18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KURWA !

matiqq • 2013-05-07, 22:23
Cześć Sadole,

Wiem, że to nijak ma się do użynania głów i stepowania szpikami po jądrach, ale jest to moja osobista Tragedia z dziś, a dokładniej stało się to około godziny 17.30 w Niemieckim mieście Suhl w którym mieszkam wraz z rodzinką.















E38 zajęła się ogniem w czasie stania na światłach,
z początku dym był rzadki i pół przeźroczysty więc nie zainteresował mnie zbytnio gdyż padał deszcz a ja miałem ładnie przepędzony wydech więc pomyślałem, że to woda sobie paruje, lecz po kilkunastu sekundach, kiedy dymek zrobił się ognisto czerwony wykrzyknąłem "k***A, wypie**alać z samochodu" (tak, powiedziałem tak do syna i żony która powinna siedzieć w kuchni, ale nie bo Kaufland...).
Jako, że to w Niemczech, gdzie ni ma obowiązku wożenia gaśnicy, to żaden pie**olec nie posiadał takiej... poza jednym miłym panem z "jedno kilogramówką", którą zdusił ogień na jakąś minutę, przez co straż autostradowa zdążyła przejechać te kilka set metrów od autostrady do mnie i pomóc w gaszeniu... zgasić po prostu.

Pewnie pojawi się pytanie o to dlaczego ja nie gasiłem więc odpowiem poniżej:

Pech chciał, że kilka dni wcześniej moja jedno kilówka została zostawiona w garażu powodem transportu wielu pierdół, które potrzebowałem na warsztat do złożenia Golfa klienta...
Tak więc jedyne, co miałem to "jednostrzałówka", która nie poradziła sobie nawet z pokonaniem drogi od nerki do lampy (maski nie wolno k***a otwierać, jak się jara pod nią...).

Najbardziej szkoda mi samochodu, gdyż nie była to zabawka z Otomoto za dwadzieścia tysięcy lecz coś co kocham, coś na co wyj***łem jakieś pięćdziesiąt tysi z powodu pasji oraz ubustwiania tego modelu. Co gorsza, nie miałem AC, gdyż skończyło się jakiś czas temu, a ja wykupiłem na kwartał zwykłe AC, gdyż planowałem małą przeróbkę (Kompresor z Mercedesa) i nie miałem zamiaru ujeżdżać buni...

Wyszło jak wyszło, jest mi Kurewnie przykro i z łezką pod okiem dodaję ten Temat.

PS. Prawdopodobnym winowajcą jest lampa, a dokładniej Xenon, ale to okaże się za jakiś czas, jak już wypieprzę resztki z pod machy.

gówniaczek

2013-05-07, 23:20
Z całym szacunkiem, ale czego Ty się spodziewałeś wrzucając tutaj ten film? Spalone auto to jedynie radocha dla nas, a jeżeli chcesz współczucia, to wrzuć film na kwejka, tam pewnie dostaniesz sto łapek w górę i tysiąc zniczy.

Sorry, ale ludzie spinający poślady o wypowiedzi innych, na poziomie TAKIM JAKI PANUJE NA TYM PORATLU, są idiotami. I bez pie**olenia, że nikt z nas nie ma, nie miał i nie będzie miał auta. Że nikt z nas prawka nie ma nawet, bo jesteśmy j***nymi gimbami. To właśnie jest pie**olenie na poziomie gimnazjum.


A autko fajnie płonie.
Tyle w temacie. Szczała.

Palozz

2013-05-07, 23:21
Nie lubię BMW ale ten model siódemki bardzo do mnie przemawia. pie**ol tego cwe*a SKINHEAD'a bo gada tak z zazdrości bo pewnie buja się komunikacją miejską. E38 to zajebista gablota. Nie ważny wiek samochodu bo przecież nie jeździ się rocznikiem. Samochód solidny, nie to co aktualnie produkowane paździerze. Wielka strata, tym bardziej, że nie żałowałeś na tą bawarkę funduszy. Pozdrawiam i współczuję bo wiem z autopsji co czuje pasjonat gdy traci swoje oczko w głowie.

matiqq

2013-05-07, 23:21
KKdemona@
Dża@

k***a, dałem piwa zamiast cytatu...

