18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak zniszczyć dzienikarke lekcja 1

juby0001 • 2013-01-26, 22:20
Polsat 25.01.13. rozmowa o związkach partnesrkich :) dość przyjemna ! enjoy !










:lodowka:

Justtin

2013-01-27, 01:03
k***A WY pie**olONE NIEDOJEBY

DAWANIE KOMUŚ TAKICH SAMYCH PRAW JAK WY MACIE TO NIE SA k***A PRZYWILEJE!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta ''pani profesor'' nie ma żadnego pojęcia o chyba niczym. Uważa, że związki homoseksualne opierają się tylko na sexie, ponieważ powiedział jej tak Biedroń, zajebiscie, jak Biedroń jej powie, żeby skoczyła do studni to już pewnie sie nie zgodzi. Przyjęła wersje tego pedzia Biedronia bo wiedziała, że to bedzie na jej korzyść.

A zresztą k***a... japie**ole.

Serio chciałbym wiedzieć co jest w mózgu takiego homofoba, ludzie nie macie własnych mózgów? Nie każdy gej r*cha się z kim popadnie, może niby hetero są lepsi? W większosci miłości homo jest na dużo wyższym poziomie, jest w niej więcej pasji, ale nie bo wy sluchacie jakiejs debilki która mówi że związek homo opiera się tylko na uprawianiu sexu 24/7 bez żadnej przerwy. Użyjcie k***a własnego mózgu, tacy ludzie się niczym nie róznią, mogą pracować, maja znajomych, słuchają muzyki, chodzą do kina, srają, jedzą, i też uprawiaja sex ale nie cały czas tak jak wam to niektórzy próbują wmówic.

Proszę was... SPRÓBUJCIE zacząc myślec samemu, spojrzeć inaczej na świat, czy naprawde tak bardzo wam przeszkadza akurat jakiś gej? Założe się ze wiekszość z was nawet żadnego nie zna, a taka panika że są wszedzie. W internecie to znaczy, że są wszedzie? No to zajebisty tok myślenia.

Pozdrawiam.

EDIT: Kilka poprawek

zaq12345

2013-01-27, 01:13
Stara w okularach reprezentuje typowy elektorat PIS-u, powiela zdanie typowych "kościelników", dziennikarak logicznie zadaje pytania, co wk***ia starą, bo to taki typ, że ma rację i ch*j, gimbusy pieprzą, jak zwykle od rzeczy, że "r*chałbym", bo nie rozumieją nawet, o co chodzi..... btw. ja myślę o mojej dupeczece w domu i co homoziomki robią mnie nie interesuje, niech sobie łażą, dzieci i tak nie będą mogli adoptować i tak.... myślcie o swoich kobietach, a nie jakaś ekscytacja, że homo sromo... byli, są i będą, więc przestańcie do k***y odgrzewać ciągle twgo samego kotleta!

krilanos

2013-01-27, 01:14
[quotHe="Jamka"]Wiem, że większości sadoli się to nie spodoba, bo boicie się r*chania w dupę (oczywiście mężczyzn, bo lesby i hetero to spoko), no ale k***a takie są fakty.

Obrazek[/quote]

heh, no i co z tego że stara panna? ale dobrze gada...

widocznie poświęciła się tępieniu nabywania praw przez chomosiów :mrgreen:

PrzysmakDrwala

2013-01-27, 01:17
Blondi niby gorzej wypadła w dyskusji, ale i tak bym jej włożył siusiora w odbytnicę, a później w te jaszczurze usta... TAK !

BUBi

2013-01-27, 01:27
eMepleme
BUBi


1. Nikt nie mówi o małżeństwach homo
2. Jak nie będą mieli tych "przywilejów" typu rozliczanie się z podatku (i w sumie takie pierdoły, bo nic więcej nie dostaną - niby po co?) to nie powiedzą "eh, j***ć to, nie mamy taryfy ulgowej to jednak będziemy hetero". Zagrożenie dla cywilizacji też z nich żadne, bo to czy na nich się mówi pedały, geje, dupojebcy czy brygada kakaowego oka - to nic nie zmienia, dzieci nadal nie spłodzą, a pracują tak samo, płacą takie same podatki i tak samo mają przej***ne w tym kraju. Oni są i taka jest prawda, ale k***a, debatujemy o homoseksualistach, podniecamy się tym, toczymy nasze małe wojenki, a dług jak rósł tak rośnie...


