18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania wyborcza PO w Białymstoku

Wojna:) • 2011-09-25, 23:46
Podobno miał rozdać wszystkie ulotki... :roll:


Martinez1976

2011-09-26, 13:23
Jakby byli "BARDZO AGRESYWNI" to by go trzeba było szlauchem sprzątać z ulicy...
Politykom generalnie się wydaje, że są kompletnie bezkarni i mogą robić sobie z Polski prywatny burdel. Tylko czekam, jak któryś centralnie dostanie wpie**ol za zasługi.

pakicito

2011-09-26, 14:04
Cytat:

Mohery i stadionowa hołota odtąd zawsze razem. Aż do ostatecznego zwycięstwa...


wstrzym ryj bo zal

mirabelek76

2011-09-26, 14:30
j***ć PO j***ć PIS tylko Palikot, który nie będzie kolejną świnią przy korycie

wertey

2011-09-26, 14:41
Ludzie na ulicy walczą o wolność słowa. Taką mamy demokrację...
W TVP Białystok podano, że to Pisowcy i pięknie wykorzystano to na rzecz PO...

JKM korzysta z każdej możliwości, bo ograniczono mu je do minimum i tego partię człowieka niszczy się na każdym kroku. Niektórym przeszkadza plakat JKM a tych ton makulatury, godzin głupkowatych spotów i debat gdzie gadaj od rzeczy nie widzicie.


Tomsonoza

2011-09-26, 14:42
Magik2501 napisał/a:

@angel - JKM po prostu pcha się gdzie może.

Ale z Sikorskiego pała. Jak ktoś jest przeciwko PO to na pewno jest zwolennikiem PiSU - żelazna logika Platformersów.

"Podejrzewam, że żaden z nich w Afganistanie nie był, ale do wrzasków pierwsi" - ???

Najlepsze na koniec, jak najpierw sam prowokuje kibiców, a potem płacze do telefonu, że byli agresywni, łysi i w ogóle ojej.
Kiedyś miałem go za normalnego, może nawet za rozsądnego gościa, no ale pokazał, że kawał niemytego ch*jka z niego.




Boże jaki tępy ty jesteś ja pie**ole ! Widziałeś sądaże ? (zakładając że w ogóle wiesz co to znaczy ) Bo niestety tak jest że kto nie jest za PO jest za PiSem pozostałe partie mają po 5% głosów więc nie można tu mówić o jakiejkolwiek innej stronie praktycznie jest tylko PO i PiS więc poniekąd ma racje . A co do jego zachowania to jak przez 3 godziny łaziło by za tobą stado kretynów , których cywilizowanymi ludźmi nazwać nie można bo podejrzewam że połowa ledwo umie się podpisać , i tylko darło swoje durne poglądy bo niby to jako że nie wpuszczano ich na stadiony jest największą krzywdą wobec ludzkości XXI wieku . A nikt nie patrzy na to że te stado barbarzyńców co roku rozpie**ala stadiony i miasta narażając na straty nas poczciwych ludzi którzy k***a !! Płacą te piepszone podatki . Jak mają się ochotę napie**alać nikt ale to nikt im tego nie baroni niech idą do lasu i się napie**alają do ostatniej całej kości mi to nie przeszkadza , a nawet bym się cieszył bo jak by się powybijali to na pewno państwo polskie nic by nie ucierpiało na tym ( i tak większość z tych darmozjadów siedzi w domu cały dzień na zasiłku też żerując na pieniądzach podatników ) najwyżej zaoszczędziło na utrzymaniu ich i sprzątaniu po nich . Wiec jednak naprawdę jeszcze raz się zastanów czy tak naprawdę przyjmujesz racje barbarzyńskiej hołoty która tak naprawdę nic nie wnosi do tego kraju ( no chyba że co chwila nowe tematy dla reporterów ). Uważam osobiście że kto kolwiek kto popiera to co robią ci idioci zasługuje tak samo na potępienie jak oni sami .

riodoro1

2011-09-26, 14:43
Ja pie**olę, nienawidzę tego narodu :homer:

Zguba

2011-09-26, 14:54
@Filozof-tm
Znam te pojęcia i używam ich z premedytacją. Natomiast jeżeli Ty nie widzisz podobieństw to zapraszam do wnikliwej analizy historii, tudzież przejrzenia chociaż wikipedii i włączenie rozumowania pozamedialnego.

