18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał o Madzi

Miranda • 2012-02-03, 23:33
Dlaczego Madzia nie skacze na nartach?













Bo nie może wyjść z progu.

Vl...........in

2012-02-04, 19:36
A kto umarł, ten nie żyje.

Rafal1757

2012-02-04, 19:43
@up ty Sherlocku
Myslę że to kolejny raz Tusk chciał odwrócić uwagę społeczeństwa od tragedii Smoleńśkiej ,,,

Leouch

2012-02-04, 19:45
szkoda bo szkoda... szkoda każdego człowieka czy to umrze tusk czy bin laden czy żul czy jakies dziecko. Ale żeby po nich płakać to juz przesada. Placzemy po bliskich, rodzinie, przyjaciolach czy ew. zwierzakach własnych ale nie do k***y nedzy po kims kogo w zyciu na oczy nie widzieliscie....

poj***ni jesteście(hipokryci j***ni)

robal007

2012-02-04, 19:47
Udawajcie dalej że nie obchodzi was śmierć dziecka zgrajo pie**olonych internetowych twardzieli.
Rafał ma 100% racji i piwko za to.
A jeśli poważnie nie rusza was tragedia małego niczemu winnego dziecka to do wora i do jeziora.

Mesh

2012-02-04, 19:49
Japie**ole ludzie trochę dystansu.. Jak się t[r]upolew rozj***ł to wszyscy się zaśmiewali, ale jak zdycha jakieś dziecko to wszyscy nagle obrońcy uciśnionych.. Żart dobry i inteligentny dlatego poleciało piwo.. Wk***ia Cię to, że nie wszyscy są emoc*pkami przejmującymi się losem obcych? To wypie**alaj. ;* Dziękuję dobranoc :idzwch*j:

Ka...........in

2012-02-04, 19:51
robal007 napisał/a:


A jeśli poważnie nie rusza was tragedia małego niczemu winnego dziecka to do wora i do jeziora.



albo w kocyk i pod gruz i śnieg...

Ma...........ck

2012-02-04, 19:51
Nie udaję, że mnie to nie rusza, bo to nie prawda, przez chwilę było mi szkoda dzieciaka, ale po jakimś czasie zapomniałem o sprawie i zyje dalej.

"Trzeba z żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe,(...)
Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą:
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą!"

Takie jest życie, nie można go przepie**olić na wiecznych smutach i refleksjach.

McMenel

2012-02-04, 19:53
Nie rusza mnie bo nie byłbym k***a sprawiedliwy wobec setek dzieci które giną i nikt im nie robi takiej histerii. Bo k***a nie wszyscy są cholernymi hipokrytami przejmującymi się jednym dzieckiem kiedy na świecie co dzień umiera ich więcej. A czym one się różnią od owej Madzi ?? Tym że k***a żadna tv się tym nie zainteresuje bo przecież to nie jest aż tak k***a zajebisty temat. Więc pojebusy nie pie**olcie że każdy musi od razu rzucać się na ziemię i płakać. To nie k***a Korea i nie pie**olony Kim. Chociaż znając życie was pojebów pewnie chcielibyście aby u nas tak było.

Pirat353

2012-02-04, 19:55
Do wszystkich napinaczy: niech zdychają wszyscy dookoła byle nie ja i mój kot i tak za nikim nie zapłaczę , a gdyby to nie było karalne to bym pomógł im zejść z tego świata

Miranda

2012-02-04, 19:59
Mmmm... jaka słodka drama! Uwielbiam dramaty!

I ten hejcik... mmm...
Jeszcze, jeszcze, niechaj nim oczka napieszczę :D

Ka...........in

2012-02-04, 20:14
A tak swoją drogą to mam pewną kontrowersyjną teorię.

Uważam, że za tą całą szopkę z porwaniem odpowiedzialna jest nie mama Madzi tylko Madzia. Wystarczy popatrzeć na Madzie jaka to wyrafinowana ZIMNA sucz.

Dodam jeszcze, że policja powinna Madzie wsiąść w obroty. Ja wiem, że ona jest twarda jak skała ale do poniedziałku powinna zmięknąć.

KosmycznyByk

2012-02-04, 20:18
Jaki dramat.
Chyba niektorym sie pomylil sadistic z samosia.pl.
O ile mi wiadomo to strona poswiecona czarnemu humorowi a nie wzajemne kolko adoracji.
Na swiecie w kazdej chwili gina dzieci. w mniej lub bardziej tragicznych wypadkach. im jakos nikt nie poswieca tak wielkiej uwagi.

ta cala madzia ja juz wymiotuje. od 2ch tygodni w kazdym wydaniu wiadomosci. sprawa jak o tym pie**olonym krzyzu pod palacem. media zrobily sobie z tej tragedii news nr1. wrecz sensacja sezonu ororkowego. opinie profesorow, specjalistow i innych. nawet rutkowski sobie zwachal darmowa reklame.

jak byla prawdziwa tragedia: kilka lat temu w miejscowosci nieopodal mnie matka pocwiatrowala i schowala do beczki po kapuscie trojke swoich dzieci to nikt o tym nie pie**olil kilku tygodni. nie bylo wywiadow ze specjalistami i ich zajebistych opinii. niektorzy z was pewnie o to jeszcze pamietaja. moze i dobrze, ze nie bylo wokol tej sprawy takiego pie**olonego cyrku jaki jest teraz.

yoyoyo

2012-02-04, 20:20
K****, co to jest za strona - sadistic.pl czy miłosierdzie.pl? Pies was trącał, farbowane lisy, fałszywie wrażliwi hipokryci. Już widzę, jak żaden z was nie śmiał się nigdy z dowcipów o Żydach i martwych płodach. Wystarczy nadać w dowcipie imię, a sracie po gaciach, utożsamiając się z całą resztą bezpłciowej, nad wyraz patetycznej masy.

Sadistic, do cholery - po to ta strona istnieje! Jak ktoś nie ma dystansu do świata, to niech pozostałym nie psuje zabawy.

staffior

2012-02-04, 20:38
ulubiona miejscowość Madzi - Zakopane

czemu Madzia osiągnęła więcej od Stefanka Huli - bo choć raz w próg trafiła



Black Snake

2012-02-04, 20:55
Mi żal tego dziecka, naprawdę, ale k***a na miłość boską to jest Sadistic.pl, tak? A nie forum na którym się wszyscy rozczulają -.- A mcvice jest według mnie idiotą.