18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Linka na offroadowców

borntoglory • 2013-05-11, 23:23
Sposoby na offroadowców. j***ne chamy.


Filmik znaleziony na YT. :dead:

zonk

2013-05-12, 12:03
kufel01 napisał/a:

Nie wiem albo 3/4 z was to cioty albo grubasy nolify! Quad,cross, albo jeep to zajebista zajawka, co wy k***a spacerujecie po lasach??? że wam to przeszkadza? a poza tym na takie wypady są odpowiednie trasy a las to raczej mało interesująca opcja. Nie rozumiem ludzi których sporty motorowe nie ruszają.


Ucisz dupę. Po lesie się nie jeździ a jak się z tym nie zgadzasz to masz problem.

korinogaro

2013-05-12, 12:13
Wbrew temu co widać część tu uważa, las jest dla ZWIERZĄT! Ludzie są tam jedynie gośćmi, straciliśmy prawa do lasów gdy zaczęliśmy budować własne dżungle i zapomnieliśmy jak się koegzystuje z naturą. Dla mnie większą wartość ma spokój kilku saren, wilków i dzików w lesie niż możliwość zapie**alania po nim ryczącą maszyną. Jak idziecie do kogoś w gości to też macie wyj***ne na zwyczaje tych ludzi tylko sracie pod siebie bo tak się w domu przyzwyczailiście? No chyba nie. Więc w lesie też jest się "w gościach" tylko niestety właściciele nie mają mocy żeby cię z niego wyj***ć i więcej nie wpuścić.

Femp00411

2013-05-12, 12:24
Mój kumpel przez takie coś stracił głowe,bo świetny lesniczy nie był świadomy tego że taka metalowa linka przetnie szyje ...

korinogaro

2013-05-12, 12:39
@up Jazda w lesie jest dozwolona tylko drogami publicznymi lub takimi, które są oznaczone, jako dostępne dla ruchu pojazdów silnikowych. Poza tymi drogami wjazd do lasu jest zakazany. Obowiązuje nas w tym przypadku ustawa o lasach. Ten sam zapis ogranicza możliwość wjazdu do lasu także motorowerami, co oznacza, że gdy posiadamy mniejszy typ quada, który nie został zarejestrowany, jako samochód, również do zakazu musimy się zastosować. Kodeks wykroczeń przewiduje karę grzywny za wjazd, a nawet sam postój takiego pojazdu.
Leśniczy na pewno nie rozwiesił linki na ww. dozwolonych drogach tak więc powstaje pytanie: Dlaczego twój kumpel łamał prawo?
Każda śmierć jest dla kogoś tragedią, ale nie zmienia to faktu, że na pewno leśniczy tępym ch*jom tłumaczył, że nie wolno jeździć bo zwierzęta straszą, cielić się nie chcą itd. no to w akcie desperacji posunął się do tego.

Nameless

2013-05-12, 12:59
k***a ludzie myślą, że jak mają quada/crossa/ch*jwiecojeszcze, to już mogą jeździć gdzie im się podoba, byleby nie było ogrodzenia. A jak ktoś ma w ch*j duże tereny, to nie będzie ogradzał wszystkiego i nie koniecznie życzy sobie takich debili u siebie w lesie.

Jak chcesz popie**alać po lesie, to sobie taki kup i gitara. A jak nie i masz zamiar niszczyć cudze mienie to wypatruj linek, bo u siebie chyba też kilka takich pozakładam...

tranzystor

2013-05-12, 13:01
Jeźdźą i ryją lasy, później pretensje, że rodacy ich chcą eliminować. Do lasu się chodzi, aby wypocząć i się wewnętrznie wyciszyć, a nie brodzić w rozjeźdźonym błocie i uważać na mieszczańskich debili, którzy wyrwali się sprzed monitora, żeby jakimś starym złomem na wielkich oponach płoszyć zwierzęta.

ti...........ax

2013-05-12, 13:04
Femp00411 napisał/a:

nie był świadomy tego że taka metalowa linka przetnie szyje



Idiota ten leśniczy, co nie zmienia faktu ze piwko dla niego.

korinogaro napisał/a:

las jest dla ZWIERZĄT!



