18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak zniszczyć dzienikarke lekcja 1

juby0001 • 2013-01-26, 22:20
Polsat 25.01.13. rozmowa o związkach partnesrkich :) dość przyjemna ! enjoy !










:lodowka:

wiesiors4

2013-01-27, 00:43
Mogła bardziej zniszczyć tą lewacką k***ę :/

BUBi

2013-01-27, 00:45
Kobieta, która żyje szarą rzeczywistością. Na pewno też poświęciła swoje życie czemuś co uznała ważniejsze od rodziny. Co jest dla niektórych chore a dla niektórych czymś co można podziwiać. Z seksem miała najprawdopodobniej tyle wspólnego co z lądowaniem na marsie. Ale mimo wszystko ma racje i przedstawia to najprostszym faktem. Nie włączając do tego religii, polityki i etyki. A całe pedalstwo , którego w skład wchodzą cioty, feministki, złodzieje żydo-komuny (każdy polityk), ciapaci i cyganie... Nie są w stanie tego pojąć. Tego czysto formalnie przedstawionego faktu. I będą się o to zabijać, podpalać i pokazywać cycki papieżowi... k***a gdzie ja żyje...

Sajgonski

2013-01-27, 00:45
anonymousm napisał/a:

Geje są użyteczni społecznie. Może nie jako reproduktorzy, ale to nie jest jedyny sposób, w jaki człowiek może przysłużyć się społeczeństwu.



W dobie obecnych problemów demograficznych kwestia rozrodczości i polityki prorodzinnej jest kluczowa nawet nie tyle dla rozwoju co przetrwania państwa. Sam nie jestem zwolennikiem instytucji małżeństwa, ale właśnie w tego rodzaju związkach rodzi się najwięcej dzieci. Liczby w tym wypadku nie kłamią. Ile dzieci urodzi się w homo małżeństwie!?

BUBi

2013-01-27, 00:46
Nie ma dzieci ale nie zabrania wam ich mieć, ma bardzo zdrowe podejście a pani redaktor ch*ja wie bo tylko jego na oczy mogła widzieć, rzuca zdaniem wyczytanym najprawdopodobniej w jakimś beznadziejnym tygodniku, na dodatek jej argumenty nie opierają się kompletnie na niczym sensownym. Siedzi tam tylko dla tego, że ma względnie ładny ryj, pewnie oburzajcie się szczerze mam na to wyj***ne ale to będzie wasza wina jak wam "kolega" będzie syna pompował w drugim pokoju, wtedy możecie mieć pretensje tylko do siebie

Zl...........ny

2013-01-27, 00:48
Jamka napisał/a:

Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się r*chania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale k***a takie są fakty.
Obrazek



Czyli stare panny i kawalerowie to homoseksualiści z góry? j***ny idiota... :facepalm:

czerwo64

2013-01-27, 00:48
dziwnym sposobem znowu bezksztaltna k***a ktorej nikt zaplodnic po 27463532748 browarach nie bedzie chcial glosi swe prawa, ja za gejami nie jestem spoko niech zyja tylko mnie nie dotykaja, ale k***a jedzie po fajnej dupce, jak wie ze argumentu ni bedzie miala to drzeglosno p*zde a tak na serio nic nie wnosi.... aha to pis?! wiec nie potrzbnie pisalem....

eboleq

2013-01-27, 00:49
VanillaBear napisał/a:

I dlaczego ktoś jej tu wypomina bezdzietność? Ona, w przeciwieństwie do pedałów, nie żąda z powodu swojego statusu żadnych przywilejów. Logika tępej k***y z polsatu, która pyta, czy single są użyteczni. Co to ma do rzeczy; czy ktoś widział singla, który chce 'związków singielskich (?)' dających przywileje za bycie samotnym?
Kilka dni temu eurosocjaliści, dzisiaj stronnictwo progejowskie na sadolu. Co się z Wami do k***y dzieje?


