18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania wyborcza PO w Białymstoku

Wojna:) • 2011-09-25, 23:46
Podobno miał rozdać wszystkie ulotki... :roll:


artur_sz13

2011-09-26, 16:50
Najgorszą głupotą to popisał się Sikorski. Niby minister niby PRowcy im mówią co mają mówić a nie doszedł geniusz do wiosku że "kibole" lub poprawniej kibice ultrasi raczej nie wezmą udziału w wyborach bo za PiSem też nie zagłosują bo oni gadają że brzydzą się polityką. Tylko trzeba straszyć ludzi to takie gówno na uszy wciska ludziom a część uwierzy.

Ogólnie to powiem tak. Jestem z Łomży ale kurde dziś jestem dumny z kibiców Jagi. Chciałbym zobaczyć takie akcje we wszystkich miastach gdzie gości ekstraklasa (bo jednak tam ruch kibicowski jest tak zorganizowany). A za to co powiedział o powstańcach warszawskich to mu się należy te określenie frajer i tyle. Żeby to powiedział o powstaniu w getcie warszawskim to by do niego sam Obama na polecenie amerykańskich Żydów dzwonił żeby przeprosił a tu nic zero skruchy

er3gi

2011-09-26, 17:18
Uważałem Sikorskiego za poważnego gościa... aż do teraz. Zachowywał się jak dzieciak.
"No dawajcie, co tak słabo" - Polityk.. psia mać.

pakicito

2011-09-26, 17:42
Cytat:

Boże jaki tępy ty jesteś ja pie**ole ! Widziałeś sądaże ? (zakładając że w ogóle wiesz co to znaczy ) Bo niestety tak jest że kto nie jest za PO jest za PiSem pozostałe partie mają po 5% głosów więc nie można tu mówić o jakiejkolwiek innej stronie praktycznie jest tylko PO i PiS więc poniekąd ma racje . A co do jego zachowania to jak przez 3 godziny łaziło by za tobą stado kretynów , których cywilizowanymi ludźmi nazwać nie można bo podejrzewam że połowa ledwo umie się podpisać , i tylko darło swoje durne poglądy bo niby to jako że nie wpuszczano ich na stadiony jest największą krzywdą wobec ludzkości XXI wieku . A nikt nie patrzy na to że te stado barbarzyńców co roku rozpie**ala stadiony i miasta narażając na straty nas poczciwych ludzi którzy k***a !! Płacą te piepszone podatki . Jak mają się ochotę napie**alać nikt ale to nikt im tego nie baroni niech idą do lasu i się napie**alają do ostatniej całej kości mi to nie przeszkadza , a nawet bym się cieszył bo jak by się powybijali to na pewno państwo polskie nic by nie ucierpiało na tym ( i tak większość z tych darmozjadów siedzi w domu cały dzień na zasiłku też żerując na pieniądzach podatników ) najwyżej zaoszczędziło na utrzymaniu ich i sprzątaniu po nich . Wiec jednak naprawdę jeszcze raz się zastanów czy tak naprawdę przyjmujesz racje barbarzyńskiej hołoty która tak naprawdę nic nie wnosi do tego kraju ( no chyba że co chwila nowe tematy dla reporterów ). Uważam osobiście że kto kolwiek kto popiera to co robią ci idioci zasługuje tak samo na potępienie jak oni sami .



dzieki takim "sądażom" na zamowienie, tacy jak ty nie pomysla, bo po co, tylko pojda jak krowy do obory, aby zaglosowac na po albo pis - bo przeciez w "sądażach" tylko te dwie partie są

~Angel

2011-09-26, 18:24
Tomsonoza napisał/a:




