18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania wyborcza PO w Białymstoku

Wojna:) • 2011-09-25, 23:46
Podobno miał rozdać wszystkie ulotki... :roll:


Wojna:)

2011-09-27, 10:53
Tomsonoza napisał/a:


k***a mać ty jesteś debilem czy udajesz ?? Nie chodzi mi o normalnych kibiców tylko o bandytów . A na meczu to wyobraź sobie że byłem i to nie raz !



Tak? A ja czytając Twoje posty doszedłem do wniosku ze jesteś przykladem j***nego ciemnogrodu i dalej w to wierzę, bo sam sobie zaprzeczasz.

ju...........11

2011-09-27, 14:27
shin69 napisał/a:

"Żaden z nich w Afganistanie nie był, a do wrzasków pierwsi" no k***a, typo jest jakiś popie**olony, kim on był w tym Afganistanie, że uważa się za jakiegoś j***nego herosa co potrafi tylko mówić "dorżniemy watahę"? Zwykłą k***ą był na usługach amerykańskich sk***ieli, i tym był w Afganistanie. I jeszcze ten telefon na końcu, widać k***a jak działają media, wystarczy że taki sikorski zadzwoni do donka kondonka, a donek do tefauenu czy innej ch*jowej telewizji i mamy taki oto reportaż "Agresywni kibice spod ramienia PiS zaatakowali Ministra Radosława Sikorskiego, minister nie dał się sprowokować". Wypie**olić na kamczatkę tą bandę darmozjadów i sprzedawczyków Polski, razem z PO i PiSem, żeby mogli się zabijać na kamienie.


Sikorski był w Afganistanie w czasie gdy walczyli z ruskimi......
a co do nazywania polskich żołnierzy "k***ami na usługach"
to nie jesteś godny im nawet z butów gówna zlizywać zasrańcu....

kpiciel

2011-09-27, 16:03
vass napisał/a:

Dużo krzyczą, a nawet wymaganych podpisów nie mogą zebrać takie mają poparcie.
A tak ogólnie, to politykierzy niech wp.....ają ze stadionu i do sejmu idą krzyczeć jak ich ktoś wybierze.



"[...]Sprawa Króla sama w sobie niesie poważne konsekwencje, ale to jeszcze nic wobec sposobu niedopuszczenia do wyborów Korwina i jego Nowej Prawicy. Komitet złożył w wymaganym prawem terminie w wymaganych 21 okręgach wymaganą liczbę podpisów, których mimo starannego oglądania pod lupą krzywizny każdego zawijasu Komisja ostatecznie zakwestionować nie zdołała. Ale owo oglądanie trwało tyle czasu (w jednym wypadku aż tydzień) aż minął przewidziany prawem termin. I PKW orzekła, iż na rejestrację list w całym kraju jest już za późno. [...]"

Zastanów się zanim coś powiesz. Więcej na : http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/09/24/wybory-ktorych-nie-bedzie/

modzgi

2011-09-27, 18:03
No mnie ten churek rozpie**ala..... ale akcja dobra.... kibolbabki też są

gerwant

2011-09-27, 21:31
Jeszcze nie widziałem takiego zorganizowania przeciwko politykowi, gratuluję.

winio09

2011-09-28, 20:04
przecz z przeczem miażdży jaja

Dyba1929

2011-12-07, 02:46
master of disaster napisał/a:

Mohery i stadionowa hołota odtąd zawsze razem. Aż do ostatecznego zwycięstwa...



jeśli osoby które żądają respektowania swoich konstytucyjnych praw są dla Ciebie "moherami" i "stadionową hołotą" to myślę że świetnie sprawdzisz się w TVN-ie... tam też lubią przeinaczać fakty...