bo to są pie**olone chorągwie, ktore same nie wiedza czego chcą. jak pedał coś zrobi głupiego to jest na sadolu "pedaly do gazu". A jak baba z pisu powie coś na pedałów "o kurcze przeciez to ciemnota". j***ni idioci...

przemas1234

2013-01-27, 00:49
a co źle gada ,cała prawda o gejostwie ,jaki z tych pacanów pożytek niech sie rypią nikt nie broni maczac ku*asa w gównie ale niech nie oczekują takich samych praw jak związki hetero no bez jaj do h*ja ,jaki z nich pożytek dla społeczeństwa ,zróbmy poske z samych gejów i co będziemy k***a dzieci z afryki importować ,kto na nas będzie robił na nasze emeryturki j***ne

czerwo64

2013-01-27, 00:51
przemas1234 napisał/a:

a co źle gada ,cała prawda o gejostwie ,jaki z tych pacanów pożytek niech sie rypią nikt nie broni maczac ku*asa w gównie ale niech nie oczekują takich samych praw jak związki hetero no bez jaj do h*ja ,jaki z nich pożytek dla społeczeństwa ,zróbmy poske z samych gejów i co będziemy k***a dzieci z afryki importować ,kto na nas będzie robił na nasze emeryturki j***ne


jestes z sosnowca, tam gdzie mama madzi i bongman, popelnij samobojstwo..

anonymousm

2013-01-27, 00:56
Sajgonski napisał/a:



W dobie obecnych problemów demograficznych kwestia rozrodczości i polityki prorodzinnej jest kluczowa nawet nie tyle dla rozwoju co przetrwania państwa. Sam nie jestem zwolennikiem instytucji małżeństwa, ale właśnie w tego rodzaju związkach rodzi się najwięcej dzieci. Liczby w tym wypadku nie kłamią. Ile dzieci urodzi się w homo małżeństwie!?



No toż mówię, że przydają się spłeczeństwu inaczej niż rodząc dzieci, a ty mnie pytasz, ile rodzą dzieci. Bysty jesteś jak "prof." Pawłowicz.

Clematis

2013-01-27, 00:57
BUBi


1. Nikt nie mówi o małżeństwach homo
2. Jak nie będą mieli tych "przywilejów" typu rozliczanie się z podatku (i w sumie takie pierdoły, bo nic więcej nie dostaną - niby po co?) to nie powiedzą "eh, j***ć to, nie mamy taryfy ulgowej to jednak będziemy hetero". Zagrożenie dla cywilizacji też z nich żadne, bo to czy na nich się mówi pedały, geje, dupojebcy czy brygada kakaowego oka - to nic nie zmienia, dzieci nadal nie spłodzą, a pracują tak samo, płacą takie same podatki i tak samo mają przej***ne w tym kraju. Oni są i taka jest prawda, ale k***a, debatujemy o homoseksualistach, podniecamy się tym, toczymy nasze małe wojenki, a dług jak rósł tak rośnie...

Entheus

2013-01-27, 00:57
@REMS chyba żartujesz ? r*chali się po nocy a potem wracali do żon i dzieci ? W starożytnym rzymie i grecji r*chali się w bramach i na cmentarzach za dnia z kobietami z mężczyznami. i to była norma.

Rottensparrow

2013-01-27, 01:01
Możecie w dupe sobie wsadzić te obrazki że ta baba nie jest panna, bo nie zrozumieliście że państwo tworzone przez pedałów może sobie istnieć przez jedno pokolenie, no chyba że będą importować bachory rodzone in vitro ^^

Ver0

2013-01-27, 01:01
Kto tu wpuścił tą starą prukwę ?!!!

minetek

2013-01-27, 01:03
zróbmy jak ta baba - zamknijmy oczy zakrzyczmy wszystkich dookoła
autor posta powinien zmienić tytuł - jak zrobić z siebie debila przed kamerą