18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamizacja Europy

cubana97 • 2013-05-28, 15:09
Cytat:

Listy Polek o ich życiu z muzułmanami

Oszukane, wywiezione za granicę. Mężowie grożą im śmiercią. Kobiety pomocy szukają w MSZ.
Na stronie internetowej Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tunisie zostały opublikowane listy z prośbą o pomoc. Napisały je kobiety, które wyszły za muzułmanów.

“Poznałam mężczyznę z Tunezji 3 lata temu. Nie wiedziałam, że jest złym człowiekiem i oszustem. Zamieszkaliśmy razem i dopiero zauważyłam jaka tam bieda i czym on się zajmuje. Nie mieliśmy ślubu. Okazało się, że on oszukuje i okrada turystki, naciąga w internecie na różne historie, pokazuje dobrego człowieka tylko skrzywdzonego, zakoch*je się w każdej, namawia na przyjazd i okrada z pieniędzy. Ja to zauważyłam po długim okresie czasu. Z kolegami prowadzi nielegalny interes, sprzedają narkotyki.” - to fragment listu jednej z oszukanych kobiet. Uciekła do polski. Jednak nadal od męża dostaje pogróżki. Prosi MSZ o zablokowanie jego przyjazdu.

Kobiety mają także wielkie problemy z prawami do opieki nad własnymi dziećmi: “Kontynuuję poszukiwania mojego synka w Tunezji. Niestety mój mąż po raz kolejny odmówił mi spotkania się z dzieckiem. Jutro rano ponownie udajemy się do prokuratury i na policje. Niestety działania policji doprowadziły donikąd - jeśli były jakieś poszukiwania... Chciałam się dowiedzieć czy Pani jako konsul polski może jakoś interweniować w sądzie tunezyjskim?” Konsul nie pozostawia złudzeń: “Na terenie Tunezji, to ojciec dziecka wyraża zgodę na opuszczenie tego państwa i matka zawsze musi uzyskać to pozwolenie, jeżeli chce podróżować z dzieckiem za granicę. Obecnie coraz liczniejsze są przypadki, że straż graniczna wymaga obecności ojca dziecka na lotnisku. To dla informacji. Uprowadzenia dzieci przez Tunezyjczyków są się zdarzają sprawy ciągną się miesiącami lub nawet latami, dlatego że sądy - choć oficjalnie przyznają opiekę nad dzieckiem do 13 roku matce - zawsze w przypadku małżeństw mieszanych, stają po stronie swojego obywatela.”

Często powtarza się motyw małżeństwa tylko dla uzyskania wizy. Taki mąż, który został poznany np. na wakacjach w Tunezji zaraz po ślubie znika.

Wszystkie listy można przeczytać tutaj : http://tunis.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/faq/


:idzwch*j:

juzeg

2013-06-02, 22:39
Dobry pomysł. W Niemczech przekroczona zostanie masa krytyczna ciapatych i wybuchnie wojna w której zamkną ciapatych w obozach, a potem rozwiążą ostatecznie ich kwestię. Historyczny sojusz Mussolini-Hilter mimo upływu lat ma się całkiem dobrze.

achujciwcycki

2013-06-02, 22:41
wszyscy w europie wiedzą że niemcy najszybciej znajdą sposób jak się ich pozbyć :)

raatos

2013-06-02, 22:47
a jakby ich wszystkich młotkiem w pysk pie**olnąć ?

Timitum

2013-06-02, 22:47
Mają to w jakimś ładnym formacie? Ot tak pytam, może wlepy jakieś bym wydrukował?

matixbkw

2013-06-02, 22:50
raatos napisał/a:

a jakby ich wszystkich młotkiem w pysk pie**olnąć ?



Hmmm, pytanie tylko czy jest tyle młotków, bo chętnych będzie aż za dużo :psycho:

Dimenzo

2013-06-02, 23:00
Nie wystarczy? I tak wszyscy będą wiedzieć kogo Bóg nie lubi.


myknew

2013-06-02, 23:01
A może jest ktos chętny bo mi sie nie che pesa odpalać, i zrobić tak, wybaczcie uogólnienie z religią jako taką? Wydrukujem i bendem wlepiam jak ch*j. pozdro

Caranguejo

2013-06-03, 11:03

I mamy efekty poprawności politycznej wobec muslimów ;/

ramzes12

2013-06-03, 11:49
Wk***ia mnie to jak ktoś jeszcze myśli, że islam to religia pokoju etc. W dupie mam go. Jak przyjdzie czas to taki typ sam się przekona na własnej skórze co to islam. Mam już dość słuchania i przemawiania do bezmózgich kobiet co myślą jakie to fajne. Mogą je ukamienować. Mam to gdzieś.

Smutas

2013-06-03, 12:01
Islam tak walczy o pokój że kamień na kamieniu nie zostanie...

ga...........57

2013-06-03, 15:21
Ehhhh co te ciapaki jeszcze wymyślą, ręce opadają. Zapraszam na profil "Świat muzułmanów w Polsce" i polecam poczytać komentarze :facepalm2: :facepalm2:

Zona_Putina

2013-06-03, 15:29
Za chwile wymyślą, że to żołnierz ich zaatakował z tasakiem i chciał zabić.

master0romus

2013-06-03, 15:29
Czy ktoś ma namiary na właściciela profilu? Mam wrażenie że powinniśmy coś z tym zrobić..

Kemawir

2013-06-03, 15:31
Czemu ciapaci głoszą swe poglądy na fejsbuku? Chyba boją się wyjść z internetu :amused: .

galanonim

2013-06-03, 15:35
nie chce tworzyc kolejnego tematu bo juz chyba wszyscy czuja przesyt, ale rozpie**olila mnie wypowiedz jednej osoby z fanpage "Islam po polsku" w zwiazku z wczorajsza akcją sadola. UWAGA:


"Myślę, że ta prowokacja i nagonka spowodowana jest faktem , że pali im się grunt pod nogami widząc jak świat poznaje prawdę i piękno ISLAMU-RELIGI MIŁOŚCI POKOJU" :D