1.To twoim skromnym zdaniem do czego prowadzi związek dwóch ludzi ? Nie chodzi o to, że nie mogą wychowywać dzieci tylko, że nie są w stanie ich robić.

2. A homoseksualiści nie odprowadzają podatków ? I za co niby ulgę ? Jak oni dostaną ulgi podatkowe tylko dlatego, że są homoseksualistami to ja chcę ulgę podatkową z tytułu wychodzenia z kumplami na piwo.

!Timon

2013-01-27, 01:28
Czy 60 letni pasztet bez dzieci, czy 25 letnia blondi z dwójką, czy 30 kawaler by to powiedzieli mieliby rację.
Z drugiej strony gdyby powiedział to 45 letni ojciec 3 dzieci to zostałby oskarżony o dyskryminację bo on może a oni nie. :)
Nie czujecie się głupio koncentrując się na tym KTO mówi, a nie CO mówi?

Tutaj chodzi o takie patologie, że za kilka lat dwóch wspólników w firmie weźmie ślub pro forma żeby trochę więcej kasy skubnąć. Zlikwidować wszystkie ulgi dla małżeństw i nagle okazałoby się, że większość tych wojujących pedziów ma wyj***ne na kwestie formalne małżeństwa.

wympal

2013-01-27, 01:29
ja wiem, nikt tych komentarzy nawet nie czyta.

ale.

uważacie się za inteligentnych ludzi z wyobraźnią, więc wyobraźcie sobie że zamiast hetero urodziliście się homo. nie macie na to wpływu, matka natura tak chciała i ch*j.

i teraz wyobraźcie sobie wasze życie jako pasmo krzywd i pokutę za bezmózgowie i niechęć zrozumienia tych wszystkich nawiedzonych heteryków.

zrobił im choć raz w życiu jakiś gej lub lesbijka krzywdę? nie. nawet pewnie nie znają osobiście żadnego ale nienawidzą z całych sił za inność.

nie pochwalam homoseksualistów za ostentacyjne paradowanie swojej seksualności. tylko sobie szkodzą bo potem banda tępaków myśli że się tylko r*chają w dupe 24/7. nie popie**alam po mieście z ku*asem na wierzchu tylko dlatego, że jestem hetero. nie mam takiej potrzeby.

tylko czasem staram się użyć wyobraźni i postawić się w sytuacji geja. ile bólu, cierpienia i poniżenia może spotkać mnie samego. bo matka natura tak chciała. jesteście popie**oleni

Justtin

2013-01-27, 01:29
PrzysmakDrwala napisał/a:

Blondi niby gorzej wypadła w dyskusji, ale i tak bym jej włożył siusiora w odbytnicę, a później w te jaszczurze usta... TAK !



Gówno nas to obchodzi co chciałbyś z nią robić, zachowaj takie cos dla siebie.

Zresztą smieszy mnie to że wiekszosc, nie wiem, smieję się z tego że geje jebią w kakao a sami hipokryci by chcieli. LOL

Jeszcze dodam co do tematu:

Hahahah, smiać mi się chcę, że niby ta Pani profesor zniszczyła Panią Redaktor? Niby czym, tym, że darła się głosniej niż ona? Na wiekszość pytań odpowiadała w ogole nie na temat. Najpierw powiedziała jedno a później ''nic takiego nie mówiłam'' i próbowała smiesznie oskarżyc Panią Redaktor, że dziennikarze tacy są, że zawsze chcą z ludzi których pytają zrobić debili bla bla bla. Babo, jak się coś powie to trzeba przy tym zostać a nie zmieniać zdanie jak popie**olona. I tacy ludzie są w naszym rządzie... po prostu porażka.

