18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KURWA !

matiqq • 2013-05-07, 22:23
Cześć Sadole,

Wiem, że to nijak ma się do użynania głów i stepowania szpikami po jądrach, ale jest to moja osobista Tragedia z dziś, a dokładniej stało się to około godziny 17.30 w Niemieckim mieście Suhl w którym mieszkam wraz z rodzinką.















E38 zajęła się ogniem w czasie stania na światłach,
z początku dym był rzadki i pół przeźroczysty więc nie zainteresował mnie zbytnio gdyż padał deszcz a ja miałem ładnie przepędzony wydech więc pomyślałem, że to woda sobie paruje, lecz po kilkunastu sekundach, kiedy dymek zrobił się ognisto czerwony wykrzyknąłem "k***A, wypie**alać z samochodu" (tak, powiedziałem tak do syna i żony która powinna siedzieć w kuchni, ale nie bo Kaufland...).
Jako, że to w Niemczech, gdzie ni ma obowiązku wożenia gaśnicy, to żaden pie**olec nie posiadał takiej... poza jednym miłym panem z "jedno kilogramówką", którą zdusił ogień na jakąś minutę, przez co straż autostradowa zdążyła przejechać te kilka set metrów od autostrady do mnie i pomóc w gaszeniu... zgasić po prostu.

Pewnie pojawi się pytanie o to dlaczego ja nie gasiłem więc odpowiem poniżej:

Pech chciał, że kilka dni wcześniej moja jedno kilówka została zostawiona w garażu powodem transportu wielu pierdół, które potrzebowałem na warsztat do złożenia Golfa klienta...
Tak więc jedyne, co miałem to "jednostrzałówka", która nie poradziła sobie nawet z pokonaniem drogi od nerki do lampy (maski nie wolno k***a otwierać, jak się jara pod nią...).

Najbardziej szkoda mi samochodu, gdyż nie była to zabawka z Otomoto za dwadzieścia tysięcy lecz coś co kocham, coś na co wyj***łem jakieś pięćdziesiąt tysi z powodu pasji oraz ubustwiania tego modelu. Co gorsza, nie miałem AC, gdyż skończyło się jakiś czas temu, a ja wykupiłem na kwartał zwykłe AC, gdyż planowałem małą przeróbkę (Kompresor z Mercedesa) i nie miałem zamiaru ujeżdżać buni...

Wyszło jak wyszło, jest mi Kurewnie przykro i z łezką pod okiem dodaję ten Temat.

PS. Prawdopodobnym winowajcą jest lampa, a dokładniej Xenon, ale to okaże się za jakiś czas, jak już wypieprzę resztki z pod machy.

marco_polok

2013-05-07, 23:06
@matiqq ja uważam, że poliż dupę niemcowi jeszcze przez parę lat i będziesz mógł sobie kupić Boeinga.

jebacwas

2013-05-07, 23:06
matiqq napisał/a:


Mam dylemat, gdyż mam drugą e38 ale 3.5litra w manualu przed lift zielony i nie wiem co zrobić...
chyba sprzedam hyundaia żony, dam jej chryslera stratusa, a ja będę jeździć zieloną, a odpicuję czarnulkę gdyż nie jest to taka pierwsza lepsza z komisu i szkoda mi jej ;(



Żebym ja miał k***a takie dylematy...

gówniaczek

2013-05-07, 23:07
opchnij te dziecko co w brzuchu nosisz. Akurat starczy na remont.

toiman

2013-05-07, 23:08
Fajne tablice SHL, piwko!

matiqq

2013-05-07, 23:08
marco_polok@

sorki, ale nie jestem zatrudniony w żadnej firmie,
to ja zatrudniam.

