18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania wyborcza PO w Białymstoku

Wojna:) • 2011-09-25, 23:46
Podobno miał rozdać wszystkie ulotki... :roll:


zonk

2011-09-26, 09:23
Magik2501 napisał/a:

Jak ktoś jest przeciwko PO to na pewno jest zwolennikiem PiSU - żelazna logika Platformersów.



Jak ktoś jest przeciwko PIS to na pewno jest żydokomunistą i zwolennikiem PO - żelazna logika pisuarów.

lakusjo

2011-09-26, 09:24
j***ć PO nic nie zrobili to po co na nich znowu głosować ?

marcinsud

2011-09-26, 09:43
Wszyscy z wiejskiej są siebie warci i nawet nie ukrywają, że są złodziejami. Polscy euroosłowie (z wszystkich partii) podpisują karty zgarniają 1200 pln i idą w ch*j pewnie się naj***ć w czwórkę śmiejąc się z obywateli, którzy wierzą w te ich niby wojny medialne. Robią sobie jajca z wyborców i tyle. Widać, że nawet kibole dali się zmanipulować i są tylko ku*asikiem politycznym w rękach polityków.


@lukusjo niby wybudowali orliki, ale nie zawsze jest co wyrywać, więc kibicom i tak to nie pasuje

combo

2011-09-26, 09:50
@ lakusjo, to że j***ć to święta prawda, ale pokazujesz absolutny brak znajomości tematu mówiąc że "nic nie zrobili".. właśnie że zrobili.. zrobili tyle złego że nie masz pojęcia; walą wszystkich w ch*ja jak sie tylko da.. ich prorosyjska polityka niszczy ten kraj, potem wszyscy płaczą że bieda z nędzą.. (pie**ole polityke na sadisticu więc nie bede zgłebiał tematu).. powiem tylko, co najlepsze, budują taką mentalną otoczke że kto głosuje na PiS to od razu moher, głupek itp. przez co wyborcy (szczególnie młodzi) wstydzą się tejże partii (media to odpowiednio nakręcają) i wychodzi jak widać. ja osobiście jestem za PiS'em (mam 23 lata) i sie tego nie wstydze

(co do PiS'u nie chodzi o to że wybieram mniejsze zło, ja po prostu wybieram patriotów, Lech K. to był przenapie**alacz, a zrobili z niego totalną ciotę.. żaal żaaal żaaaal...

pozdro dla wszystkich antykomunistów.

ojojoj

2011-09-26, 09:53
kazdy wie ze akcja kibicow, "donald matole", itp sa inspirowane przez samo PO, tylko po to zeby sikoski mogl sobie mowic "poprzyjcie naszych kandydatow , bo oni beda rzadzic (kibole)". eeh, cudowna manipulacja, nadaje sie na jakas prace dyplomowa z socjologii

sz...........r9

2011-09-26, 09:59
Nawet stare babki w tle krzyczą "Donald matole" hahah. Połowa tych co tam krzyczą sama zagłosowała na PO a teraz krzyczą Donald matole. Trzeba było myśleć wcześniej. Wybieracie a potem płaczecie ;] Zreszta teraz to samo gówno wybiorą , czyli PO

cisek666

2011-09-26, 10:08
Wolę już ryje polityków niż to kibolskie ścierwo.

Magik2501

2011-09-26, 10:23
@SQT - nigdy nie słyszałem takiego czegoś. Jaro ani nikt z PiSuarów nigdy nie mówił, że kto przeciwko nim tem jest komuch i żyd, więc nie kombinuj. A PO otwarcie powtarza na każdym kroku "Kto nie znami ten z PiSem!"

phamzap

2011-09-26, 10:40
Zawsze uważałem sadistic za elitę polskiego internetu a czytając te komentarze przekonałem się że większość to zwykły motłoch i analfabeci polityczni. W dobie internetu bycie głupcem politycznym jest dyshonorem dla mężczyzny

zonk

2011-09-26, 10:49
Magik2501 napisał/a:

@SQT - nigdy nie słyszałem takiego czegoś. Jaro ani nikt z PiSuarów nigdy nie mówił, że kto przeciwko nim tem jest komuch i żyd, więc nie kombinuj. A PO otwarcie powtarza na każdym kroku "Kto nie znami ten z PiSem!"


chyba raczysz żartować...

Giacore

2011-09-26, 10:56
bardzo dobrze to wygladało i naświetliło sprawę. Teraz pytanie w ktorym miejscu kibice byli agresywni? Sikorski pokazał jak "niskim" człowiekiem jest. Prowokował ich oskarżał a ten tekst o afganistanie też był boski... Czy sam Sikorski był w afganistanie jako żołnierz?

mcmt

2011-09-26, 10:56
Tępe, łyse h*je. Nowe stadiony im wybudowali i już zaczęli je rozk***iać. Niech wypie**alają pizgać się do lasów, back to the stone-age.
Rząd zamykając stadiony u mnie zyskał w oczach.

basenji17

2011-09-26, 11:08
a ja tam rowniez popieram rzad ;] kibice stroja tutaj fochy jakby nie wiadomo jaka krzywda sie im stala ze nie moga na stadio wejsc ;P kiedys porządek trzeba zrobić z nimi ;P

PiotrTAG

2011-09-26, 11:18
Głosujcie na PO,to tacy ludzie będą rządzi NASZA POLSKĄ :roll: