18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak zniszczyć dzienikarke lekcja 1

juby0001 • 2013-01-26, 22:20
Polsat 25.01.13. rozmowa o związkach partnesrkich :) dość przyjemna ! enjoy !










:lodowka:

sz...........r9

2013-01-27, 08:15
Lesbijki są tak samo obrzydliwe jak pedały. Spalić jedno i drugie. Kto lubi lesbijki ma naj***ne w garach bo toleruje homoseksualizm

dback

2013-01-27, 08:21
Brakuje takiego stanowiska jak ma ta Kobieta w PO. Z pisu w końcu zaczynają dochodzić jakieś mądrzejsze słowa.

ik...........ea

2013-01-27, 08:37
Napiszę w ten sposób. Kolega, który wrzucił to zdjęcie z Panią prof. Pawłowicz i zebrał tyle piwek nie rozumie chyba, że po prostu są osoby, które nie mogą mieć dzieci, a może i by chciały. Nie wiem jak jest w wypadku Pani prof., ale tak czy inaczej nie można odmówić jej prawa do zabierania głosu. Co więcej, uważam, że kobieta, która nie jest w związku małżeńskim jest postronnym obserwatorem i może trzeźwo ocenić instytucje małżeństwa. Faktem jest, że małżeństwo jest chronione przez Państwo i ten kto pisał naszą konstytucję wziął pod uwagę prosty aspekt: tylko związek kobiety i mężczyzny zapewnia ciągłość społeczną poprzez możliwość prokreacji. Tego nie wolno podważać, a środowiska homo próbują i co za tym idzie dążą do wynaturzenia człowieka. Oczywiście powinni być w jakiś sposób chronieni, ale wszystko w granicach rozsądku, bo oni nic temu Państwu nie dadzą poza swoją pracą.

Trochę zdrowego rozsądku!

Rocky_V8

2013-01-27, 08:38
Popieram w 100% Panią profesor.

lufnik1946

2013-01-27, 08:41
Jamka napisał/a:

Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się r*chania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale k***a takie są fakty.

Obrazek



Lesba wykryta!!

lathiel

2013-01-27, 08:44
Większość homoseksualistów tworzą jednostki które nie poradziły sobie z płcią przeciwną.

DaKuz

2013-01-27, 08:46
O się kurna dysputa rozwinęła widzę. Trzoda wyborcza broni swoich panów.

czarek1201

2013-01-27, 08:47
Do Jamka: Jesteś kobietą więc nie zrozumiesz co to znaczy r**chać w dupę!! A co do Twojego przesłania 60 letnia bezdzietna.... Homoseksualiści raczej "dzietni" też nie są. Im więcej takich osob jak Ty tym prędzej przybliżamy się do schyłku naszej cywlizacji. A co do wywiadu dziennikarka merytorycznie nie przygotowała się do rozmowy ale to standard...

fun88

2013-01-27, 09:14
Jamka napisał/a:

Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się r*chania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale k***a takie są fakty.

Obrazek





k***a jak na nią patrzę to wiem czemu jest panną...

Clematis

2013-01-27, 09:46
czarek1201

Co to jest schyłek cywilizacji? Jak będzie przebiegał?
Wiesz w ogóle co to jest cywilizacja? Czy tak piszesz bo wszyscy piszą.

Największy problem środowisk homoseksualnych to PEDAŁY - te przerysowane "stworzenia" na paradach, poubierane w stroje sado maso, szczycące sie tym że ktoś je obraca w tyłek. To jest głównym źródłem niechęci w społeczeństwie - sami sobie taki obraz robią.

chujciwcycki

2013-01-27, 10:13
Jamka napisał/a:

Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się r*chania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale k***a takie są fakty.

Obrazek


Pedał! sorry edit. Lesba!

kawkaman

2013-01-27, 10:16
lathiel napisał/a:

Większość homoseksualistów tworzą jednostki które nie poradziły sobie z płcią przeciwną.


ej k***a to że nie mam dziewczyny to nie oznacza że jestem pedałem. nie wszyscy to takie jebaki ja ty.

lathiel

2013-01-27, 10:23
@kawkaman jesteś niedoj***ny czy tylko czytać nie potrafisz?

atha

2013-01-27, 10:34
Jak to jest dziennikarka to ja jestem Królewna Śnieżka. Najlepsze rozwiązanie w tej sprawie to zaniechać projekt i nie rozmawiać o głupotach bo problem widzą tylko lewackie k***y które nie wiedzą co jeszcze można namieszać żeby było gorzej niż jest.