18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Linka na offroadowców

borntoglory • 2013-05-11, 23:23
Sposoby na offroadowców. j***ne chamy.


Filmik znaleziony na YT. :dead:

skandal89

2013-05-12, 01:52
Niszczą czy nie, to ten sposób jest po prostu ch*jowy i nie przemyślany, ciekawe co by pomyślał koleś który to zawiązał jak by znalazł tam odcięty łeb w kasku. Sk***ysyństwo i tyle.

sony-store

2013-05-12, 01:54
Jak już k***a to jest linka która jakieś j***ne leśne ssaki założyły na motocyklistów albo quadowców czyli osoby które śmigają sobie full crossem albo quadem bez tablic po lesie !!!!!!!!!!!!

Brandolf

2013-05-12, 01:55
Robienie hałasu + niszczenie troszkę terenu i tym można zasłużyć sobie w polszy na śmierć ? Najgorsze jest to, że jest wielu, którzy to popierają. Z gówna jakim jest ten kraj robicie jeszcze wieksze.

sony-store

2013-05-12, 01:56
Gdybyście jechali choć raz crossem to byście wiedzieli co to prawdziwa adrenalina a nie k***a rowerkiem po ścieżkach rozjechanych przez crossy !!!!

Z tego kraju już większego główna nie da się zrobić .

Da...........id

2013-05-12, 02:03
Na quadzie to by był zajebisty materiał na harda.

Putinov

2013-05-12, 02:04
Patrzę na to co piszecie w komentarzach i mi ręce opadają.

Droga " użytkowa " w lesie jest na tyle utwardzona, że nie ważne ile spadnie deszczu przejazd quadem czy crossem czy nawet jeepem ( samochody mi tu odpadają bo potrzebują na prawde dużo miejsca na takie bajery i nawet lesnicy terenówkami jeżdzą więc japa od terenówek )nie jest w stanie rozj***ć jej na tyle żebyście nie mogli zwykłym rodzinnym autem przejechać. Chyba, że macie hondy czy biemdalbiju z wachaczami 3cm od ziemi co wam próg zwalniający na osiedlach przeszadza. Nie znam nikogo kto by jezdzil po polu ( niszcząc plony jakiegoś farmera ) ponieważ to nie sprawia frajdy. Łyse pole 1 hektar no k***a trzeba byc tebilem zeby jezdzic po tym i sie cieszyc. Czyste sk***ysyństwo w zawieszaniu takich linek pomiędzy drzewami. Pewna śmierć dla motocrossowc'ow. Odwazlbym sie na policje zlozyc zawiadomienie o czyms takim.

Achtung88

2013-05-12, 02:08
znawcy k***a. na samochodzie terenowym to wrażenia nie zrobi, ale motocyklista będzie miał problem. nie jestem zwolennikiem enduro, ale wydaje mi się że zrobienie kawałka odciętej trasy do offroadu jest lepszym sposobem na walkę z jeżdżeniem po lasach prywatnych/państwowych niż linka. znam przypadek, gdy gówniarz stracił życie przez taką linkę. nie usprawiedliwiam tych co pakują się tam gdzie nie powinni, ale k***a wolał bym żeby ktoś mi zbobrował trawnik przed domem niż stracił życie. ch*j w dupę każdemu kto nie uważa tego za chore.

cojestt

2013-05-12, 02:13
Putinov napisał/a:

Chyba, że macie hondy czy biemdalbiju z wachaczami 3cm od ziemi co wam próg zwalniający na osiedlach przeszadza.



Te, od niskich Hond to sie odpimpaj :mrgreen: Nie czuje potrzeby wjeżdżania do lasu czy na pole :-P

Blazejekk

2013-05-12, 02:19
Słyszycie k***a? jak bym jechał łeb by mi uj***ło !!!!!!!!!!

queke3arena

2013-05-12, 02:26
el_kadafi napisał/a:

A ja tam popieram inicjatywę. Sk***iele w terenówkach i na quadach są jak graficiarze. Jeden raz się zabawią a ch*jnia pozostaje na długie miesiące a czasem lata. Offroad tak, ale na prywatnej działce lub wyznaczonym terenie.



A co, żal Ci dupe ściska j***na polska k***o, że sam nic w życiu nie potrafisz zrobić? Zapewne do gówna doszedłeś, ch*j Cie obchodzą lasy i teren leśny j***ny psie ogrodnika.

Obyś polski kmiocie na takowej lince zawisł.

borisklinga

2013-05-12, 02:40
popieram w 100%

wsumie to dzięki za podsuniecie pomysłu, skonczy sie to warczenie po lesie od rana do wieczora k***a mac, najduchy pie**olone na crossach

Nickczemny

2013-05-12, 02:40
Mam nadzieje, że jego syn z kolegami będzie jechał tą trasą i odpie**oli mu łeb. Ciekawe co wtedy by zrobił głupi ch*j. Powinni na miejscu takiego sk***ysyna zaj***ć za takie coś.

marcinsud

2013-05-12, 02:41
Od ścigania pojazdów silnikowych na drogach leśnych jest leśniczy i ludzie mu podlegli, a nie banda samozwańczych strażników teksasu. W moim rejonie na ten przykład są szlabany jest zakaz i ch*j mandaty sypią grzybiarzom wjeżdżającym autami do lasu. Poza tym jechanie terenówką, czy crossem na drodze którą da się pokonać rowerem to żadna przyjemność. Ciekawe czy bylibyście tacy mądrzy jakby ktoś na asfaltowej drodze na linii ciągłej rozstawiał kolczatki, bo miał urojenie, ze trzeba karać tych co przejeżdżają po ciągłej.

yabol^

2013-05-12, 02:43
el_kadafi napisał/a:

A ja tam popieram inicjatywę. Sk***iele w terenówkach i na quadach są jak graficiarze. Jeden raz się zabawią a ch*jnia pozostaje na długie miesiące a czasem lata. Offroad tak, ale na prywatnej działce lub wyznaczonym terenie.



Morning napisał/a:

popieram. z tymi crossami czy quadami to na tory czy na teren prywatny. kupić km^2 lasu i jeździć a nie.



Jesli chodzi o wyznaczanie tras na takie zabawy to jestem jak najbardziej za. Jesli chodzi o popieranie inicjatyw to gratuluje podejscia. Macie w takim razie nasrane w banich tak samo jak osoby zakladajace takie linki na drzewach. To jest zwykla proba zabojstwa lub trwalego okaleczenia czlowieka! Za takie cos powinien byc pchany c**j do ryja na stale!

tihomax napisał/a:

Oby się jakich ch*j nadział najlepiej sam i zdychał tak z parę dni. Obowiązkowo z kamerką coby my się mogli tym potem nacieszyć.
Rozwieszać niech giną.



Obys ty sie nadzial na penis swojej matki!

LuzaQ

2013-05-12, 02:45
el_kadafi napisał/a:

A ja tam popieram inicjatywę. Sk***iele w terenówkach i na quadach są jak graficiarze. Jeden raz się zabawią a ch*jnia pozostaje na długie miesiące a czasem lata. Offroad tak, ale na prywatnej działce lub wyznaczonym terenie.



jak to ktoś powiedział kiedyś w jednym naszym serialu komediowym
"Pierdzielisz pan, a nawet niewiesz o czym"