Wszyscy mówicie, że jest to droga do adopcji, przeczytaliście chociaż te projekty? Jak już jedna osoba mówiła nawet sam Palikot po którym moglibyśmy się spodziewać najwiekszych praw (NIE PRZYWILEJI TYLKO PRAW k***A) wyraźnie napisał, że zwiazki homoseksualne BEZ ADOPCJI DZIECI.

k***a, świetnie, że wypowiadacie się na tematy które nie macie pojęcia i proszę mi tutaj nie używać śmiesznych argumentów, że ''nie jestem kucharzem ale mogę stwierdzić, że zupa jest przesolona'' tak k***a, możesz jeśli odrózniasz smak słony od smaku słodkiego. Ale nie masz pojęcia o homoseksualistach, wiesz o nich tylko z mediów albo z sadistica... a jaką prawde może Ci powiedziec sadistic o homo? Taką samą jak o murzynach, a znasz jakiegos? (Nie chce tutaj nikogo bronić) Biali również kradną i zabijają, no ale rzadko się robi wokól tego afere. Jak biały coś ukradnie to okej ukradł, poszedl do więzienia gotowe, a jeśli ukradnie coś czarny to odrazu się wszystkich murzynów sprowadza do tego jednego...
O czym ja to mówiłem?

Jak już pisałem w jednym poście, nie wiem czemu jesteście przeciwny związkom partnerskim, nie pozwalają na adopcje dzieci przez homo, jedynie dają im takie prawa jak wiedza o stanu zdrowia, o dziedziczeniu, o pochówku, wiecie jak to k***a pomoże? I najgorsze jest to, że to jest też k***a dla związków heteroseksualnych, ale to chyba was już nie obchodzi? Przecież to są też prawa dla was (POWTARZAM KOLEJNY RAZ, PRAWA TO NIE PRZYWILEJE ! ).

PrzysmakDrwala

2013-01-27, 01:38
Justtin napisał/a:



Gówno nas to obchodzi co chciałbyś z nią robić, .



Nas? Czy takich jak Ty?
Nie mów w imieniu wszystkich, bo nie jeden by ją wygrzmocił, więc skończ pie**olić.

Clematis

2013-01-27, 01:41
BUBi


1. Nie rozumiem. Jak to do czego prowadzi związek dwóch ludzi? Do niczego. To musi do czegoś prowadzić? Nie wiem o co Ci chodzi.

2.. A homoseksualiści nie odprowadzają podatków ? I za co niby ulgę ? Jak oni dostaną ulgi podatkowe tylko dlatego, że są homoseksualistami to ja chcę ulgę podatkową z tytułu wychodzenia z kumplami na piwo.

Jakie k***a ulgi? Gdzie ktoś coś mówił o ulgach? Niefortunnie użyłem zwrotu taryfy ulgowej, jak ktoś wcześniej nadmienił tu nie chodzi o przywileje tylko o wyrównanie (w paru kwestiach) praw. Nie wiem o czym Ty do mnie piszesz.

Raziel91

2013-01-27, 01:48
Justtin napisał/a:

k***A WY pie**olONE NIEDOJEBY



http://www.danielyerelian.com/blog/wp-content/uploads/2011/11/watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme.png

Cytat:

DAWANIE KOMUŚ TAKICH SAMYCH PRAW JAK WY MACIE TO NIE SA k***A PRZYWILEJE!!!!!!!!!!!!!!!!



Nie mamy (przynajmniej Ja jeszcze nie mam) te przywileje (prawa) otrzymuje się po zawarciu małżeństwa

Cytat:

Ta ''pani profesor'' nie ma żadnego pojęcia o chyba niczym. Uważa, że związki homoseksualne opierają się tylko na sexie, ponieważ powiedział jej tak Biedroń, zajebiscie, jak Biedroń jej powie, żeby skoczyła do studni to już pewnie sie nie zgodzi. Przyjęła wersje tego pedzia Biedronia bo wiedziała, że to bedzie na jej korzyść.