Kn...........rs

2011-09-26, 15:16
Pozazdrościć kibolom IQ równego workowi cementu. Banda prymitywów, którzy umieją tylko krytykować i układać bezsensowne przyśpiewki. Sami na wybory nie pójdą, bo wolą j***ć za blokowiskiem "piwo z kumplami" a potem pretensje, kto rządzi tym krajem, ja nie głosowałem na niego. IDZCIE W ch*j Z TAKIMI DARCIAMI RYJA. Władzy można sprzeciwiać się w inny bardziej wyrafinowany sposób.

czarnylelo

2011-09-26, 15:28
I na kogo tutaj głosować?
Macie może jakieś swoje typy? Ja byłem osobiście za PO ale tak naprawdę nie mam pojęcia już na kogo oddać głos gdyż zamiast wyboru kogoś kumatego dostajemy tylko mniejsze zło..

Ja poczuwam się do obowiązku głosowania ale jestem naprawdę zażenowany władzą tego kraju.. Pis to katolickie ścierwo którego totalnie nie toleruje PO darmozjady.. dobrze by było aby jedna osoba w tym temacie napisała komentarz od serca zamiast wyzywać się od debili..

shin69

2011-09-26, 15:32
"Żaden z nich w Afganistanie nie był, a do wrzasków pierwsi" no k***a, typo jest jakiś popie**olony, kim on był w tym Afganistanie, że uważa się za jakiegoś j***nego herosa co potrafi tylko mówić "dorżniemy watahę"? Zwykłą k***ą był na usługach amerykańskich sk***ieli, i tym był w Afganistanie. I jeszcze ten telefon na końcu, widać k***a jak działają media, wystarczy że taki sikorski zadzwoni do donka kondonka, a donek do tefauenu czy innej ch*jowej telewizji i mamy taki oto reportaż "Agresywni kibice spod ramienia PiS zaatakowali Ministra Radosława Sikorskiego, minister nie dał się sprowokować". Wypie**olić na kamczatkę tą bandę darmozjadów i sprzedawczyków Polski, razem z PO i PiSem, żeby mogli się zabijać na kamienie.

dwakilo

2011-09-26, 15:47
Jestem kibolem (w Poznaniu kibol nie oznacza chuligan) i boli mnie to co się teraz dzieje wokół całego ruchu kibicowskiego. Zachowanie rządu wk***ia mnie tak samo jak zachowanie tych wrzeszczących na filmiku debili. Dam szansę Palikotowi. P.S. jeśli nie chodzisz na mecze to gówno wiesz o tym problemie. Pozdro normalni.

oGOALoneYaYo

2011-09-26, 15:57
"Donald matole, twój rząd obalą kibole". Ja pie**ole, co za łyse, bezmózgie prymitywy.

Cryan

2011-09-26, 16:00
pie**olę Wasze tematy. Nie zaglądam tutaj do 9 października. Chyba, że na harda - tam możecie wrzucać znaleziska z politykami.

zonk

2011-09-26, 16:12
Nie wiem o co te ścierwo się czepia. Jak nie umieli zachować się na stadionach, to mają za swoje. I gówno to kogo obchodzi że nie wszyscy tłuką się na meczach. Trzeba było przypilnować tych co się lubią tłuc i ich grzecznie wypie**olić ze stadionu, a że nikt nie miał jaj do pilnowania takiego ścierwa to Donek rozwiązał problem.