Burak? znasz mnie przynajmniej z imienia?
lub chodziarz z widzenia?

dża@, to samo, ale jeb się, może i BMW, ale jeżeli ktoś coś teges kocha i szanuje niczym dzieci własne rodzone (mam dwóch synów w ramach sprostowania) to może to być i długopis, a i tak można uronić łzę, widząc jak swoje spełnione marzenia traci się w ciągu kilku minut, i wie się, że nic zrobić nie można.

pie**olę, od teraz komentuję tylko komentarze, które mają sens.

tomek7lol

2013-05-07, 23:24
Szkoda Ciebie i Twojego autka ale sądząc po tym co piszesz nieźle Ci się powodzi w tym HitlerLandzie, więc ja bym ją sprzedał tak jak stoi i poszukał jakieś igiełki od pasjonata, których tam nie brakuje.

jogus48

2013-05-07, 23:26
ja interesuje sie Oplami, rozumiem Twój ból i rozumiem Twój ból

wg mnie jeśli ogniem nie zajęły się podłużnice to można by było coś z tym zrobić :) ale jeśli się zajęły to wyszarpałbym całe wnetrze i kupiłbym jakiegoś dawcę. jesteś mechanikiem?

matiqq

2013-05-07, 23:27
TheColt@

fela to zwykła zimówko-chwilówka, bo jak wspominałem były plany kompresora i auto miało stać. ogólne to lata to na ładnych słoneczkach styling -95 oraz na blaszkach 16'
http://motokiller.pl/65418/E3and-i-pierwsze takia fotka na szybko ledwie parę miesięcy temu w rodzinnym państwie -POlska.

słoneczko z powodu wyglądu, a blaszki, gdyż je uwielbiam :D

subsea

2013-05-07, 23:29
Weźcie się ogarnijcie ludzie, co smutno wam, że ktoś sobie potrafi poradzić w życiu i ma swoją pasję. Dla mnie jako fana motoryzacji materiał to prawie hard. Siódemka fajna, słyszałem że jak został zaprezentowany jej następca, to sprzedaż modelu wzrosła:] Na twoim miejscu jednak bym to sprzedał, dla mnie auto po spaleniu (no chyba, że jakiś nie groźny pożar), powodzi lub solidnym dzwonie nadaje się tylko w jedno miejsce. Poza tym masz nauczkę z tą gaśnicą. Ja mam 1 kg ale wiem, że ch*ja to by pomogło. Najlepiej zakupić coś większego. PS. Nie szukasz jakiegoś pracownika? :D

KMD

2013-05-07, 23:33
Nie ma piwo, bo się ch*jowo ładuje.
Btw... potrzebujesz może pracownika jakiegoś :?

matiqq

2013-05-07, 23:34
jogus48@ tak, w Polsce mam (miałem, ale zostały w rodzinie) dwa warsztaty, a w Niemczech prowadzę obecnie warsztat samochodowy, skierowany we wszystkie dziedziny, lecz dziwnym tradem ciągle przyjeżdżają e30'kami, cadillacami i innymi citroenami 2cv... czyli na ogół takie bardziej klasyki, ale poza tym robię mechanikę we wszystkim co się rusza (od Maybacha po piece)oraz montuję Instalacje LPG (na ogół ludziom, którzy potrzebują możliwości pokonania wielu km bez tankowania mieszając LPG I PB, ale też jako paliwo alternatywne, gdyby padła benzynka (mają 20 litrów gazu i jeżdżą na PB czekając aż się zjebie ;) ))

Mysz_Kamiki

2013-05-07, 23:34
ale wajnie tam u Pana zagranico!

marco_polok

2013-05-07, 23:34
To załóżcie portal MOJSPALONYWRAK.pl i tam wylewajcie swoje żale że komuś ktoś przebił oponę. TUTAJ TO GÓWNO NAS TO OBCHODZI.

MrTijomono

2013-05-07, 23:34
Przykry widok... Nawet hard tak nie porusza :(

~Velture

2013-05-07, 23:35
"Nie mam znajomych to pochwale się grupie nieznanych mi osób na portalu aby mi pisali jakie to smutne ,że bejca za 2średnie krajowe (polskie) mi się zj***ła"

DOSKONAŁY POMYSŁ MILORDZIE!
ch*j mnie to obchodzi zdrajco narodu. Gówno potrafiłeś zrobić aby sobie dać w życiu rade w polsce i sp***oliłes do niemiec zapie**alać na zmywaku bo do tego się nadajesz.


(LET THE FLAME WAR BEGIN!)

domi123

2013-05-07, 23:35
hahaha :D chodzisz jak kargul bez kitu :D

jogus48

2013-05-07, 23:37
Velture, ale z Ciebie zjeb ;) rozbiegnij sie i jebnij w ścianę

w szkole pewnie niemca nie chciało się uczyć? :) pewnie prędzej byś się obsrał niż poradził sobie za granicą

typowy zawistny, zazdrosny polaczek :P

to proste, za granicą taki fachowiec jak autor dorobi się lepiej niż by pracował w PL. Na szczęście tożsamości narodowej nie stracił :) Tym bardziej w DE, gdzie jest wg mnie większe zainteresowanie motoryzacją i jakością aut, tam ludzie lepiej dbają o auta niż w PL to fachowiec zarobi więcej