18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania wyborcza PO w Białymstoku

Wojna:) • 2011-09-25, 23:46
Podobno miał rozdać wszystkie ulotki... :roll:


.:...........:.

2011-09-26, 11:19
O, jakiś polityczny temat. :wtf:

~tip.top

2011-09-26, 11:22
Lnkk napisał/a:

O, jakiś polityczny temat. :wtf:


no niestety :-/

.:...........:.

2011-09-26, 11:24
Kurde, co gorsza to chyba nie pierwszy. :-/

Wojna:)

2011-09-26, 11:26
@up, upup
I nie ostatni, chyba że zamiast płakać zmienicie regulamin ( w końcu podpis pod nickiem zobowiązuje).

marcinsud

2011-09-26, 11:27
@Lnkk i nie ostatni wszak kampania ruszyła...

~tip.top

2011-09-26, 11:28
to może zamknąć to w p*zdu i będzie święty spokój :roll:

.:...........:.

2011-09-26, 11:30
Wojna:) napisał/a:

zmienicie regulamin



Nie będzie zmiany regulaminu.

d(-_-)b~ napisał/a:

to może zamknąć to w p*zdu i będzie święty spokój :roll:



O, to też jakiś półśrodek.

Zguba

2011-09-26, 11:50
w PO i SLD Komuniści, w PiS faszyści, a cała banda od 20lat to jawny socjalizm. Głupotą jest oddawanie głosu na tych samych darmozjadów, którzy za kulisami śmieją się zwykłym ludziom w twarz.

Filozof-tm

2011-09-26, 12:25
Zmusiłem się do przeczytania wszystkich komentarzy. I powiem tylko, że jestem za karą śmierci. Dla ignorantów i debili. Może ze dwie osoby wiedziały, o czym piszą (oczywiście z tych komentarzy na temat, do tych offtop'ów nic nie mam).

Ludzie mam dla was ćwiczenie: zanim znowu będziecie pisać o polityce to najpierw zróbcie dwie rzeczy:
1. Skończcie 18 lat młodociane gimbusy, żeby w ogóle móc głosować
2. Rozpędźcie się z pięciu metrów i jebnijcie głową w ścianę
Wtedy może coś z was będzie, bo kur... Wypowiadacie się na tematy, o których nie macie pojęcia. Jeden filmik, ze trzy spoty wyborcze i może z pięć hasełek powtarzanych w TV: tyle wiecie. W dupie byliście i gówno widzieliście -,-

@Zguba
Tak dodatkowo: Ty wiesz chociaż kto to socjalizm, komuniści i faszyści? Czy tylko używasz tych "mądrze brzmiących słów", żeby być "fajnym", nie rozumiejąc ich sensu?

Ad...........ol

2011-09-26, 12:51
W Białymstoku powinni się cieszyć że przy tym marnym rządzie pomimo niskiego poparcia dla PO Podlasie będzie miało trasę ekspresową.
W Bydgoszczy z której defacto Sikorski pochodzi PO ma wysokie notowania. rząd w ramach podziękowań za wysokie poparcie skreślił trasę S-5 z listy priorytetowych inwestycji do 2020 roku. Wniosek nasuwa się sam im bardziej będziemy olewać PO tym oni bardziej będą zabiegać o nas

Marian Paździoch

2011-09-26, 12:52
Pytanie za 1000 punktów. Po co oni mieliby być w Afganistanie? Atakuje tam ktoś Polskę? Polska dostanie coś tej ropy? Pogonić platform od koryta. Świnie myślą tylko o tym, żeby dobrze w mediach wyglądać

Broccoli

2011-09-26, 12:56
@Moderatorzy
Co wam ten temat przeszkadza? Jeśli ktoś nie chce rozmawiać o polityce, to niech tu nie wchodzi. Nikt nikogo nie zmusza. Czemu ingerujecie w to o czym mamy dyskutować?

Ta strona byłaby dużo fajniejsza gdybyście tak się wszędzie nie wcinali ;-)

~tip.top

2011-09-26, 12:59
załóżcie sobie jeden temat o polityce i tam dyskutujcie :roll: mnie już nudzi polityczne pie**olenie w co drugim temacie

ko...........er

2011-09-26, 13:08
koles mówi że agresywnie ??
a sam jeszcze mówił do nich że za cichoo ....
( szkoda że nie dostał wpie**olu) :D

Broccoli

2011-09-26, 13:09
d(-_-)b~ napisał/a:

załóżcie sobie jeden temat o polityce i tam dyskutujcie :roll: mnie już nudzi polityczne pie**olenie w co drugim temacie



To tak samo jakby założyć jeden temat z dowc**ami, jeden związany z samochodami, inny ze śmiesznymi wypadkami. Może zróbcie osobny dział.
Albo cały dział filmiki podzielcie na śmieszne, inne, polityczne...
Czy np. ludzie by sobie ustawiali preferencje działu filmiki i mogliby odznaczyć filmiki związane z polityką. Tak jak np. jest w dziale hard.
Takie rozwiązanie wydaje mi się bardzo dobre.