18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamizacja Europy

cubana97 • 2013-05-28, 15:09
Cytat:

Listy Polek o ich życiu z muzułmanami

Oszukane, wywiezione za granicę. Mężowie grożą im śmiercią. Kobiety pomocy szukają w MSZ.
Na stronie internetowej Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tunisie zostały opublikowane listy z prośbą o pomoc. Napisały je kobiety, które wyszły za muzułmanów.

“Poznałam mężczyznę z Tunezji 3 lata temu. Nie wiedziałam, że jest złym człowiekiem i oszustem. Zamieszkaliśmy razem i dopiero zauważyłam jaka tam bieda i czym on się zajmuje. Nie mieliśmy ślubu. Okazało się, że on oszukuje i okrada turystki, naciąga w internecie na różne historie, pokazuje dobrego człowieka tylko skrzywdzonego, zakoch*je się w każdej, namawia na przyjazd i okrada z pieniędzy. Ja to zauważyłam po długim okresie czasu. Z kolegami prowadzi nielegalny interes, sprzedają narkotyki.” - to fragment listu jednej z oszukanych kobiet. Uciekła do polski. Jednak nadal od męża dostaje pogróżki. Prosi MSZ o zablokowanie jego przyjazdu.

Kobiety mają także wielkie problemy z prawami do opieki nad własnymi dziećmi: “Kontynuuję poszukiwania mojego synka w Tunezji. Niestety mój mąż po raz kolejny odmówił mi spotkania się z dzieckiem. Jutro rano ponownie udajemy się do prokuratury i na policje. Niestety działania policji doprowadziły donikąd - jeśli były jakieś poszukiwania... Chciałam się dowiedzieć czy Pani jako konsul polski może jakoś interweniować w sądzie tunezyjskim?” Konsul nie pozostawia złudzeń: “Na terenie Tunezji, to ojciec dziecka wyraża zgodę na opuszczenie tego państwa i matka zawsze musi uzyskać to pozwolenie, jeżeli chce podróżować z dzieckiem za granicę. Obecnie coraz liczniejsze są przypadki, że straż graniczna wymaga obecności ojca dziecka na lotnisku. To dla informacji. Uprowadzenia dzieci przez Tunezyjczyków są się zdarzają sprawy ciągną się miesiącami lub nawet latami, dlatego że sądy - choć oficjalnie przyznają opiekę nad dzieckiem do 13 roku matce - zawsze w przypadku małżeństw mieszanych, stają po stronie swojego obywatela.”

Często powtarza się motyw małżeństwa tylko dla uzyskania wizy. Taki mąż, który został poznany np. na wakacjach w Tunezji zaraz po ślubie znika.

Wszystkie listy można przeczytać tutaj : http://tunis.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/faq/


:idzwch*j:

Zembowy Wruzek

2013-06-09, 21:14
wez wroc na kwejka czy gdzie to sie tak namnozyliscie.

Muhammad

2013-06-09, 21:14
3:10 Zaprawdę, tym, którzy nie uwierzyli, nie pomogą nic wobec Boga ani ich majątki, ani ich dzieci! Oni będą paliwem dla ognia!




40:85 Lecz nie przyniosła im pożytku ich wiara, po tym jak zobaczyli Naszą srogość; takie jest od dawna prawo Boga względem Jego sług. I wtedy poniosą stratę niewierni!

Dz...........ak

2013-06-09, 21:16
Zbanowac tego trolla bym proponował.

AllahuAkbar

2013-06-09, 21:17
5:51 O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!

Muhammad

2013-06-09, 21:18
AllahuAkbar napisał/a:

Zbanowac tego trolla bym proponował.




Ciebie trzeba zbanować za szerzenie nienawiści do muzułmanów.

CzłowiekRafał

2013-06-09, 21:21
@SutyDziobaka a po ch*j? Na Sadolu jest wolność słowa podobno. Niech trolluje, jak chce.Ale i tak kij mu w dupsko.

Zembowy Wruzek

2013-06-09, 21:21
13:37 Są trzy rodzaje prawdy: święta prowda, tyż prowda i gówno prowda. Moja jest ta trzecia. Koza mi swiadkiem.

ps. ignorowac w p*zdu, my sie wk***iamy a gimbazjada sie cieszy ze osiaga zamierzony cel.

Uuk

2013-06-09, 21:25
k***a przypadkiem kliknalem piwo
odpokutuje

Dz...........ak

2013-06-09, 21:25
Muhammad,

Nawet cytować nie potrafisz...

Muhammad

2013-06-09, 21:27
Zembowy Wruzek napisał/a:

13:37 Są trzy rodzaje prawdy: święta prowda, tyż prowda i gówno prowda. Moja jest ta trzecia. Koza mi swiadkiem.

ps. ignorowac w p*zdu, my sie wk***iamy a gimbazjada sie cieszy ze osiaga zamierzony cel.



Zamknij się. Ja przynajmniej w coś wierzę. Ty reprezentujesz cywilizację śmierci. Islam się rozwija, jest nas coraz więcej mimo, że oskarżacie muzułmanów o mordowanie kobiet. To wy wymieracie i zabijacie nienarodzone dzieci. A takich nazistów jak ty uważam za niewartych uwagi.

BoKoR

2013-06-09, 21:27
Ten post obraża moje uczucia jako chrześcijanina i proszę administrację o jego usunięcie!

BoKoR

2013-06-09, 21:30
Muhammad napisał/a:



Zamknij się. Ja przynajmniej w coś wierzę. Ty reprezentujesz cywilizację śmierci. Islam się rozwija, jest nas coraz więcej mimo, że oskarżacie muzułmanów o mordowanie kobiet. To wy wymieracie i zabijacie nienarodzone dzieci. A takich nazistów jak ty uważam za niewartych uwagi.



Gdyby nie socjal w Anglii i Francji liczebność wyglądała by inaczej.

Ostrovsky

2013-06-09, 21:40
BoKoR napisał/a:

Muhammad, dlaczego twój nick brzmi jak ryk gwałconej kozy ?


bo jak Mahommed się rodził to przypadkiem koza się wykrwawiła :lol:

Klamecki92

2013-06-09, 21:41
Muhammad

Wypierpapier dymać kozy.