Święta racja, ludzie to na spacerek, ewentualnie rower ale rekreacyjnie.

smyndryl

2013-05-12, 13:11
Mnie bulwersuje tylko jedno - osoba wieszająca te linki nie postarała się o gumowe ochraniacze w miejscach, gdzie ownięte są drzewa. Przecież stalowy drut może wrosnąć w korę i zranić Drzewo!

k0dak

2013-05-12, 13:16
@guiches z "cisza dzienna" chodzilo mi o to, ze nie rozumiem czemu sie ludzie pruja o halas w dzien. A niby nie legalna wycinka drzew a nawet legalna to nie straszy zwierzat? Jak te Still'e przyniosa i piluja caly dzien? O.o

Z gimbusami chodzi o to, ze w 90% to oni zapie**alaja jak glupi po lasach bo nie maja wyobrazni i chca sie zaprezentowac kumplowi z tylu.

A tak BTW. do ludzi ktorzy popieraja te linki:
skoro popieracie zalatwianie problemow przemoca, to czemu nie podoba sie wam osiedlowy dres ktory okopie cie za patrzenie na niego, bo dzialanie za pomoca tych linek to tak jakby to samo. Albo zasadzenie polapki na wasze pieski ktore sraja na trawniki innych i je okaleczac, bo te to nawet jak sie ogrodzi to sie wpei**ola i nasraja

korinogaro

2013-05-12, 13:32
Za psy wpie**ol powinien dostać właściciel ale po wcześniejszych 3 mandatach 1szy 500pln, 2gi 1000, i 3ci 2000. Bo skoro kary pieniężne go nie nauczą to należy się wpie**ol. Przykład z dresem z dupy wzięty. Bo nie wiąże się ani z niszczeniem mienia, ani łamaniem prawa. Poza tym każdy jest za rozwiązywaniem problemów przemocą. Przeczytaj sobie definicję policji, w skrócie to jednostka za pomocą przemocy zapewniająca porządek i ład społeczny. Samo prawo w definicji ma przemoc.
@k0dak powiedz mi więc jakie widzisz inne rozwiązanie (realne do wprowadzenia) które miałoby powstrzymać tę swołocz przed niszczeniem lasów państwowych i prywatnych?

Je...........ny

2013-05-12, 13:35
el_kadafi napisał/a:

A ja tam popieram inicjatywę. Sk***iele w terenówkach i na quadach są jak graficiarze. Jeden raz się zabawią a ch*jnia pozostaje na długie miesiące a czasem lata. Offroad tak, ale na prywatnej działce lub wyznaczonym terenie.



Oni jeżdża tam gdzie i tak już jest w ch*j błota więc jak je tak bardzo lubisz to zamknij morde i taplaj się w nim na swojej działce a nie w miejscach gdzie ludzie chcą sobie pojeżdzić

kapral

2013-05-12, 13:35
już mam was k***a dosyć hejterzy j***ni, nic k***a nie pasuje. siedzicie na p*zdach przed kompami całe życie, nic sie k***a nie podoba, tuskoluby j***ne.

by wasz brat na motorze jechał bo kolega pożyczył, zmiażdżył by sobie tchawice i udusił by się na miejscu. takie k***a śmieszne i fajne? albo jeden z was by sie "garnął" na quadzie kuzyna, linka by ci przerwała rdzeń kręgowy i byś k***a do końca życia nie ruszył jednym palcem, pajacu j***ny 60 lat byś leżał jak warzywo, matka by ci dupe podcierała, byś sobie podziwiał dziury w suficie.

takie k***a fajne?

jakieś hobby masz k***a jeden z drugim? interesujesz sie czymś? czy całe życie na piździe w domu bo matka tylko po sprawunki puszcza? każdy cwany k***a w necie a do domu przed 23 żeby smartfona wam jakiś leszcz nie gwizdnął. 25cm w wicie, pryszcze na ryju, zęby krzywe i wielki kozak "na sadolu"

właśnie przez takich pie**olonych złamasów jest w kraju jak jest. starym prukwom przeszkadza że sobie dzieciaki w piłkę grają przed blokiem bo trawnik poniszczą, młodym przeszkadza że ktoś ma hobby i na motorze jeździ, na desce to pedały i cioty, na rowerach też, drifciarze to hajs od starych ciągną, studenci to debile bo studiują...

