18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak zniszczyć dzienikarke lekcja 1

juby0001 • 2013-01-26, 22:20
Polsat 25.01.13. rozmowa o związkach partnesrkich :) dość przyjemna ! enjoy !










:lodowka:

Clematis

2013-01-27, 00:07
ja nie rozumiem tylko toku myślenia niektórych osób, czy przyzwolenie na wspólne rozliczanie się z podatków pedałom to zezwolenie na adopcję dzieci? Ludzie nie demonizujcie tak, spinacie się wszyscy jakby to było zaraźliwe, albo jakby homosie biegały i tylko czyhały na heteroseksualnych facetów. Nikt tam nie mówi o adopcji (nawet Ruch Palikota ma adnotacje do związków partnerskich - BEZ MOŻLIWOŚCI ADOPCJI DZIECI - w programie wyborczym, bo w przeciwieństwie do większości zadałem sobie trud i przebrnąłem przez programy wszystkich partii). Ale do rzeczy - może najpierw zajmiemy się upadającą gospodarką, niewypłacalnością OFE i całą resztą gówna, a przestaniemy machać łapami i wznosić okrzyki jak poj***ni tylko dlatego, że ktoś kogoś zapie**ala w dupę?

Templariusz Mariusz

2013-01-27, 00:11
Jamka napisał/a:

przywódzctwo


przywództwo, k***a!
BTW. Nic tak nie obniża wartości twoich argumentów jak wstawianie grafik z błędami ortograficznymi. ;-)

lisu.cht

2013-01-27, 00:20
jaka tępa p*zda z tej redaktorki. nic sensownego nie potrafiła powiedzieć dodatkowo próbowała obrazić posłankę PiS.


nie lubię PiS ale w tej kwestii w pełni się z nimi zgadzam

anonymousm

2013-01-27, 00:24
Geje są użyteczni społecznie. Może nie jako reproduktorzy, ale to nie jest jedyny sposób, w jaki człowiek może przysłużyć się społeczeństwu.
Nikt nie żąda żadnych przywilejów dla nich, ale kilku podstawowych praw. Darcie mordy, że państwo ma na nich łożyć jakieś pieniądze to perfidne kłamstwo.
Zwłaszcza że to zwykle pary typu DINKs - double incom no kids: oni płacą podatki na wsze zasiłki, polaczki-cebulaczki.
A jeżeli już jesteśmy takimi wielkimi moralistami, to państwu powinno zależeć na tym, żeby wspierać trwałość związków homoseksualnych.

oldsoul166

2013-01-27, 00:27
Jamka fakty są takie że ja nie ćpam, a jestem za legalizacją marihuany. Tak samo nie posiadam broni i jestem za jej legalizacją. Nie trzeba być księdzem żeby mówić pacierz kolego !

prosiak43

2013-01-27, 00:28
Jamka napisał/a:

Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się r*chania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale k***a takie są fakty.

Obrazek





Idąc tym tropem dojdziemy do absurdu...

Archeolog

2013-01-27, 00:30
Czy te baby z PiS-u są zawsze tak odrażające?


zi...........oo

2013-01-27, 00:32
zajebista babka, mówi dużo mądrego. KOCHAM JĄ!

Mistrinic

2013-01-27, 00:34
Nie rozumiem jak można ich k***a popierać i jeszcze tak zażarcie bronić. Jak chcą mieć prawa niech się sami bronią. + Pani prof. ma rację dlaczego mają być traktowani na równi z normalnymi rodzinami skoro nic do społeczeństwa nie wnoszą oprócz zgorszenia ?!

Mleczarzmail

2013-01-27, 00:34
Haha "pani profesor" po takiej rozmowie raczej by mi to przez usta nie przeszło :D

Xumme

2013-01-27, 00:34
Ja pie**ole az chciałoby się wszystko napisac Caps Lockiem... Wyciszyłem głosniki, wyszedłem z domu a tu k***a dalej słysze jak ta niewychowana idiotka drze tą j***ną p*zde w obronie Polski i polskich konkubinatów itp, itd... No k***a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az mnie ch*j strzela jak z kazdym dniem musze się coraz bardziej utwierdzać w przekonaniu, ze żyje w kraju w którym ludzie bez mózgu potrafia, i mogą cos powiedziec a co gorsza zmienić.... Boże widzisz a nie grzmisz...

eboleq

2013-01-27, 00:39
co jak co ale żeby na sadolu broniono pedałów tylko z tego powodu ze tym ktory na nich wrzuca jest baba z pisu? wstyd sadole wstyd...

zi...........oo

2013-01-27, 00:41
Dudeczek napisał/a:

Pani Krystyna dobrze prawi, ale niestety brakuje jej kultury wypowiedzi. Rozumiem, że to sprawy emocjonujące ale tak czy siak trzeba umieć prowadzić dialog.



sranie w banie. to nie rozmowa rodzinna, tylko dyskusja w TV, z dziennikarzami, którzy zawsze próbują Cię zdominować i z gówna zrobić sensację. Babka rozj***ła szmatę w białym, jest mądra, zajebiście gada i gdyby nie miała 60 lat to bym normalnie zrobił wszystko, zeby była ze mną :) )

Sajgonski

2013-01-27, 00:41
Jamka napisał/a:

Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się r*chania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale k***a takie są fakty.

Obrazek



Widzę, że lewactwo stara się ośmieszyć publicznie poseł Krystynę Pawłowicz, bo jest 60 letnią, bezdzietną panną będącą pod przywództwem 63 letniego kawalera. Co to ma do rzeczy? Najlepiej wyciągnąć argumenty nie mające nic wspólnego z merytoryczną dyskusją, bądź oskarżyć o to, że jest się nazistą, szowinistą i pochwala się postawy które z szeroko pojętą tolerancją nie mają nic wspólnego. Szczerze mówiąc podniosło mi to ciśnienie, bo przecież ta kobieta ma absolutną rację. Z punktu widzenia państwa i społeczeństwa związki homo są bezużyteczne. To samo twierdziłem od zawsze. Przecież homoseksualizm jest niezgodny z naturą, bo nie prowadzi do przedłużenia gatunku. Przecież to oczywiste jak to, że 2 + 2 = 4.
Taki związek jest jałowy jak to określiła ta pani. Poza tym właśnie, wcześniej homo walczyli o swoje prawo do własnej miłości i do tego, żeby państwo im się nie wtrącało. Teraz chcą legalizacji, tego żeby państwo wraz ze swoim całym autorytetem pilnowało ich związków. Do czego to wszystko zmierza!?
Zaznaczę od razu, że aby mieć takie poglądy nie muszę należeć do elektoratu PiS ani być też człowiekiem wierzącym.

VanillaBear

2013-01-27, 00:42
I dlaczego ktoś jej tu wypomina bezdzietność? Ona, w przeciwieństwie do pedałów, nie żąda z powodu swojego statusu żadnych przywilejów. Logika tępej k***y z polsatu, która pyta, czy single są użyteczni. Co to ma do rzeczy; czy ktoś widział singla, który chce 'związków singielskich (?)' dających przywileje za bycie samotnym?
Kilka dni temu eurosocjaliści, dzisiaj stronnictwo progejowskie na sadolu. Co się z Wami do k***y dzieje?