18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał o Madzi

Miranda • 2012-02-03, 23:33
Dlaczego Madzia nie skacze na nartach?













Bo nie może wyjść z progu.

Ma...........ck

2012-02-05, 02:14
Gdzie te czasy starego, dobrego sadola, gdzie r*chano by trupa, laski z ku*asami żygały na siebie tęczą, komentujący prześcigali się w sk***ysyństwie, a na zgodę opie**alali szokobąsy z odbytów? j***na moralizatorska gimbusiarnia, hipsterzy i idealiści anglosascy wpie**olili się jak do siebie i zaczynają jakieś nowe zasady tworzyć.
Za chwilę, to k***a ze zdjęć zwykłego trupa nie będzie się można pośmiać, bo j***na inkwizycja zacznie swoje prawa i zasady ustalać, a na harda będzie się wrzucało "hardkorowe siniaki z ustaffki na polu Czereśniaka", albo jak super wyluzowane elo elo chłopki wypijają cwiartkę naraz.
Administracjo, moderacjo - apeluje do was!! Zmieńcie kryteria rejestracji, niech każdy przed dostąpieniem zaszczytu zasiadania wśród szyderców wypełni test na sadola, bo już od kilku miesięcy widzę, jak kwejkowcy, dzidy i inne kaleki robią z sadola intelektualną i moralizatorską, głęboką jak kakao japonek dolinę.

Btw. Kto zgadnie: Dlaczego Madzia nie bawi się z innymi dziećmi ?? :hitler:

Pener

2012-02-05, 02:19
Macieyeck napisał/a:

Dlaczego Madzia nie bawi się z innymi dziećmi


bo puściła bąka z gruzem?

Ma...........ck

2012-02-05, 02:23
@up :shock: o k***a, nie sądziłem, że ktoś ma podobny tok myślenia do mojego :shock: masz piwo.

Pener

2012-02-05, 02:24
a o tym myślałeś serio? Tak mi jakoś przyszło do głowy...

Ma...........ck

2012-02-05, 02:29
znaczy nie do końca jak ty, myslałem "bo pierdła gruzem na progu" :evil: .

fullgaz

2012-02-05, 02:48
@up
ty zapisz sie moze na jakis stand up czy do kabaretu bo nakuriwasz zartami srogo ...

Ma...........ck

2012-02-05, 02:52
@up z ostatniego kabaretu wyj***li mnie za antysemityzm, rasizm i demoralizację młodzieży, więc chwilowo działam non-profit :evil:

fullgaz

2012-02-05, 03:13
@up
wyj***li cię ? smutne ;( ilu ich było ? bolało ?
może jakieś fotki na harda ?

Złowroga Pralka !

2012-02-05, 08:21
Macieyeck napisał/a:

@up z ostatniego kabaretu wyj***li mnie za antysemityzm, rasizm i demoralizację młodzieży, więc chwilowo działam non-profit :evil:



wypłacz mi rzekę ...
:roll:

konował

2012-02-05, 10:46
,,Jedna śmierć to tragedia milion to statystyka". Wczoraj oglądałem program o drogówce w którym parę wypadków było śmiertelnych. Takich wypadków jest rocznie jest około 2000. I ch*j nic o nich nie mówią. Druga sprawa że tak k***a o tym trąbią że ni ch*ja, ale to na bank jest przykrywka pod coś.

Miranda

2012-02-05, 11:08
@pener
zajebisty avatar! Od pudla dzień zaczynam :) mam nadzieję, że za "kradzież" avka do prywatnej kolekcji nie dostanę warna ;)

[ Komentarz dodany przez: Pener666: 2012-02-05, 14:22 ]
masz pozwolenie na kradziejstwo ;)

Mi...........te

2012-02-05, 11:10
fullgaz napisał/a:

@up
wyj***li cię ? smutne ;( ilu ich było ? bolało ?
może jakieś fotki na harda ?


Widzę, że na sadisticu krótko jesteś... Oj nie znasz się na żartach, nie znasz :evil:

brandon

2012-02-05, 11:11
[quote="rafal0487"]

Mnie by bawiła twoja śmierć!

adam_one

2012-02-05, 11:28
- czego można być pewnym ?
- że mała madzia już nie zapłacze,

Ro...........ce

2012-02-05, 13:59
Ja pie**olę, co za stado :homer:
Najpierw wszyscy hejtowali mirandę-ch*jandę która zresztą jebie gównem zdechłego żula i jest tępą p*zdą, ale nie o to chodzi. Zaraz ktoś jej zaczął bronić i nagle barany zmieniły zdanie że jednak robienie żartów z madzi jest ok bo to sadistic a nie domowe przedszkole. Nasuwa mi się jeden tekst Violent J'a z kawałka Fuck the world ICP: "Everybody in your crew sucks, punk mothafucks !". Dziękuję, dobranoc.