pie**olnijcie sie w łeb bo póki co jesteście najgorszą zarazą w tym kraju. rzygać mi się chce jak czytam albo słyszę jak ktoś tak pie**oli, albo że robota to za granicą tylko że kraj to ch*j. jak ktoś ma dwie lewe ręce to wszędzie mu będzie źle.

czas k***a sie ogarnąć bo zostaniecie spasionymi nolajfami z wk***iającą grubą żoną, dzieciakami które was nie szanują, pensją 1500, kredytem na 40 lat, bez przyszłości i możliwości.

"celem życia nie jest przeżycie. ludzie mają swoje cele, ambicje i ideały, za to walczą i umierają. a pan chce tylko żyć. niech pan sobie żre i żyje dalej." - J.K.M.

ale sie wk***iłem.

Putis

2013-05-12, 13:37
Femp00411 napisał/a:

Mój kumpel przez takie coś stracił głowe,bo świetny lesniczy nie był świadomy tego że taka metalowa linka przetnie szyje ...



I jak mu się z tym żyję? :gilotyna:

korinogaro

2013-05-12, 13:49
@kapral, czyli jedyna zabawa to taka gdy innym psujesz? Po raz kolejny napiszę to co ktoś już napisał. Chcesz zapie**alać to rób to na prywatnym terenie który należy do ciebie albo po którym właściciel pozwoli ci robić co sobie chcesz. Oczywiście, najlepiej jest odnieść się do uczuć i przerzucać odpowiedzialność na kogoś innego. Rodzinie byłoby smutno gdyby jej członek ucierpiał od takiej linki ale to nadal nie zmienia faktu, że poniósł konsekwencje swojego zachowania. Bo gdyby nie złamał prawa to by go w tamtym miejscu nie było. Linka by się magicznie nie teleportowała na główną drogę żeby uszkodzić mu tchawicę czy rdzeń kręgowy. Są tory do tego żeby zapie**alać, ale nie, większość z nich nie skorzysta bo a) trzeba zapłacić b) nie ma dreszczyku robienia tego co nie wolno.
Jakoś ludzie od ASG nie zapie**alają po publicznych lasach żeby kogoś nie postrzelić tylko robią to na prywatnym gruncie. To samo ludzie od paintballa.

Nie ogarniam skąd u niektórych przemożne wrażenie, że jak ktoś nie toleruje głupoty i nie lubi bezsensownego niszczenia tzn. że nic w życiu nie robi, nic nie osiągnął itd.
Z hobby jest jak z pedałami, tylko kilkaset gatunków na kilkaset milionów uprawia homo zabawy. Tak samo tylko ułamek wszelkiej aktywności którą można nazwać hobby może wiązać się lub wiąże się z destrukcją czegoś.

kapral

2013-05-12, 13:57
@korinogaro

nie będziesz ludziom mówił co jest hobby a co nie, za krótki jesteś.

"dyrekcja lasów państwowych" państwowe czyli wszystkich, moje, twoje, NASZE. więc też ich. mogą sobie po lasach jeździć i niech jeżdżą. nie wiesz czy to nie jest las państwowy bo nie ma nigdzie napisane.

ale okej, idźmy Twoim tokiem rozumowania. pójdę sobie sidła zastawie w lesie: bo mnie grzybiarze denerwują. pójdziesz z dziewczyną do lasu, wpadniesz w sidła, zakażenia dostaniesz i Ci nogę amputują. do kogo pretensje? no do siebie bo po co szedłeś do lasu, było w domu siedzieć, a grzyby z targu kupić.

właśnie Twoim durnym tokiem rozumowania wynika że lepiej żeby ktoś ZGINĄŁ niż ma być gruntowa leśna droga rozjeżdżona.
weź ty się wyloguj z internetów, okej?

p.s. a co do asg to sie mylisz