18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał o Madzi

Miranda • 2012-02-03, 23:33
Dlaczego Madzia nie skacze na nartach?













Bo nie może wyjść z progu.

~Angel

2012-02-04, 21:00
yoyoyo napisał/a:

K****, co to jest za strona - sadistic.pl czy miłosierdzie.pl?



Po ch*j te j***ne śnieżynki wstawiłeś. Jak boisz się przeklinać to wypad na miłosierdzie.pl

Plecionkarz

2012-02-04, 21:00
Oto sposób rozumowania pesudowrażliwych zjebów. Jak możesz nie współczuć madzi ty k***ysynu, powinieneś sam tam zdechnąć a nie ona, życzę ci żeby tobie ktoś tak umarł i zobaczysz itp. Jak można pie**olić, że jest się takim dobrym i mądrym i nieskazitelnym plując jednocześnie na innych jadem bo mają inne światopoglądy. Chociaż w sumie to coraz bardziej powszechne. Niezliczone są już rzesze matołów którzy łykają propagandę np. tolerancji by za chwilę nie tolerować tych jej nie poparli. Zawsze jest to samo: jestem zajebisty ale wybiórczo, wtedy kiedy mi pasuje i kiedy sobie postanowię a w reszcie przypadków nie muszę.

Ver0

2012-02-04, 21:24
Negatywne komentarze na temat kawału piszą hipokryci którzy śmieją się z palenia żydów, niedożywionych murzynków i udają prawych ludzi bo jakaś idiotka upuściła bachora.

PS. To jest SADISTIC !
PS2. Kawał dobry

~Angel

2012-02-04, 21:31
Ver0 napisał/a:

bo jakaś idiotka upuściła bachora.



wierzysz w to, że go upuściła przypadkowo

Każdy normalny człowiek wzywał by pomoc a nie wywoził zwłoki do parku.
Przyj***ła za mocno dzieciakowi bo ryczał a ładną bajeczkę wymyśliła tak jak porwanie aby ratować dupsko.

fullgaz

2012-02-04, 21:52
Plecionkarz napisał/a:

Oto sposób rozumowania pesudowrażliwych zjebów. Jak możesz nie współczuć madzi ty k***ysynu, powinieneś sam tam zdechnąć a nie ona, życzę ci żeby tobie ktoś tak umarł i zobaczysz itp. Jak można pie**olić, że jest się takim dobrym i mądrym i nieskazitelnym plując jednocześnie na innych jadem bo mają inne światopoglądy. Chociaż w sumie to coraz bardziej powszechne. Niezliczone są już rzesze matołów którzy łykają propagandę np. tolerancji by za chwilę nie tolerować tych jej nie poparli. Zawsze jest to samo: jestem zajebisty ale wybiórczo, wtedy kiedy mi pasuje i kiedy sobie postanowię a w reszcie przypadków nie muszę.




szczera rada wez sie koleś rozpedz i pie**olij w sciane
dla ciebie nabijanie ze smierci juz kogokolwiek to światopogląd ?

Dopeboy

2012-02-04, 22:06
rafal0487 napisał/a:

ja też mam kawał:

- kim jest miranda?

- cwe*em



a ty ? Pofatygowałem się o mały research..

Cytat:

- kim jest miranda?

- cwe*em



Cytat:

typowe baby - dwa zwoje więcej od kury


Cytat:

mój kot niedawno przyszedł do domu ze śrutem w boku, najgorsze jest to że nie wiadomo komu łeb rozpie**olić


Cytat:

smaruje sie bronzerem; lubie kulturystyke i podziwiam tych gosci za poswiecenie i dyscypline, ale Marcus przesadzil z masa. Sprawdzcie sobie Kevina Levrone, jak dla mnie ideal kulturysty


Cytat:

Gdyby nie ta cwe*ownia w samochodzie to film byłby całkiem spoko



Odraza do kobiet,koksik z kotem,nadużywanie słowa "cwe*" we wszelkich odmianach,smarujący się jakimś gównem..

Pewnie brzydzisz się kobietami ale w głębi serca pragniesz dziecka więc swoje macierzyńskie instynkty przelewasz na kota,chodzisz na siłkę, żeby patrzeć na tych wszystkich koksików licząc, że znajdziesz partnera z którym będziesz chciał adoptować dziecko.