a Boeinga bym nie chciał... tyle z nimi problemów :D

cojestt

2013-05-07, 23:08
ch*j czy to Matiz, Golf, Civic czy jakakolwiek bunia. Jeżeli włożyłeś hajs, i nie uznajesz autka tylko do przemieszania się z punktu A do B. To będzie płakał za 15 letnim VW. Jeden ma hobby - łowić ryby, czy zbierać znaczki. Inny woli włożyć w auto co 3 wypłatę i latać bezawaryjnym autem, które lepiej się sprawuję od "nowego" . ale co o tym może wiedzieć gimba która co najwyżej jeździła z ojcem na fotelu pasażera. :*

matiqq

2013-05-07, 23:09
jebacwas@

niee, taka drobnostka mieć na lawecie na hali w pół zjaraną furę ;(

kyk

2013-05-07, 23:10
E38, piękny samochód

koziol93

2013-05-07, 23:10
Jak była to jakaś fajna wersja 7ki tj np 5.0 albo long i naprawdę kochałeś tą furę, masz możliwości i hajs to remontuj.

Chociaż z drugiej strony.. Moim pierwszym autem którym wjechałem pod autobus(było tylko p***ne lustro a autobus w nim z wyłączonymi światłami wyglądał jak blok) to prawie płakałem. Przyrzekłem sobie, że je zrobie... przez 2 dni.. wolałem sprzedać za grosze, trochę dołożyć i kupić coś sprawnego. Bo w sumie w tym p****ym świecie nie ma czasu na spusczanie się nad autem. Masz juniora i żonke(daj Boże aby nie była niemką) więc sprzedaj bumera, kup drugiego czy tam jeździj tym co masz i do przodu.

DuckDodgers

2013-05-07, 23:11
matiqq napisał/a:


traktować to jako hejt czyś naprawdę taki tępy?



Sądząc po nicku obstawiam to drugie.


Przykro się to czyta, sam skasowałem swoje ukochane auto które wówczas było dorobkiem mojego życia więc wiem jak to boli. Pocieszającą myślą zawsze może być to że nikomu nic się nie stało a za 5 lat będziesz to opowiadał kumplom przy piwie ;)

Dża

2013-05-07, 23:13
Ja wiem, że szkoda auta i czyjeś pracy.

Ale niestety portal ten nazywa się Sadistic, tak więc...

Za spalone BMW zawsze piwo!

yaneks

2013-05-07, 23:14
Widzę że połowa ludzi to jakaś gimbaza się wypowiada. Żaden pewnie nie miał własnego samochodu (i pewnie nie będzie miał) to nie wie co może czuć człowiek, który traci ukochane auto. Jak sobie wyobrażę, że mój Rover mógłby spłonąć albo mógłbym go rozbić, to mi się żal robi. Przewaga samochodów nad kobietami - kobiety odchodzą, auta zostają.
Lipa z tym samochodem ziomuś, szczerze współczuję.

evilmatt

2013-05-07, 23:16
A ch*j tam, poeksperce sobię: Taką gaśnicą 1 kg to sobie można co najwyżej ognisko zgasić, a nie auto które już się poważnie pali. W autach powinno się wozić gaśnicę 2-4 kg, wtedy miałoby się większe szanse o ile używałoby się ich prawidłowo. Prawidłowo to w przypadku gaśnicy proszkowej odbezpieczyć, "wstrząchnąć" co by się ładnie proszek wymieszał z gazem i trzymać ją pionowo. O samej technice gaszenia już nie wspominam, bo każdy jełop powinien wiedzieć, że gdy pali się komora silnika, to maski się nie otwiera. tylko uchyla.
Btw. pierwszy raz na oczy widzę gaszenie auta w aparatach odo. Nie twierdzę, że to coś złego, a wręcz przeciwnie, ale widać, że mają kupę czasu ci strażacy :amused:

toiman

2013-05-07, 23:16
Swoją drogą jeszcze nie ma tragedii. Podmalować maskę i błotniki, nowy zderzak, no i nowy silniczek. Troszkę pieniędzy i czasu i będzie dalej cieszyć człowieka ;) a tym bardziej że jeździ teraz dzięki Tobie :P

TheColt

2013-05-07, 23:16
szkoda auta ale bidna fela jak na 50K wartości co tam pod maską było bo nie V12