18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak zniszczyć dzienikarke lekcja 1

juby0001 • 2013-01-26, 22:20
Polsat 25.01.13. rozmowa o związkach partnesrkich :) dość przyjemna ! enjoy !










:lodowka:

terefereqwerty

2013-01-26, 23:36
pod wpływem alkoholu nic nie rozumiem z tego bełkotu

DonBoczini

2013-01-26, 23:44
Ta wrzuta nosi tytuł "Zniszczenie dziennikarki" bo pani po lewej wypowiada się na temat na który nie ma k***a pojęcia, związków homo mianowicie. A że 90% sadoli przyjmuje strategie bronienia aż do ostatniego internetowego tchu poglądów często opartych pogłoskach czy wiedzy z dupy czy ch*j wie na czym to takiż mamy tytuł od autora tej o to wrzuty.

lathiel

2013-01-26, 23:49
@up kojelny obrońca pedałów?

DrMike

2013-01-26, 23:49
Nie ma dzieci ale nie zabrania wam ich mieć, ma bardzo zdrowe podejście a pani redaktor ch*ja wie bo tylko jego na oczy mogła widzieć, rzuca zdaniem wyczytanym najprawdopodobniej w jakimś beznadziejnym tygodniku, na dodatek jej argumenty nie opierają się kompletnie na niczym sensownym. Siedzi tam tylko dla tego, że ma względnie ładny ryj, pewnie oburzajcie się ;) szczerze mam na to wyj***ne ale to będzie wasza wina jak wam "kolega" będzie syna pompował w drugim pokoju, wtedy możecie mieć pretensje tylko do siebie

pomidorro

2013-01-26, 23:51
Taak broncie gejow idioci... Niedlugo zaczniecie bronic szmatoglowych i murzynow . Mam nadzieje ,ze dzieki tej tolerancji obudzicie sie za pare lat z czarnym ku*asem w dupie .

dun

2013-01-26, 23:51
coz ja sie z Pania zgadzam :)

anonymousm

2013-01-26, 23:51
Na tej stronie można napisać list do tych 46 posłów PO, którzy głosowali przeciwko dalszym pracom nad projektem. Oczywiście po to, żeby im nawrzucać:


http://liberte.pl/zwiazki-tak/


DonBoczini

2013-01-26, 23:52
Hej to znowu ja, obejrzałem drugie pół filmiku. Pozdro dla autora jeżeli naprawdę uważa że Pani K zniszczyła panią dziennikarkę ;)
współczuje kiepskiego postępu w rozwoju intelektualnym.

Jacuu

2013-01-26, 23:54
r*chałbym blondyne

Lu...........OR

2013-01-26, 23:54
ciemnej masy nie poruszysz :d

Asz

2013-01-26, 23:55
profesor z bożej laski.. chamska Pisowa krzykaczka i tyle.. ale ok, dla niektórych jak ktoś jedzie pedałów to jest bohaterem jakkolwiek by jego caloksztalt pogladow byl durny

jinrey

2013-01-26, 23:55
DonBoczini napisał/a:

Ta wrzuta nosi tytuł "Zniszczenie dziennikarki" bo pani po lewej wypowiada się na temat na który nie ma k***a pojęcia, związków homo mianowicie. A że 90% sadoli przyjmuje strategie bronienia aż do ostatniego internetowego tchu poglądów często opartych pogłoskach czy wiedzy z dupy czy ch*j wie na czym to takiż mamy tytuł od autora tej o to wrzuty.


A Ty co wiesz o homo?
Ja uważam, że pani prof. ma rację. Homoseksualiści nie wnoszą niczego pozytywnego do społeczeństwa, a jedynie zgorszenie. Zadaj sobie pytanie, chciałbyś mieć dwóch tatusiów? Chodzić do szkoły i opowiadać jakich masz świetnych tatusiów? Dlaczego państwo ma łożyć na nich pieniądze, na homo-małżeństwa? Od kiedy naturalnym jest by mężczyzna kopulował z innym mężczyzną? Po coś natura sprawiła, że jedni rodzą się chłopcami a jedni dziewczynkami...

Pentryt

2013-01-26, 23:56
DonBoczini napisał/a:

Ta wrzuta nosi tytuł "Zniszczenie dziennikarki" bo pani po lewej wypowiada się na temat na który nie ma k***a pojęcia, związków homo mianowicie. A że 90% sadoli przyjmuje strategie bronienia aż do ostatniego internetowego tchu poglądów często opartych pogłoskach czy wiedzy z dupy czy ch*j wie na czym to takiż mamy tytuł od autora tej o to wrzuty.



To żeby wypowiadać własne zdanie o homoseksualistach trzeba być jednym z nich?

Raziel91

2013-01-27, 00:03
Jamka napisał/a:

Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się r*chania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale k***a takie są fakty.

Obrazek



Cóż "Single" są jak to Pani profesor powiedziała "społecznie bezużyteczni" i dlatego Państwo ich nie promuje , nie mają oni żadnych przywilejów. Problem w tym że homoseksualiści też są bezużyteczni społecznie, a domagają się takich samych przywilejów jakie mają małżeństwa heteroseksualne.

erythnul

2013-01-27, 00:07
anonymousm napisał/a:

Na tej stronie można napisać list do tych 46 posłów PO, którzy głosowali przeciwko dalszym pracom nad projektem. Oczywiście po to, żeby im nawrzucać:


http://liberte.pl/zwiazki-tak/

:idzwch*j: