18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak zniszczyć dzienikarke lekcja 1

juby0001 • 2013-01-26, 22:20
Polsat 25.01.13. rozmowa o związkach partnesrkich :) dość przyjemna ! enjoy !










:lodowka:

damua

2013-01-27, 10:39
Haha co to jest, jakiś tresowany szczęp z tej starej baby:D Urądą nie odbiega od POSŁANKI Grodzkiej.

siwaczysko

2013-01-27, 10:57
Przeraza mnie widok gejów, którzy chcą mieć dziecko...

Chcesz mieć dziecko? zrób sobie

Tuiq

2013-01-27, 12:02
Można dać dziecku kilogram czekolady, ale to nie oznacza, że ono ją zje od razu.

Nefario

2013-01-27, 12:59
Proszę państwa. Idąc tokiem rozumowania najwyżej ocenionej w komentarzach grafiki, w temacie gejów mogą się wypowiadać tylko homoseksualiści. W temacie pedofilii tylko dzieciojeby i pederaści. W temacie religii księża a w temacie "jak zwalczyć przeziębienie" tylko lekarze pierwszego kontaktu. Idiotyczny argument, autor powinien się puknąć w swój pusty tamburyn bo sam pewnie też nie ma dzieci a rzuca takimi idiotycznymi argumentami. Dziękuje.

Cryan

2013-01-27, 13:19
@Justtin nie pie**ol k***a chłopcze, że żądają równych praw. Mój brat będąc dopiero zaręczonym, jak był na wakacjach ze swoją aktualnie żoną, 600 km od domu miał wypadek.

Jego dziewczyna nie miała żadnego prawa dowiedzieć się, co się z nim dzieje. Więc stul k***a pysk i pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz kogoś k***a bronić, czy czasem ktoś nie wsuwa Ci dzidy na całej długości w dupę. No chyba, że to Ci się podoba - jak Cię r*chają jakieś sk***iele w ramach "tolerancji".

Dusz

2013-01-27, 13:32
Co za k***a czasy żeby na sadolu pedałów bronili...

lathiel

2013-01-27, 13:50
@Kelt

dojdzie do tego że jak na sadolu użyjesz słowa pedał/kebab zostaniesz posądzony o nietolerancje i obraźliwy styl wypowiedzi

Justtin

2013-01-27, 14:07
Cryan napisał/a:

@Justtin nie pie**ol k***a chłopcze, że żądają równych praw. Mój brat będąc dopiero zaręczonym, jak był na wakacjach ze swoją aktualnie żoną, 600 km od domu miał wypadek.

Jego dziewczyna nie miała żadnego prawa dowiedzieć się, co się z nim dzieje. Więc stul k***a pysk i pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz kogoś k***a bronić, czy czasem ktoś nie wsuwa Ci dzidy na całej długości w dupę. No chyba, że to Ci się podoba - jak Cię r*chają jakieś sk***iele w ramach "tolerancji".



Wiesz ze zwiazki partnerskie są też dla par heteroseksualnych? I wlasnie dzieki takiemu zwiazkowi ta dziewczyna miałaby prawo dowiedziec sie o swoim chłopaku?

Tobie ktoś do dupy dzide wpycha, że tak sie bulwersujesz? Hahaha, bo nie znam żadnego geja który by wpychał komuś ch*ja bez pozwolenia...a jesli Tobie ktos wsadza to zgloś to może na policje ?

di...........os

2013-01-27, 14:30
szwagier9 napisał/a:

Lesbijki są tak samo obrzydliwe jak pedały. Spalić jedno i drugie. Kto lubi lesbijki ma naj***ne w garach bo toleruje homoseksualizm




Hhahahahah... Żelazna logika :D .

czarek1201 napisał/a:

Do Jamka: Jesteś kobietą więc nie zrozumiesz co to znaczy r**chać w dupę!! A co do Twojego przesłania 60 letnia bezdzietna.... Homoseksualiści raczej "dzietni" też nie są. Im więcej takich osob jak Ty tym prędzej przybliżamy się do schyłku naszej cywlizacji. A co do wywiadu dziennikarka merytorycznie nie przygotowała się do rozmowy ale to standard...




A ty wiesz co to znaczy "r*chać w dupę"? Dziwnie to brzmi z ust kogoś, kto rzuca hasłami w stylu: "dupa jest od srania, zakaz pedałowania" - jak weteran, który wykrył właśnie istotę zła.


Nie próbowałeś pomyśleć, ale to standard na tym portalu...

Ne...........es

2013-01-27, 14:33
tematy tabu powinny byc k***a kasowane ! sam hate teraz bedzie w komentarzach. kazdy ma prawo robic to co chce robic i ch*j. moim zdaniem gowno powinno ludzi obchodzic co kto robi w lozku... pozatym mowie same teraz wyzywanie bedzie w komentarzach ;)

a pozatym ona dobrze mowi, pedalstwo nie jest nie legelane xD

Clematis

2013-01-27, 14:43
http://wiadomosci.onet.pl...i,111914,w.html



k***a jakie bydło, ja pie**ole..
Profesor? :-|
Ja pie**ole ale mnie wk***ia, cały czas przerywała temu komuchowi, a potem do niego "cicho" "cicho już" JA pie**olE.

MMAchu

2013-01-27, 14:49
Pedały to taka sama zaraza tego świata jak żydzi. Zamknąć wszystkich w jednej klatce i spuścić na dno rowu mariańskiego.

Darson666

2013-01-27, 15:20
Widzę, że wojna na cytaty się już zaczęła :amused: !