką terenówką wpie**oli się po deszczu to k***a koniec.
Zresztą na filmiku widać co po sobie zostawili.
Nie raz tak zapie**alają ze kamienie jak pociski spod kółek lecą. Ludzie z dzieckiem na spacer już po naszych górkach nie chodzą bo strach.
Oby się jakich ch*j nadział najlepiej sam i zdychał tak z parę dni. Obowiązkowo z kamerką coby my się mogli tym potem nacieszyć.
Rozwieszać niech giną.