18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KURWA !

matiqq • 2013-05-07, 22:23
Cześć Sadole,

Wiem, że to nijak ma się do użynania głów i stepowania szpikami po jądrach, ale jest to moja osobista Tragedia z dziś, a dokładniej stało się to około godziny 17.30 w Niemieckim mieście Suhl w którym mieszkam wraz z rodzinką.















E38 zajęła się ogniem w czasie stania na światłach,
z początku dym był rzadki i pół przeźroczysty więc nie zainteresował mnie zbytnio gdyż padał deszcz a ja miałem ładnie przepędzony wydech więc pomyślałem, że to woda sobie paruje, lecz po kilkunastu sekundach, kiedy dymek zrobił się ognisto czerwony wykrzyknąłem "k***A, wypie**alać z samochodu" (tak, powiedziałem tak do syna i żony która powinna siedzieć w kuchni, ale nie bo Kaufland...).
Jako, że to w Niemczech, gdzie ni ma obowiązku wożenia gaśnicy, to żaden pie**olec nie posiadał takiej... poza jednym miłym panem z "jedno kilogramówką", którą zdusił ogień na jakąś minutę, przez co straż autostradowa zdążyła przejechać te kilka set metrów od autostrady do mnie i pomóc w gaszeniu... zgasić po prostu.

Pewnie pojawi się pytanie o to dlaczego ja nie gasiłem więc odpowiem poniżej:

Pech chciał, że kilka dni wcześniej moja jedno kilówka została zostawiona w garażu powodem transportu wielu pierdół, które potrzebowałem na warsztat do złożenia Golfa klienta...
Tak więc jedyne, co miałem to "jednostrzałówka", która nie poradziła sobie nawet z pokonaniem drogi od nerki do lampy (maski nie wolno k***a otwierać, jak się jara pod nią...).

Najbardziej szkoda mi samochodu, gdyż nie była to zabawka z Otomoto za dwadzieścia tysięcy lecz coś co kocham, coś na co wyj***łem jakieś pięćdziesiąt tysi z powodu pasji oraz ubustwiania tego modelu. Co gorsza, nie miałem AC, gdyż skończyło się jakiś czas temu, a ja wykupiłem na kwartał zwykłe AC, gdyż planowałem małą przeróbkę (Kompresor z Mercedesa) i nie miałem zamiaru ujeżdżać buni...

Wyszło jak wyszło, jest mi Kurewnie przykro i z łezką pod okiem dodaję ten Temat.

PS. Prawdopodobnym winowajcą jest lampa, a dokładniej Xenon, ale to okaże się za jakiś czas, jak już wypieprzę resztki z pod machy.

sh_akal

2013-05-08, 21:30
"...coś na co wyj***łem jakieś pięćdziesiąt tysi z powodu pasji oraz ubustwiania tego modelu."


Pewnie ksenon dokładany i to jak widać ch*jowo. Jak sie zaczął palić to trzeba było dać w p*zdę i do rzeki.

matiqq

2013-05-08, 21:36
sh_akal napisał/a:

"...coś na co wyj***łem jakieś pięćdziesiąt tysi z powodu pasji oraz ubustwiania tego modelu."


Pewnie ksenon dokładany i to jak widać ch*jowo. Jak sie zaczął palić to trzeba było dać w p*zdę i do rzeki.



rzeki?
przy ulicy?
w Niemczech?

Dokładany ksenon?

POpie**oliło cię kompletnie?

cielakhsb

2013-05-08, 23:37
k***a mać też uwielbiam e38...
Szkoda mi straszna tego auta...
A komentarzy niektórych to mnie tak ciężko wk***iają,ciekawe jak te p*zdy wyglądają przed swoimi monitorkami.
Połowa pada na liścia sk***iele odważni i cwani sprzed monitora ;)

Blau7er

2013-05-09, 13:23
Oj k***a...

Stary, szacun za opanowanie.
Mimo iż nie mam prawka (16 lat helloł...) to wiem co znaczy stracić coś, co się kocha (nie tak jak tym tą 7er, ale...).

Mam nadzieję, że będziesz odbudowywał, gdyż widać, że to nie jest zwykły standard.
Widzę bananowe wnętrze i kosmoschwarz, do tego led'y oraz m62b44tu, całość polift... kierownica m-power multifunkcja.

Buduj, tnij i rwij, jeżeli blacha i skrzynia ok, to można zrobić.

Z uciskiem serca klikam wyślij, gdyż w myślach wyobrażam sobie, jak się czujesz.

matiqq

2013-05-09, 13:25
Blau7er napisał/a:

Oj k***a...

Stary, szacun za opanowanie.
Mimo iż nie mam prawka (16 lat helloł...) to wiem co znaczy stracić coś, co się kocha (nie tak jak tym tą 7er, ale...).

Mam nadzieję, że będziesz odbudowywał, gdyż widać, że to nie jest zwykły standard.
Widzę bananowe wnętrze i kosmoschwarz, do tego led'y oraz m62b44tu, całość polift... kierownica m-power multifunkcja.

Buduj, tnij i rwij, jeżeli blacha i skrzynia ok, to można zrobić.

Z uciskiem serca klikam wyślij, gdyż w myślach wyobrażam sobie, jak się czujesz.



wszystko się jak najbardziej zgadza,
dzięki za zachętę, ale nie wiem jeszcze nic...
dzisiaj dzwonił koleś, że Kompresor może mi wysłać, a ja do niego, że auto spłonęło ;(

pisk64

2013-05-09, 15:30
Troche lipe masz.

Znowu niemieckie auto padło, no co za zbieg okoliczności.

ramallah125

2013-05-09, 21:37
Płaczesz jak stara ciota niemiecka nad jakimś trupem. Ty chyba auta porządnego nie widziałeś. 50 tyś wydałeś ale chyba rupii indyjskich.

matiqq

2013-05-09, 22:06
ramallah125 napisał/a:

Płaczesz jak stara ciota niemiecka nad jakimś trupem. Ty chyba auta porządnego nie widziałeś. 50 tyś wydałeś ale chyba rupii indyjskich.




tam są drzwi: =======>

PS. nie wydałem tylko włożyłem w nią tą kasę...

sh_akal

2013-05-10, 20:20
Typowy urażony PISowiec. Nie jestem za PO ani za żadną inną partia polityczną więc daruj sobie wpisy "POpie**oliło" lub tym podobne...

matiqq

2013-05-10, 22:21
sh_akal napisał/a:

Typowy urażony PISowiec. Nie jestem za PO ani za żadną inną partia polityczną więc daruj sobie wpisy "POpie**oliło" lub tym podobne...



yy? zły temat?