:plzdie:

avalanch

2012-02-04, 22:15
k***a ile on się musiał naczekać

:ok***a:

robal007

2012-02-04, 22:21
Mesh napisał/a:

Japie**ole ludzie trochę dystansu.. Jak się t[r]upolew rozj***ł to wszyscy się zaśmiewali, ale jak zdycha jakieś dziecko to wszyscy nagle obrońcy uciśnionych.. Żart dobry i inteligentny dlatego poleciało piwo.. Wk***ia Cię to, że nie wszyscy są emoc*pkami przejmującymi się losem obcych? To wypie**alaj. ;* Dziękuję dobranoc :idzwch*j:




Jestem ciekaw czy twarzą w twarz też byłbyś takim cwaniakiem

Cytat:

Więc pojebusy nie pie**olcie że każdy musi od razu rzucać się na ziemię i płakać.



Nie chodzi o to że macie się tarzać po ziemi z oczami zalanymi łzami ale k***a trochę szacunku popie**oleńcy.

lakoko

2012-02-04, 23:01
Co wam to dziecko było winne ? Rozumiem, sadistic... ale dla własnego sumienia ? Matkę mozna jezdzic za to co sobie ubzdurała, ale tą dziecinke ? Zastanówcie sie nad sobą

avalanch

2012-02-04, 23:17
lakoko napisał/a:

Co wam to dziecko było winne ? Rozumiem, sadistic... ale dla własnego sumienia ? Matkę mozna jezdzic za to co sobie ubzdurała, ale tą dziecinke ? Zastanówcie sie nad sobą


Masz i nie płacz

I wiecie co bardziej się przejąłem śmiercią Szymborskiej niż tego dziecka, czemu k***a nie trąbią o śmierci Szymborskiej tak (a przynajmniej podobnie) jak o tym dziecku ? a przecież Szymborska była dużo bardziej znana i szanowana. Co dziennie ginie dużo dzieci w afryce czy innym kraju 3-go świata i też nic o tym nie słychać :/ no tak tylko że to nie dzieje się na naszym "podwórku".

Mi...........te

2012-02-04, 23:22
Ale my tu mamy "sadystów" :roll: Litościwi sadyści :idzwch*j:

gieza

2012-02-04, 23:28
Miranda napisał/a:

Dlaczego Madzia nie skacze na nartach?


bo słabo odbija się od progu

darecki328

2012-02-04, 23:44
wiecie co wam k***a powiem? czytam wasze popie**olone komentarze i zaczynam k***a płakać nad tym jak piękne rzeczy przemijają... jeszcze rok temu śmialismy się dziko z kilkulatków zamknętych w beczkach po ogórkach , martwych płodów , pedofilli i wszystkiego k***a po kolei a teraz nawet nie można wstawić kawału o pie**olonej półrocznej Madzi która kiedyś i tak by się k***iła ew. ktoś by ją ch*jem na śmierć zatłukł bo się wszyscy k***a spinają. No k***a ... to nie jest domowe przedszkole sk***ysyny tylko sadistic! tutaj jest śmierć chaos szatan i zniszczenie i nie ma miejsca na pie**oloną żałobę za jakimś bachorem.
P.S : Czemu madzia nie płakała na mrozie?
Bo ją od progu zatkało :D

Desti

2012-02-05, 00:38
No właśnie. Trzeba mieć dystans do siebie samego i do wszystkiego wokół. Umieć się śmiać ze wszystkiego i wyrobić sobie poniekąd swoistą znieczulice bo inaczej nie dałoby się żyć w tym popie**olonym świecie. Ci wielcy idealiści z przed monitora jeszcze się w życiu na tym przejadą.

Stary sadol już nie wróci. Niestety. Teraz, gdy reklamuje na j***nych kwejkach i innych gównach nie ma już ratunku.

robal007

2012-02-05, 02:00
Desti,

Cytat:

No właśnie. Trzeba mieć dystans do siebie samego i do wszystkiego wokół. Umieć się śmiać ze wszystkiego i wyrobić sobie poniekąd swoistą znieczulice bo inaczej nie dałoby się żyć w tym popie**olonym świecie.



To idź sobie strzel w ten pusty łeb, a najlepiej niech zrobią to ci wszyscy idioci naśmiewający się ze śmierci dziecka, powiedzcie znajomym żeby porobili fotki, filmiki i gify po czym wstawili na sadola.
Chętnie się wszyscy pośmiejemy.

Cytat:

Ci wielcy idealiści z przed monitora jeszcze się w życiu na tym przejadą.




Cytat:

z przed

:homer:

Na czym k***a bo nie rozumiem? Przejadę się na tym że kiedy zobaczę martwe dziecko na ulicy to nie zacznę pękać ze śmiechu i cykać fotek? Umrzyj proszę.

Tak gimbusy "umrzyj" było napisane celowo więc poprawianie mnie możecie sobie wsadzić w dupska.