18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KURWA !

matiqq • 2013-05-07, 22:23
Cześć Sadole,

Wiem, że to nijak ma się do użynania głów i stepowania szpikami po jądrach, ale jest to moja osobista Tragedia z dziś, a dokładniej stało się to około godziny 17.30 w Niemieckim mieście Suhl w którym mieszkam wraz z rodzinką.















E38 zajęła się ogniem w czasie stania na światłach,
z początku dym był rzadki i pół przeźroczysty więc nie zainteresował mnie zbytnio gdyż padał deszcz a ja miałem ładnie przepędzony wydech więc pomyślałem, że to woda sobie paruje, lecz po kilkunastu sekundach, kiedy dymek zrobił się ognisto czerwony wykrzyknąłem "k***A, wypie**alać z samochodu" (tak, powiedziałem tak do syna i żony która powinna siedzieć w kuchni, ale nie bo Kaufland...).
Jako, że to w Niemczech, gdzie ni ma obowiązku wożenia gaśnicy, to żaden pie**olec nie posiadał takiej... poza jednym miłym panem z "jedno kilogramówką", którą zdusił ogień na jakąś minutę, przez co straż autostradowa zdążyła przejechać te kilka set metrów od autostrady do mnie i pomóc w gaszeniu... zgasić po prostu.

Pewnie pojawi się pytanie o to dlaczego ja nie gasiłem więc odpowiem poniżej:

Pech chciał, że kilka dni wcześniej moja jedno kilówka została zostawiona w garażu powodem transportu wielu pierdół, które potrzebowałem na warsztat do złożenia Golfa klienta...
Tak więc jedyne, co miałem to "jednostrzałówka", która nie poradziła sobie nawet z pokonaniem drogi od nerki do lampy (maski nie wolno k***a otwierać, jak się jara pod nią...).

Najbardziej szkoda mi samochodu, gdyż nie była to zabawka z Otomoto za dwadzieścia tysięcy lecz coś co kocham, coś na co wyj***łem jakieś pięćdziesiąt tysi z powodu pasji oraz ubustwiania tego modelu. Co gorsza, nie miałem AC, gdyż skończyło się jakiś czas temu, a ja wykupiłem na kwartał zwykłe AC, gdyż planowałem małą przeróbkę (Kompresor z Mercedesa) i nie miałem zamiaru ujeżdżać buni...

Wyszło jak wyszło, jest mi Kurewnie przykro i z łezką pod okiem dodaję ten Temat.

PS. Prawdopodobnym winowajcą jest lampa, a dokładniej Xenon, ale to okaże się za jakiś czas, jak już wypieprzę resztki z pod machy.

Pan_Generał

2013-05-07, 22:52
Współczuje. Ale kasę z ubezpieczalni dostaniesz?

kazzek94

2013-05-07, 22:54
moje auto marzeń seria 7... :( zazdroszczę Ci nawet spalonej..

ha...........er

2013-05-07, 22:55
Współczuję. I ten brak gaśnicy u Ciebie i innych kierowców...

Nie wyobrażam sobie, żeby mojej e38 stało się coś podobnego.

Petikk

2013-05-07, 22:56
Łącze się w bólu !Jakieś 3 tygodnie temu miałem podobną aukcję , spaliła mi się komora silnika w 80 , ale na szczęście było kilku porządnych ludzi i każdy wyskoczył z gaśnicą . I pamiętajcie pierwsze co odłączyć akumulator !

Realbartu

2013-05-07, 22:56
Już myślałem, że podniosłeś klapę żeby niemcy niewidzieli polskiej tablicy i Ci pomogli ;-)
A tak na serio to xenon oryginał czy dokładałeś?

P.S.
Dopiero co miałem taką samą szwajcarkę, także ;-)

VonHaiPaue

2013-05-07, 22:57
Był taki ładny, Niemiecki?

Dla bezpieczeństwa gasnice się wozi zawsze i wszędzie. Pech chciał, że akurat trafiło na to bez gasnicy i widać efekty.

szkoda

genghiskhan

2013-05-07, 22:58
co miałeś pod maską? bo jak nie v12 czy v8 to jeszcze nie ma biedy....aczkolwiek fajnej e38 zawsze szkoda

marco_polok

2013-05-07, 22:58
Kogo obchodzi twój samochód? Kogo obchodzi, że się spalił? Co to jest SADISTIC czy jakieś kółko wzajemnego wysłuchiwania żali? Niemiecki był samochód TO I DOBRZE, że się spalił. Mam nadzieje, że nie dostaniesz nawet złotówki z odszkodowania, bo uznają twoją winę.

ryba0007

2013-05-07, 23:00
Handlarz mirek i tak go sprzeda :krejzi:

.P...........a.

2013-05-07, 23:00
A.J.K.S napisał/a:

matiqq, Jesteś w ciąży? :amused:
Czy to nie Ty? :(



Kto nie ma brzucha ten słabo r*cha :amused: .

ostatni

2013-05-07, 23:00
kolejny polaczek narobił wstydu i to w Niemczech, gj bro :ok:

matiqq

2013-05-07, 23:02
Stryjek@
w opisie jest ta sprawa wyjaśniona ;/

Hajper@
niby miałem tą jednostrzałową, no ale wiadomo, ona to tylko w Tico fotel od fajki ugasić potrafi a i nie zawsze się to udaje ;/

PS. jak uważacie, sprzedać tak jak stoi za 2800 euro, czy zainwestować 1800 euro i zrobić ją na tiptopa?
Mam dylemat, gdyż mam drugą e38 ale 3.5litra w manualu przed lift zielony i nie wiem co zrobić...
chyba sprzedam hyundaia żony, dam jej chryslera stratusa, a ja będę jeździć zieloną, a odpicuję czarnulkę gdyż nie jest to taka pierwsza lepsza z komisu i szkoda mi jej ;(

dawid301293

2013-05-07, 23:04
Masz niemcu j***ny, dużo zarabiasz to se nowe kupisz heheheheh

matiqq

2013-05-07, 23:06
auto zarejestrowane w Niemczech... ba nawet na mnie.

wstydu? "ić" wieszać "koudry" w niedzielę na balkon..., a wychodząc na własnej produkcji fajkę załóż skarpety i sandały.

pod maską m62b44 z z udrożnionym filtrem powietrza (+30KM)