To że kultura wypowiedzi "pani profesor" stoi na bardzo niskim poziomie nie oznacza iż nie ma ona racji. Po prostu nie umie jej przekazać w kulturalny sposób ;-)


Cytat:


Serio chciałbym wiedzieć co jest w mózgu takiego homofoba, ludzie nie macie własnych mózgów? Nie każdy gej r*cha się z kim popadnie, może niby hetero są lepsi? W większosci miłości homo jest na dużo wyższym poziomie, jest w niej więcej pasji, ale nie bo wy sluchacie jakiejs debilki która mówi że związek homo opiera się tylko na uprawianiu sexu 24/7 bez żadnej przerwy. Użyjcie k***a własnego mózgu, tacy ludzie się niczym nie róznią, mogą pracować, maja znajomych, słuchają muzyki, chodzą do kina, srają, jedzą, i też uprawiaja sex ale nie cały czas tak jak wam to niektórzy próbują wmówic.



Ależ w 100% się z tobą zgadzam że nie są oni gorsi. Przecież konkubinat pary heteroseksualnej także nie otrzymuje żadnych przywileów , i nikt się ich nie domaga

Magnic

2013-01-27, 02:09
Brawo juby0001, jeśli rozpoczęcie wojny było twoim zamiarem to masz k***a 5+ za wykonaną pracę. Niech moderatorzy w końcu zrobią co do nich należy i usuwają tematy, które będą prowadziły do wojen w komentarzach. Nic takie tematy nie dają a jedynie ukazują jak wielu debili mamy na forum.


A tak odnośnie "tematu". Zaj***ć wszystkich polityków, młodych ludzi posłać do szkół dla polityków (czy jak to się zwie) i utworzyć nowy rząd który ma wykształcenie i się zna na rządzeniu, a nie na pie**oleniu farmazonów i kiszeniu kapuchy. A i najważniejsze, upie**olić politykom pensje przy samej dupie (tak celowo użyłem takich słów) aby nie ciągnęło do władzy kretynów żądnych kasy.

Sajgonski

2013-01-27, 02:11
anonymousm napisał/a:

No toż mówię, że przydają się spłeczeństwu inaczej niż rodząc dzieci, a ty mnie pytasz, ile rodzą dzieci. Bysty jesteś jak "prof." Pawłowicz.



A ja piszę o problemach ważnych i ważniejszych oraz potrzebach priorytetowych. Tyś za to bystry jak woda w kiblu.

erg0

2013-01-27, 02:15
Pierwszy argument pani profesor brzmiał 'artykuł 18 konstytucji mówi o ochronie małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny'. Projekty ustaw przeglądałem, może nie dokładnie, ale zawsze. Nie widziałem, żeby godziły w małżeństwo, czy w inny sposób naruszały ten artykuł. Jak sama stwierdziła 'część ogólna Konstytucji RP ma znaczenie nadrzędne do części szczególnej'. Tylko, że artykuł 32 konstytucji mówi , że 'Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne'. To gdzie się nagle podziało to dbanie o przestrzeganie konstytucji i równość wobec prawa? Za gejami nie przepadam, ale ch*j mnie obchodzi kto, gdzie i z kim sypia czy chce sobie ułożyć życie. Paranoją jest z kolei to, że jeśli dwoje ludzi mieszka ze sobą przez 20 lat, pracują, odprowadzają podatki, ale nie chcą z takich, czy innych względów zawierać małżeństwa,to nie mają prawa dowiedzieć się czy partner/ka leżąc w szpitalu ma zawał, czy wycinany wrośnięty paznokieć. O kwestii dziedziczenia po śmierci jednej z nich nawet nie wspomnę. A teksty w stylu 'Jeśli pary homoseksualne zaczną adoptować dzieci to będziemy mieli więcej pedałów niż hetero' są wyciągnięte z tak głębokiej dupy, że zawstydziłyby posła Biedronia. Gdyby nasza orientacja seksualna zależała od rodziców to nie byłoby takiej dyskusji, bo nie byłoby homoseksualistów.

iceman_

2013-01-27, 02:20
k***a mać kiedy ten koniec świata