18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał o Madzi

Miranda • 2012-02-03, 23:33
Dlaczego Madzia nie skacze na nartach?













Bo nie może wyjść z progu.

Desti

2012-02-05, 14:45
robal007

Jesteś totalnym idiotą. Nie będę pisać postów jak dla debili, żeby każdy tępak zrozumiał. Więc zawsze się trafi ktoś taki jak Ty. Zrobiłem błąd! Ale mi doj***łeś śmiesznym emotikonem! HA HA HA! Boki zrywać! ...
Ja się wcale nie naśmiewam ze śmierci dziecka. No, ale wybacz nie będę płakać po nocach, z powodu śmierci kogoś kogo nawet nie znałem. Wiesz ile osób ginie każdego dnia? Ja nie mam pojęcia. Ale jakbym miał się przejmować śmiercią każdego to nie miałbym czasu na nic innego. j***na telewizja, szukająca taniej sensacji najczęściej właśnie na cudzym nieszczęściu celuje w przeciętnego odbiorcę. Takiego, który zapie**ala cały dzień za gówniane pieniądze, potem wraca do domu odpala TV i mówi "O Boże zaginęło dziecko!". Codziennie są porywane, zabijane, giną z głodu, (...) setki innych. Ale je masz gdzieś. Za to zrobisz wszystko bo bronić honoru małej, kochanej Madzi, o której gadali na tefałenie! A co się stanie jak ktoś, idąc twoim tokiem myślenia "pośmieje się z jej śmierci" ? Umrze drugi raz? No proszę Cię... Może, nie wypadałoby pisać takich kawałów gdzie indziej, ale to jest sadistic, SADISTIC. Nie wiem co bym zrobił jak bym zobaczył martw dziecko na ulicy. Ale jakbym był świadkiem wypadku, czy po prostu widział umierającego człowieka to byłbym pierwszy do pomocy. Dlaczego? Bo nie jestem, szerzącym miłość i współczucie na forach, który w takiej sytuacji pewnie by stanął i zaczął płakać. Ja też, mam uczucia i potrafię współczuć drugiemu człowiekowi, chodź przyznanie się do czegoś takiego na sadolu to już prawie jak te Twoje "strzel sobie w łep", ale umiem trzeźwo myśleć i nie raz ratowało mnie to z beznadziejnej sytuacji. O to mi chodziło.

Plecionkarz

2012-02-05, 15:27
Jedno jest pewne. Madzia czyta teraz wasze posty z nieba i uśmiecha się do was z góry. Na pewno się ucieszy też jak postawicie wirtualnego znicza na gg. Szybko zróbcie to jeżeli jeszcze nie ustawiliście go w opisie. Tvn24 teraz się zamienił w Madzia24, teraz gadają, że ludzie przynoszą zabawki w to miejsce gdzie ją znaleziono. Ciekawe po kiego ch*ja.

Uriz

2012-02-05, 16:04
Komentujący w tym temacie dzielą się na:
a) ludzi spaczonych i z dystansem
b) internetowych obrońców uciśnionych

z tym wyjątkiem, że druga grupa pragnie się pokazać przed sadystkami - Panowie, nie tędy droga do penisa sadystki!

robal007

2012-02-05, 18:19
Desti napisał/a:

