18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Linka na offroadowców

borntoglory • 2013-05-11, 23:23
Sposoby na offroadowców. j***ne chamy.


Filmik znaleziony na YT. :dead:

donplicco

2013-05-12, 09:33
queke3arena napisał/a:



A co, żal Ci dupe ściska j***na polska k***o, że sam nic w życiu nie potrafisz zrobić? Zapewne do gówna doszedłeś, ch*j Cie obchodzą lasy i teren leśny j***ny psie ogrodnika.

Obyś polski kmiocie na takowej lince zawisł.




Mam nadzieję,że Twoją dupę jakiś arabski ch*j nawiedzi jaknajszybciej.

Tassadar

2013-05-12, 09:34
Do nie dawna jeździłem crossem, nie uważam się za debila, nikomu działki ani lasu nie przeorałem, na szczęście w okolicy stoi stara żwirownia, całkiem spora i całkiem fajnie można tam pogłupieć.

moskalowy

2013-05-12, 09:41
k***a moje pole!

Wafel1700

2013-05-12, 10:01
W tym Lesie to niezłe przegięcie z tą linką, ale co nie którzy nie mają pojęcia jakie quad czy offroad robia szkody rolnikom na polach. A złap takiego na gorącym uczynku...Ja tam swoje pole naszpikowałem odpowiednią ilością pułapek na quadowców. Raz nawet ciężarowy się wpie**olił, bo stwierdził że jak zachaczy o kawał obsianego pola to nic sie nie stanie.

MudPie

2013-05-12, 10:08
co za sk***iel te linki przyczepia. Mam nadzieje że goście poszli na policje i zgłosili próbę MORDERSTWA, bo to jest właśnie coś takiego.

fiszer

2013-05-12, 10:20
i dobrze
debile rozpie**alają drogi/ścieżki w lesie a potem nie ma jak przejść/przejechać
tak samo jak ci pie**oleni idioci na skuterach popie**alający po osiedlach]

chcą tak jeździć to niech kupią sobie kawałek lasu/pola czy co tam chcą i wtedy rozwalają
może ktoś ma ten lasy żeby czerpać zyski z drewna? przejadą tacy jak an filmiku i tylko traktorem idzie dojechać...

MudPie

2013-05-12, 10:23
fiszer napisał/a:

i dobrze
chcą tak jeździć to niech kupią sobie kawałek lasu/pola czy co tam chcą i wtedy rozwalają
może ktoś ma ten lasy żeby czerpać zyski z drewna? przejadą tacy jak an filmiku i tylko traktorem idzie dojechać...


Każdy normalny człowiek zamknął by szlaban albo takowy postawił, a nie usiłował zamach terrorystyczny. Bo nie wiem jak inaczej można nazwać próbe zabójstwa kilkunastu ludzi. Gość co to rozwiesił powinien pójść siedzieć.

fiszer

2013-05-12, 10:29
może i powinien
ale za to ci debile będą się bali tam zapie**alać bo będą wiedzieli że mogą się na takie coś nadziać :)

Songo1848

2013-05-12, 10:33
@el_kadafi

Widocznie nigdy nie jeździłeś na quadzie ani terenówką...
Jakbyś dostał quada czy takiego patrola jak jest na filmiku to nawet nie wiedziałbyś co zrobić. Każdy komentuje, że debile itp. a patrząc przykładowo na nich i "motocyklistów" którzy zap***dalają na ścigaczach to tutaj nikt nie ginie, a patrząc na tą linkę to jadąc na quadzie mógłby ktoś źle skończyć.

Filipck

2013-05-12, 10:44
jak dla mnie sposob zbyt derastyczny wystarczylyby pulapki. Podstawowe pytanie jeszcze to czy to jest las panstwowy czy prywatny. Bo wszyscy sie tutaj podniecaja jaka to nie adrenalina jest jezdzic po lesie tylko nikt nie pisze o tym ze K**** duza czesc lasow w Polsce jest terenem prywatnym i np u mnie na caly obszarze lasu rozstawilem pulapki i znaki ostrzegawcze na granicy, a i tak juz 3 razy debile daly sie zlapac.

muraaas

2013-05-12, 10:47
Dorwać k***y synów i na tych linkach za jaja powiesić. Przez takich tępaków w PL nie można robić nic poza chlaniem winiaczy pod sklepem. Linki na MX, gwoździe w korzeniach na trasach DH (ch*j w dupe szczyrkowi)... ludzie kompletnie bez wyobraźni. Po prostu wieś (nie mylić z mieszkańcami małych miejscowości)

MisiekSka

2013-05-12, 10:52
Ja popieram takie linki
sam mam offroadowy moto i nie zapie**alam po czyimś polu/lesie/działce cokolwiek k***a i nie życzyłbym sobie żeby inni fani quadów/crossów j***li się po moim terenie.

Craker

2013-05-12, 10:57
A już myślałem, że jeden z jeep`ów wpie**oli się na minę..
Zawiodłem się..

skandal89

2013-05-12, 11:40
Trzeba się jeszcze zastanowić co to za trasa, podejrzewam, że kolesie w terenówkach dostali jakieś pozwolenie na wjazd, bo nie oszukujmy się crossem łatwo sp***olić, ale kilkoma terenówkami już nie bardzo, teren jest bardzo rozjechany, więc być może jest to kawałek lasu przeznaczony do takich zabaw, linki mógł rozwiesić jakiś j***ny ekolog który twierdzi, że trawkę boli jak po niej jadą, albo jakiś pajac z pobliskich zabudowań któremu przeszkadzają dźwięki, i owszem przeszkadzać mogą, ale k***a bez przesady, równie dobre mógłby stać tam ze strzelbą i napie**alać do nich.

korinogaro

2013-05-12, 11:53
@do niektórych na górze. Cieszcie się, ze jesteście w Polsce i tępym k***om które nie szanują cudzego nic specjalnie zrobić nie można. Jakoś np. w UK czy w USA takich numerów przeważnie nie ma. Dlaczego? Bo tam jak nie wypie**alasz dostatecznie szybko z czyjejś ziemi po upomnieniu to w majestacie prawa możesz dostać kulkę. ch*j mnie to obchodzi co on na drzewach wiesza, o ile jest to prywatny teren. Nie twój to się nie wpie**alaj i nie niszcz. Jak by ch*j przyszedł na spacer to utrata głowy by mu nie groziła, a że przyjeżdża się wyszaleć czyimś kosztem i niszcząc czyjąś własność to niech zdycha. Przynajmniej populacja zmniejszyłaby się o skrajnych kretynów.

@queke3arena, jesteś typowym przykładem obumarcie wszystkich struktur mózgu poza tymi niezbędnymi do życia i jakimiś strzępkami dzięki którym widzisz i potrafisz formułować jako takie zdania. Gość ci podał rozwiązanie, jazdę po prywatnym terenie należącym do zapaleńca takich zabaw, a ty się ciskasz, że mu przeszkadza że rozpie**alają czyjś, prywatny albo wspólny teren. Może nawrzucaj mu k*** i tego że do niczego nie doszedł bo pewnie nie lubi też jak ludzie wyrzucają śmieci na chodnik mimo że do śmietnika jest maks 100 metrów. No pokaż jaki jesteś męski i pie**olisz wszystkie umowy społeczne!