18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał o Madzi

Miranda • 2012-02-03, 23:33
Dlaczego Madzia nie skacze na nartach?













Bo nie może wyjść z progu.

Meler

2012-02-04, 17:33
jesteście poj***ni, to że to jest sadol to k***a nie znaczy że macie udawać że Was to nie rusza. wyjebie suchara i dadza mi dużo piw, pie**olnijcie sie w łeb. zero browara szmato

MetaLina

2012-02-04, 17:39
Meler napisał/a:

jesteście poj***ni, to że to jest sadol to k***a nie znaczy że macie udawać że Was to nie rusza. wyjebie suchara i dadza mi dużo piw, pie**olnijcie sie w łeb. zero browara szmato


uspokój się człowieku i tak Cię przecież wyśmieją...

Dz...........su

2012-02-04, 18:56
A kto tu udaje?

Cayenne89

2012-02-04, 18:57
Do wszystkich przewrażliwionych: jeśli jeszcze nie zauważyliście,na sadolu panuje pewna niepisana zasada: tutaj nie ma tabu,ale jeśli jakiś dowcip Cię wkurza/razi Twoje uczucia,trzeba pojechać twórcy tematu/komentarza.

piwo dla Mirandy za dobry dowcip,dwa dla mcvice za jeszcze lepszy pojazd.

Złowroga Pralka !

2012-02-04, 18:59
mcvice napisał/a:

kawał o Mirandzie - dlaczego Miranda naśmiewa się z tragedii dziecka? bo nikt nie będzie chciał jej takiego dziecka zrobić.

oops sorry miał być kawał a wyszła prawda :<




rafal0487 napisał/a:

Jesli kogos bawi smierc dziecka to jest zwyklym smieciem i k***a bez honoru, sa pewne granice

a co do wszystkich sadystycznych twardzieli, ktorzy blagaja o litość po jednym lisciu i dzwonia na policje z placzem wielki h*j wam w dupe. Wiem, ze to sadistic i nie szkoda mi samobójców, pijanych czy nacpanych, ktorzy rozj***li sie na milion czesci na wlasne zyczenie, ale dzieci sa niczemu winne i wszystkie sa nasze. Jesli ktos nie potrafi tego zrozumiec to czas dorosnac lub powiesic sie i wrzucic to na harda




rafal0487 napisał/a:

motylki cie w dupe j***ly




rafal0487 napisał/a:

ja też mam kawał:

- kim jest miranda?

- cwe*em





No k***a :D cwaniaczki :3 hardcory ! moje ulubione :) cwaniaki :3


Posłuchajcie teraz
co 3 sekundy zdycha 1 osoba na ziemi ! teraz macie płakać łkać modlić sie za wszystkich od teraz cwe*e :D wyzywam was . Przejmujecie się śmiercią jakiegoś bahora tylko dlatego ze była ona nagłośniona w TV !? W polszy też dużo osób non stop ginie . Ale dopóki nie trąbią o tym media bądź dopóty nie jest to ktoś kogo znamy to mamy to w dupie. A tutaj prosze jaki fejm bo bronie dziecka które zdechło bo jakaś głupia k***a nie robiła bicków.


Kawał dobry na czasie :piwo:

sokolnikus

2012-02-04, 18:59
rafal0487 napisał/a:

Jesli kogos bawi smierc dziecka to jest zwyklym smieciem i k***a bez honoru, sa pewne granice

a co do wszystkich sadystycznych twardzieli, ktorzy blagaja o litość po jednym lisciu i dzwonia na policje z placzem wielki h*j wam w dupe. Wiem, ze to sadistic i nie szkoda mi samobójców, pijanych czy nacpanych, ktorzy rozj***li sie na milion czesci na wlasne zyczenie, ale dzieci sa niczemu winne i wszystkie sa nasze. Jesli ktos nie potrafi tego zrozumiec to czas dorosnac lub powiesic sie i wrzucic to na harda



zapal jej znicza na fejsie

chyba jedno z ostatnich forów bez cenzury ch*j strzela

Plecionkarz

2012-02-04, 19:01
O co tu się kłócić? I tak by kiedyś umarła.