Boże jaki tępy ty jesteś ja pie**ole ! Widziałeś sądaże ? (zakładając że w ogóle wiesz co to znaczy ) Bo niestety tak jest że kto nie jest za PO jest za PiSem pozostałe partie mają po 5% głosów więc nie można tu mówić o jakiejkolwiek innej stronie praktycznie jest tylko PO i PiS więc poniekąd ma racje . A co do jego zachowania to jak przez 3 godziny łaziło by za tobą stado kretynów , których cywilizowanymi ludźmi nazwać nie można bo podejrzewam że połowa ledwo umie się podpisać , i tylko darło swoje durne poglądy bo niby to jako że nie wpuszczano ich na stadiony jest największą krzywdą wobec ludzkości XXI wieku . A nikt nie patrzy na to że te stado barbarzyńców co roku rozpie**ala stadiony i miasta narażając na straty nas poczciwych ludzi którzy k***a !! Płacą te piepszone podatki . Jak mają się ochotę napie**alać nikt ale to nikt im tego nie baroni niech idą do lasu i się napie**alają do ostatniej całej kości mi to nie przeszkadza , a nawet bym się cieszył bo jak by się powybijali to na pewno państwo polskie nic by nie ucierpiało na tym ( i tak większość z tych darmozjadów siedzi w domu cały dzień na zasiłku też żerując na pieniądzach podatników ) najwyżej zaoszczędziło na utrzymaniu ich i sprzątaniu po nich . Wiec jednak naprawdę jeszcze raz się zastanów czy tak naprawdę przyjmujesz racje barbarzyńskiej hołoty która tak naprawdę nic nie wnosi do tego kraju ( no chyba że co chwila nowe tematy dla reporterów ). Uważam osobiście że kto kolwiek kto popiera to co robią ci idioci zasługuje tak samo na potępienie jak oni sami .



Widzę po Twojej wypowiedzi, że gówno wiesz na temat akcji kibiców "NIESPEŁNIONE RZĄDU OBIETNICE = TEMAT ZASTĘPCZY KIBICE". Zanim kolejny raz zabierzesz głos najpierw zapoznaj się z celem tej akcji.
Twoja wiedza na temat kibiców ogranicza się do wypocin z GW i telewizji.

Tomsonoza

2011-09-26, 19:17
angel napisał/a:



Widzę po Twojej wypowiedzi, że gówno wiesz na temat akcji kibiców "NIESPEŁNIONE RZĄDU OBIETNICE = TEMAT ZASTĘPCZY KIBICE". Zanim kolejny raz zabierzesz głos najpierw zapoznaj się z celem tej akcji.
Twoja wiedza na temat kibiców ogranicza się do wypocin z GW i telewizji.



Masz racje nic nie wiem i szczerze gówno mnie to obchodzi . Moim zdaniem i na pewno nie tylko moim takim sk***ysynom nie powinno się niczego obiecywać i zrobił to tylko po to by się odpie**olili proste ! Dlaczego w innych krajach nie ma bandytów na meczach ? Wytłumacz mi to bo nie rozumiem . Kiedyś w Anglii kibice napie**alali się na każdym meczu i jakoś teraz tego nie ma najwyraźniej ich naród rozwinął się już do tego stopnia żeby to zniwelować , a u nas nie k***a przychodzą na mecze tylko i wyłącznie po to by się napie**alać , jaki w tym jest sens , tylko normalnie nie można obejrzeć meczu , a swoją drogą jestem bardziej niż pewien że ponad połowa tych imbecyli nie jest nawet wymienić połowy składu swojej "kochanej' drużyny .

~Angel

2011-09-26, 19:49
Tomsonoza napisał/a:

Masz racje nic nie wiem i szczerze gówno mnie to obchodzi .



No to jak nie masz pojęcia to poco się wypowiadasz.

Tomsonoza napisał/a:

Dlaczego w innych krajach nie ma bandytów na meczach ?



Byłeś? Widziałeś? Czy tylko w gazecie przeczytałeś?

Tomsonoza napisał/a:

Kiedyś w Anglii kibice napie**alali się na każdym meczu



Po pierwsze to nie kibice się napie**alają, po drugie w dalszym ciągu dochodzi tam to starć grup hooligans.

Tomsonoza napisał/a:

a u nas nie k***a przychodzą na mecze tylko i wyłącznie po to by się napie**alać



Wybierz się kiedyś na mecz to zobaczysz jak jest naprawdę.

Tomsonoza napisał/a:

swoją drogą jestem bardziej niż pewien że ponad połowa tych imbecyli nie jest nawet wymienić połowy składu swojej "kochanej' drużyny .



To żyj sobie dalej w takim przekonaniu i nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz zielonego pojęcia.

