18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Kn...........rd

2008-02-21, 14:34
No to ja mam pewne "ale" odnośnie nowego sposobu wyświetlania postów nieczytanych :)

Chodzi mi o dublowanie tematów. Mianowicie każdy napisany post w temacie jest wyświetlany oddzielnie co staje się bardzo nieczytelne :) tutaj mamy dwa posty na szczęście, ale co gdyby było ich np 10?

Jeżeli ktoś nie rozumie o co mi chodzi to prezentuje na screenie :P




ps. oczywiście może to być spowodowane jakimiś ustawieniami z mojej strony o których nie mam pojęcia :) jednak nie wydaje mi się aby tak było.

Centurion

2008-02-21, 14:52
ok, zmieniłem żeby pokazywał tematy, wkrótce też postaram się dodać funkcję otwierania wszystkich nieprzeczytanych tematów w nowych oknach

ke...........n1

2008-03-04, 18:39
Nie wiem czy to tylko u mnie, ale ..
Gdy klikam [Zobacz posty nieprzeczytane] to czasem w nazwie tematu pokazuje mi się jakiś: CAPTION, to nie pierwszy raz, z początku zignorowałem błąd. Używam przeglądarki Mozilla FireFox , najnowsza wersja + do tego dodatki Adblock + GreaseMonkey

Centurion

2008-03-04, 20:01
też to widziałem, to wina nowego searcha, nie jest jeszcze dopracowany, jak następnym razem to zoobaczy to lukne o co chodzi ;)

ke...........n1

2008-03-06, 17:52
Brakuje pewnego pliku, gdy się wejdzie w jakiś dział i tam mamy opcje szukaj (na samym dole) i wpisze się hasło to rezultat:
Kod:

Template->make_filename(): Error - template file not found: altsearch_.tpl

Centurion

2008-03-07, 10:47
No nic, przywróciłem starego sercza bo ten jest jeszcze zbyt niedopracowany a nie mam kompletnie czasu żeby go poprawiać w tej chwili, tnx

Kn...........rd

2008-03-07, 11:26
Nareszcie :) przynajmniej czytelnie jest.

Aciek

2008-09-08, 15:21
Mam problem z przeglądarką 'Opera' jest jedyną jaką używam, i nigdy jej nie zamienie!
Więc chodzi o to, że wchodząc na Waszą (twoją) strone oraz mam problem z np: przejdź do strony 2.

Chodzi mi o to:
1 Strona -> 2 Strona. Gdy mi się włącza białe tło i musze odświeżać.
Jest z każdą stroną która przełącze, czy piszę post też tak muszę robić.
To jest naprawdę wkurzające.

Centurion

2008-09-08, 22:36
Opera ma coś zrypanego z cachem (dlatego jest taka szybka) i wiele stron się w niej odświeża niepoprawnie, nie wiem na czym to polega.

~Faper Noster

2008-10-03, 22:54
Niedogodność: przy włączonym autologowaniu, pierwsze wyświetlenie jest jako gość, dopiero drugie jako zalogowany.
Propozycje:
1) Na portalu w bocznem pasku posta mógłbyś dodać 2 przyciski do zgłaszania postów, jeden jako "było" drugi jako "zepsute"
2) Gwiazdki do oceniania byłybyo wiele częściej używane, gdyby oceniało się jednym kliknięciem. Teraz żeby to zrobić trzeba wykonać 3 kliknięcia- wejść do tematu, zjechać na dół, zaznaczyć numerek i kliknąć 'ok'. IMHO za dużo
3) tematy przenoszone z poczekalni na portal powinny mieć aktualizowaną datę utworzenia- zdarza się że zaakceptowany temat pojawia się dopiero na 2 stronie

Centurion

2008-11-18, 19:04
Nostry napisał/a:

2) Gwiazdki do oceniania byłybyo wiele częściej używane, gdyby oceniało się jednym kliknięciem. Teraz żeby to zrobić trzeba wykonać 3 kliknięcia- wejść do tematu, zjechać na dół, zaznaczyć numerek i kliknąć 'ok'. IMHO za dużo



Dodałem możliwość oddania głosu na portalu, w popupie, bo ze szmAjaxem za dużo problemów ;)

ke...........n1

2008-11-23, 09:00
Odnośnie kodów. Może dodać do Kodów taki KOD SYGNATURKA, że wpisujemy swój nick i generuje się nam sygnaturka Sadistic.pl gdzie np. na niej pisze
nowe tematy, lub statystyki portalu (l. tematów/postów/userów)

~Tołdi

2008-11-27, 08:16
Centi zrób może podforum 'nasza-klasa' bez autoryzacji na stronie głównej, coś jakby w stylu Humor Hard ;)

~Faper Noster

2008-11-27, 21:46
Tołdi napisał/a:

Centi zrób może podforum 'nasza-klasa' bez autoryzacji na stronie głównej, coś jakby w stylu Humor Hard ;)

A po ch*j?
X