18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Linka na offroadowców

borntoglory • 2013-05-11, 23:23
Sposoby na offroadowców. j***ne chamy.


Filmik znaleziony na YT. :dead:

majer

2013-05-15, 14:56



art:
To powoli przestaje być tylko szokujące, ale zaczyna być naprawdę niebezpieczne. Na filmie widzimy, jak offroadowcy znajdują w lesie kolejne pułapki na motocyklistów – linki rozwieszone między drzewami. Tym razem są to linki stalowe, podwójne, nawet przykryte błotem i zakamuflowane, aby nie można było ich dostrzec. Ktoś po prostu robi sobie polowanie na motocyklistów i quadowców.

Dodajmy, że być może nie wygląda to niebezpiecznie, ale jest niebezpieczne jak cholera. Od poważnego zmiażdżenia, np. krtani po dekapitację. Co więcej, nie wygląda to jak przypadkowa pomyłka „bo ja tu suszę pranie”. Ktoś dołożył starań i to zaplanował, starannie wszystko maskując. Pytanie dlaczego? Czy radykalni obrońcy przyrody aż tak nienawidzą offroadowców? A może ktoś, kto obok ma chatę ich nie lubi? Czy może po prostu ktoś zakłada pułapki, czeka na efekt i sprawdza, co się złapało?



Przykładowy komentarz pod filmem:

„el_kadafi: A ja tam popieram inicjatywę. Sk***iele w terenówkach i na quadach są jak graficiarze. Jeden raz się zabawią a ch*jnia pozostaje na długie miesiące a czasem lata. Offroad tak, ale na prywatnej działce lub wyznaczonym terenie”.

„Rems: rozpie**alają wszystko w koło to się nie dziwię, że ludzie się wk***iają”.

„tihomax: I k***a elegancko. U nas rozj***li już dwie fajne trasy rowerowo spacerowe. k***a koleiny po motorach to jeszcze ch*j. Jak k***a taką terenówką wpie**oli się po deszczu to k***a koniec.Zresztą na filmiku widać co po sobie zostawili. Nie raz tak zapie**alają ze kamienie jak pociski spod kółek lecą. Ludzie z dzieckiem na spacer już po naszych górkach nie chodzą bo strach. Oby się jakich ch*j nadział najlepiej sam i zdychał tak z parę dni. Obowiązkowo z kamerką coby my się mogli tym potem nacieszyć. Rozwieszać niech giną”.

a filmik zobaczycie tu, bo nie da się go zalinkować na sadistica:
http://www.scigacz.pl/Linka,w,lesie,kolejna,pulapka,na,motocykle,aktualizacja,20863.html

BiałyJeleń

2013-05-15, 14:59
Offroad też ma czas swój i miejsce swoje

phemous1

2013-05-15, 15:02
Sam jeżdżę i takie coś zasługuje na karę, ale zastanówmy się dlaczego takie pomysły rolnikom do głowy przychodzą?!?? Przestańmy jeździć im po uprawach i robić kółka w zbożu i trawie to przestaną rozciągać linki,,,

zonk

2013-05-15, 15:03
Jak smutno...

Xiem

2013-05-15, 15:04
U mnie w mieście też wszystkie ścieżki w lesie rozj***ne, kiedyś można było pojechać na rowerze czy iść na spacer, teraz koleiny na 20 cm to uniemożliwiają.
Fakt, linka to trochę za dużo, bo naprawdę można kogoś zabić ale z drugiej strony co innego można zrobić? (Dodam tylko, że mamy zajebiste dolomity, po których żaden "offroadowiec" nie jeździ...

straatveger

2013-05-15, 15:06
Ja mam dla was antidotum, kocham las sarny dziki i te wszystkie drzewa,

a wy dz**ki tylko oracie nasze państwowe niemieckie lasy,

Radze se kupić 100 ha lasów i se po nim śmigać do woli, a od państwowego to wara.
Każdy by się chciał bawić czyimś kosztem.

Weżccie się za jakoś książke lepiej albo wam ten głupi łeb kiedy spadnie n tej linie

Każdy chyba ma prawo na swoim terenie zakładać tyle linek ile mu się podoba prawda ??? Jeżeli jestem na swoim podwórku to kto mi zabroni rozwieszać linki

Loaloa

2013-05-15, 15:06
I bardzo dobrze robią. Jeśli bydło nie rozumie zasad współżycia społecznego i nie szanuje spokoju innych ludzi i ogólnie pojętej przyrody, to niech za swoją arogancję płaci. Niechby i życiem.

Offroad? Jazda na quadach? Jak najbardziej, w miejscach do tego przeznaczonych, albo na prywatnym terenie za zgodą jego właściciela.

straatveger

2013-05-15, 15:07
Każdy chyba ma prawo na swoim terenie zakładać tyle linek ile mu się podoba prawda ??? Jeżeli jestem na swoim podwórku to kto mi zabroni rozwieszać linki

Jak jebniesz w drzewo na zakręcie to nie jesdt winnny sadzący te drzewo ani zarzadca drogi :facepalm:

Bu...........oR

2013-05-15, 15:10
straatveger

Od kiedy to k***a las państwowy jest twój?

Brandolf

2013-05-15, 15:15
j***ne polaczki. Ten kraj jest taki sk***iały nie przez rząd, ale własnie przez takich jak wy. Każdy każdemu chce tylko dokopać, zrobić na złość. Kiedyś było inaczej, ale już tamta Polska nie powróci teraz mamy polshe pełną zawistnych głupich polaczków.

Te słowa kieruje do ludzi, którzy popierają te metody, gdyż jeszcze jest troche normalnych ludzi, których można nazwać Polakami z Polski.

proztyzywot

2013-05-15, 15:21
ch*jowo, łba nie ucięło!Jak by podpie**alał oficjalnymi drogami do tego przeznaczonymi to by się nic nie stało. Teraz pozostał tylko wypłakać się w rękaw mamusi.

straatveger

2013-05-15, 15:24
BuSSioR napisał/a:

straatveger

Od kiedy to k***a las państwowy jest twój?



a twoj jest, jak nie twoj to nie jezdzij, jezdzij po swoim

Riffer

2013-05-15, 15:29
straatveger napisał/a:



a twoj jest, jak nie twoj to nie jezdzij, jezdzij po swoim



U mnie Po lesie nie mozna jezdzic, tylko lesnicy i ludzie co wycinaja drzewa, ale tak zeby autami czy crossami napie**alac to nie wolno. i prawidlowo.
Uwazam ze linka to przesada ale napewno jest to skuteczny sposob.

@edit, te komentarze to z sadola. :D

Uechtacz

2013-05-15, 15:32
Ale w czym problem?
Dodatkowa adrenalinka! Przecież o to w tej zabawie chodzi.