Oczywiście, że zdarzają się incydenty na stadionach które należy tępić ale nie kosztem normalnych kibiców tak jak to robi aktualna władza.

kózka

2011-09-26, 19:50
2:06 na głowie Sikory widać myckę :lol:

fdM

2011-09-26, 20:00
Musiałem się zarejestrować bo aż z krzesła spadłem czytając niektóre komentarze. Śmieszy mnie pogląd o agresywnych kibolach, przez których nie można wyjść na mecz z dzieckiem. Osobiście od 6 lat nie opuściłem żadnego meczu swojej drużyny który był rozgrywany "u siebie", zaliczyłem również sporo wyjazdów. Być może niektórzy będą teraz w szoku, ale nigdy nie nabiłem sobie nawet siniaka. Jedyna agresja jaka mnie dotknęła w związku z uczęszczaniem na mecze, była ze strony wiadomych służb, które uznały, ze należy zastosować odpowiedzialność zbiorową. Ktoś pewnie zaraz przytoczy mecz finałowy Pucharu Polski Legia-Lech... otóż w innych krajach wbiegnięcie na murawę po zdobytym trofeum, jest traktowane jako wyjątek i nie jest karalne. Dla przykładu w niemczech, w przeciągu miesiąca od meczu PP doszło ok 20 razy do podobnych zdarzeń. Według statystyk policyjnych, z roku na rok bezpieczeństwo wzrasta, a liczba zadym maleje średnio o połowę. Osobiście uważam, że wojna została wypowiedziana kibicom, aby mieć temat zastępczy, bądź żeby nieco podbić słupki poparcia.. jednak to zagranie okazało się błędem, łamanie prawa wobec kibiców wcale nie przyniosło korzyści dla PO (opieram się tutaj na wypowiedziach moich znajomych, którzy w żaden sposób nie są związani z piłką i kibicowaniem). Większość widzi co się dzieje i głosu na Platformę nie odda.

Matuch90

2011-09-26, 22:06
Jebie platformę, a jeszcze bardziej tych łysych przygłupów. Nie wiedzą pajace co się w kraju dzieje ! Jedyne co wiedzą, to że poszły zakazy stadionowe, bo bydło k***a zamiast kibicować, to się leje na trybunach i niszczy to co jest budowane za pieniądze podatników
Łyse cymbały, nie wiedzą nawet, że żyją. Nażreć się, nachlać, iść na mecz i gapić się w telewizor. To są podstawowe priorytety tych ludzi. Klasa społeczna "0" . Tych ludzi nie powinno się w ogóle brać po uwagę przy poważnych sprawach. Wojna nam nie grozi, więc i te tumany są zbędne.

PaZeR

2011-09-26, 22:18
fdM i angel należy Wam się piwo
Ja na pierwszym swoim meczu byłem na wyjeździe jak miałem 16 lat. Zadzwoniła do mnie w połowie meczu mama z przerażeniem w głosie co się dzieje na meczu, bo w telewizji mówili, że jest straszna zadyma, kibole itd (właśnie na tym meczu, którym byłem). Nie wiedziałem o co jej chodzi, bo jedyne co się działo to paliły się szaliki Naszej drużyny i sędzia przerwał na moment mecz (to była jedyna taka "agresywna" sytuacja z jaką się spotkałem na stadionach). Wspominam ten i wszelkie inne mecze, na których byłem niesamowicie miło, bo kibicowanie, mam na myśli wrzeszczenie na całe gardło wszelkich piosenek związanych z klubem i wymachiwanie szalikiem po strzelonej bramce jest zajebiste. Nie jestem łysy, potrafię się podpisać i wymienić połowę składu ulubionej drużyny, a gdybym miał okazję krzyczał bym razem z kibicami z filmiku. I nie mam w planach głosować ani na PO ani na PiS, bo jedni gówno zrobili, a drudzy się tylko kłócili i wymyślali afery. Poza tym teraz politykę tworzy telewizja, a partie się do niej dostosowują.

kz

2011-09-26, 23:02
powinni mu k***a napie**olic

sadystaxx

2011-09-27, 00:28
"co pajacujesz ?" hehe dobre ;]
aż się sikorski spocił bo mu ulotki nie szły

xiontZ

2011-09-27, 00:57
zajebista logika...wybierzcie nas, żeby tamci nie rządzili... :homer:

Tomsonoza

2011-09-27, 07:02
angel napisał/a:



No to jak nie masz pojęcia to poco się wypowiadasz.



Byłeś? Widziałeś? Czy tylko w gazecie przeczytałeś?



Po pierwsze to nie kibice się napie**alają, po drugie w dalszym ciągu dochodzi tam to starć grup hooligans.



Wybierz się kiedyś na mecz to zobaczysz jak jest naprawdę.



To żyj sobie dalej w takim przekonaniu i nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz zielonego pojęcia.

Oczywiście, że zdarzają się incydenty na stadionach które należy tępić ale nie kosztem normalnych kibiców tak jak to robi aktualna władza.




k***a mać ty jesteś debilem czy udajesz ?? Nie chodzi mi o normalnych kibiców tylko o bandytów . A na meczu to wyobraź sobie że byłem i to nie raz !