robal007

Jesteś totalnym idiotą. Nie będę pisać postów jak dla debili, żeby każdy tępak zrozumiał. Więc zawsze się trafi ktoś taki jak Ty. Zrobiłem błąd! Ale mi doj***łeś śmiesznym emotikonem! HA HA HA! Boki zrywać! ...
Ja się wcale nie naśmiewam ze śmierci dziecka. No, ale wybacz nie będę płakać po nocach, z powodu śmierci kogoś kogo nawet nie znałem. Wiesz ile osób ginie każdego dnia? Ja nie mam pojęcia. Ale jakbym miał się przejmować śmiercią każdego to nie miałbym czasu na nic innego. j***na telewizja, szukająca taniej sensacji najczęściej właśnie na cudzym nieszczęściu celuje w przeciętnego odbiorcę. Takiego, który zapie**ala cały dzień za gówniane pieniądze, potem wraca do domu odpala TV i mówi "O Boże zaginęło dziecko!". Codziennie są porywane, zabijane, giną z głodu, (...) setki innych. Ale je masz gdzieś. Za to zrobisz wszystko bo bronić honoru małej, kochanej Madzi, o której gadali na tefałenie! A co się stanie jak ktoś, idąc twoim tokiem myślenia "pośmieje się z jej śmierci" ? Umrze drugi raz? No proszę Cię... Może, nie wypadałoby pisać takich kawałów gdzie indziej, ale to jest sadistic, SADISTIC. Nie wiem co bym zrobił jak bym zobaczył martw dziecko na ulicy. Ale jakbym był świadkiem wypadku, czy po prostu widział umierającego człowieka to byłbym pierwszy do pomocy. Dlaczego? Bo nie jestem, szerzącym miłość i współczucie na forach, który w takiej sytuacji pewnie by stanął i zaczął płakać. Ja też, mam uczucia i potrafię współczuć drugiemu człowiekowi, chodź przyznanie się do czegoś takiego na sadolu to już prawie jak te Twoje "strzel sobie w łep", ale umiem trzeźwo myśleć i nie raz ratowało mnie to z beznadziejnej sytuacji. O to mi chodziło.



I Ty masz czelność nazywać mnie idiotą niedorozwinięty analfabeto?
Po raz: nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

Po dwa: nie potrafisz poprawnie pisać, ba! nie potrafisz nawet poprawnie zacytować
Cytat:

"strzel sobie w łep"


rekomenduję opcje kopiuj wklej jeśli przepisywanie wykracza poza Twoje zdolności intelektualne

Po trzy: starasz się udawać mądrzejszego niż w rzeczywistości jesteś

Jak napisałem wcześniej ( napiszę jeszcze raz specjalnie dla Ciebie ślepy kretynie, nie chodzi o to żeby płakać i zgrzytać zębami ale o odrobinę szacunku)
Proszę k***a masz nawet cytat:

Cytat:

Nie chodzi o to że macie się tarzać po ziemi z oczami zalanymi łzami ale k***a trochę szacunku popie**oleńcy.




Cytat:

Za to zrobisz wszystko bo bronić honoru małej, kochanej Madzi, o której gadali na tefałenie!



k***a ale z Ciebie palant.

Cytat:

A co się stanie jak ktoś, idąc twoim tokiem myślenia "pośmieje się z jej śmierci"


Jest ścierwem którego życie prędzej czy później wyr*cha w dupe.

ĸuń

2012-02-05, 20:06
Meler, aleś rozgoryczony...

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-02-05, 20:11 ]
skasowałem posta bo nic nie wnosił do tematu ;-)

Desti

2012-02-05, 20:06
Ja po pierwsze potrafię wypowiedzieć się we w miarę cywilizowany sposób i nikogo nie udaję. Po drugie cudzysłów nie służy tylko do zaznaczenia cytatu, ale sądząc po Twoim słownictwie nie spodziewałbym się nawet, że to wiesz. I nie chodzi o to, że nie umiem czytać ze zrozumieniem, tylko o to, że mam głęboko w dupie argumenty i poglądy osób, które nie potrafią ich nawet kulturalnie przedstawić. "Również pozdrawiam"

dojebywator

2012-02-05, 21:05
w każdej sytuacji trzeba umieć się zachować , nawet ch*jem trzeba umieć być

robal007

2012-02-05, 22:07
Desti napisał/a:

mam głęboko w dupie argumenty i poglądy osób, które nie potrafią ich nawet kulturalnie przedstawić.



"Idąc Twoim tokiem myślenia"
To jest sadistic czy poczytaj mi mamo?... k***a

c#uDy

2012-02-07, 23:35
Tytuł tematu : Kawał o Madzi
a wy się tu k***a rozwodzicie na temat jej śmierci i jej matki, na ch*j te przyj***ne gadki skoro nic już żadne z Was nie zmieni ? stało się i ch*j, sypcie kawałami bo już nudno na tym sadolu się robi

czekam..