Earth

2012-02-04, 19:03
Wiecie co mnie cieszy? Że gdy wam ktoś umrze, inny będą się z was śmiali.
Tak jak wy teraz :3333

Złowroga Pralka !

2012-02-04, 19:07
Earth napisał/a:

Wiecie co mnie cieszy? Że gdy wam ktoś umrze, inny będą się z was śmiali.
Tak jak wy teraz :3333



śmierć kogoś bliskiego a pokazywanie że sie współczuje bo TAK

to jest całkowicie inna sprawa

McMenel

2012-02-04, 19:15
Rozumiem żal i żałobę po stracie bliskiej osoby ale do jasnej cholery czy wszyscy musimy uczestniczyć w tej masowej histerii. Nie znałem jej i koniec. Nie jestem pieprzonym hipokrytą aby płakać i rwać włosy po zupełnie mi nieznajomej istocie ludzkiej. Tak jak nie płakałem po Karolu "ukryję kolegów pedofilii" Wojtyle tak i nie będę płakał teraz. Nie było by to fair wobec innych ludzi którzy giną codziennie na świecie. Więc niech debile takie jak mcvice skończą być takimi empatycznymi prostytutkami i nie sprzedają swoich uczuć światu tylko dlatego iż sprawa była nagłośniona w mediach. Popie**oleni hipokryci. Wiecie ile jest w roku takich przypadków ?? Nie to zamknijcie ryj medialne sępy.

divi1991

2012-02-04, 19:17
-Puk puk ...
-Kto tam?
-napewno nie madzia

Ka...........in

2012-02-04, 19:24
rafal0487 napisał/a:

Jesli kogos bawi smierc dziecka to jest zwyklym smieciem i k***a bez honoru, sa pewne granice



Zgadzam się, tym bardziej takiego odważnego dziecka jak Madzia.

Ona nawet nie płakała. Wiecie dlaczego nie płakała w chwili śmierci?


Bo miała wysoki próg bólu...

Suka_Blyat

2012-02-04, 19:28
W miejscu gdzie ją matka ukryła obecnie jest od zaj***nia zniczy, zabawek, kwiatów i ch*j wie czego jeszcze, jak ktoś ma blisko niech se weźmie jakiegoś misia dla swojej pociechy ;)
Swoją drogą, ciekawe czy żule nadal tam będą pić :roll:

Ma...........ck

2012-02-04, 19:31
Powiedziliby raz o tym -OK szkoda dzieciaka itp.
Ale k***a, żebym od 2 tygodni o niczym innym nie słyszał/widział/czytał z mediów to już jaks paranoja. Madzia odmieniana przez wszystkie przypadki - ile można tego słuchać do urwy nędzy. Fakt, wydarzyła się tragedia, ale na codzień dzieją się gorsze rzeczy na świecie i przestańcie to traktować jak sprawę osobistą. k***a, jak był motyw, że jeszcze dziecko może żyć to wszyscy tacy kochający matkę, tak napie**alali słownie tych, którzy od początku widzieli, że sprawa śmierdzi gównem na kilometr, a po wszystkim - jak zwykle miliony świeczek na fejsach i innych badziewiach, wierszyki, sryki, szmery i k***a bajery - nic nie zmienicie.
Poza waszym połechtanym ego "postąpiłem jak stado - jestem fajny bo robie coś o metafizyczno-ontologiczno-moralno-ch*jwieco wymiarze ide sobie pogratulować" życia małej nie wrócicie, czasu nie cofniecie, matka jak jebnieta była tak jebnięta będzie, ale nie - urośliście "moralnie", prawie jak u Paulo Coelho, macie juz nowy bagaż doświadczeń i empatii? To napiszcie o tym w pamiętniku i gnijcie w swojej niewolniczej postawie.

Ka...........in

2012-02-04, 19:35
Macieyeck napisał/a:

Powiedziliby raz o tym -OK szkoda dzieciaka itp.
Ale k***a, żebym od 2 tygodni o niczym innym nie słyszał/widział/czytał z mediów to już jaks paranoja.



Zgadzam się, jestem przekonany, że to jakieś celowe działanie pod...progowe.