18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamizacja Europy

cubana97 • 2013-05-28, 15:09
Cytat:

Listy Polek o ich życiu z muzułmanami

Oszukane, wywiezione za granicę. Mężowie grożą im śmiercią. Kobiety pomocy szukają w MSZ.
Na stronie internetowej Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tunisie zostały opublikowane listy z prośbą o pomoc. Napisały je kobiety, które wyszły za muzułmanów.

“Poznałam mężczyznę z Tunezji 3 lata temu. Nie wiedziałam, że jest złym człowiekiem i oszustem. Zamieszkaliśmy razem i dopiero zauważyłam jaka tam bieda i czym on się zajmuje. Nie mieliśmy ślubu. Okazało się, że on oszukuje i okrada turystki, naciąga w internecie na różne historie, pokazuje dobrego człowieka tylko skrzywdzonego, zakoch*je się w każdej, namawia na przyjazd i okrada z pieniędzy. Ja to zauważyłam po długim okresie czasu. Z kolegami prowadzi nielegalny interes, sprzedają narkotyki.” - to fragment listu jednej z oszukanych kobiet. Uciekła do polski. Jednak nadal od męża dostaje pogróżki. Prosi MSZ o zablokowanie jego przyjazdu.

Kobiety mają także wielkie problemy z prawami do opieki nad własnymi dziećmi: “Kontynuuję poszukiwania mojego synka w Tunezji. Niestety mój mąż po raz kolejny odmówił mi spotkania się z dzieckiem. Jutro rano ponownie udajemy się do prokuratury i na policje. Niestety działania policji doprowadziły donikąd - jeśli były jakieś poszukiwania... Chciałam się dowiedzieć czy Pani jako konsul polski może jakoś interweniować w sądzie tunezyjskim?” Konsul nie pozostawia złudzeń: “Na terenie Tunezji, to ojciec dziecka wyraża zgodę na opuszczenie tego państwa i matka zawsze musi uzyskać to pozwolenie, jeżeli chce podróżować z dzieckiem za granicę. Obecnie coraz liczniejsze są przypadki, że straż graniczna wymaga obecności ojca dziecka na lotnisku. To dla informacji. Uprowadzenia dzieci przez Tunezyjczyków są się zdarzają sprawy ciągną się miesiącami lub nawet latami, dlatego że sądy - choć oficjalnie przyznają opiekę nad dzieckiem do 13 roku matce - zawsze w przypadku małżeństw mieszanych, stają po stronie swojego obywatela.”

Często powtarza się motyw małżeństwa tylko dla uzyskania wizy. Taki mąż, który został poznany np. na wakacjach w Tunezji zaraz po ślubie znika.

Wszystkie listy można przeczytać tutaj : http://tunis.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/faq/


:idzwch*j:

hlaalu

2013-05-30, 20:21
Nowa broń na ciapatych:

zrzucić 120 kilogramowego knura(świniaka) najlepiej x100, z trotylem w środku.

wl...........zu

2013-05-30, 20:28
Dokąd zmierza...? W p*zdu.

andrewerty

2013-05-30, 20:31
r*chają kozy a brzydzą się świni - gdzie tu logika?

Dr...........19

2013-05-30, 20:32
Na takie demonstracje policja powinna mieć armatki wodne załadowane świńską krwią.

Td0bT

2013-05-30, 20:32
Czy to nie jest przypadkiem ten sam murzyn który "skrócił" o głowę tego żołnierza?
oO

Sewer2307

2013-05-30, 20:33
Lać tych sk***ysynów!

NieWiemZeWiem

2013-05-30, 20:58
czemu zaden psychol obojetnie jaki ale poprostu doslowny psychol nie wejdzie w ten tlum i sie wysadzi?

denardes

2013-05-30, 23:31
Pracując już dłuższy czas na monitoringu w dość znanej sieciówce z ciuchami nie spotkałem się jeszcze z podobną sytuacją, poniższe zdjęcie zostało zrobione wczoraj i przedstawia dwie kobiety, muzułmanki czy coś w te kozojebczą deseń, które najzwyczajniej na świecie, chodziły po sklepie, rozglądały się, oglądały towar po czym jedna sięgnęła do torby i wyciągnęła...

...portfel a następnie zapłaciła za zakupy.



Do rzeczy :

Ludzie, przejrzyjcie trochę na oczy, nie szukajmy sobie nowych wrogów nie mogąc poradzić sobie ze starymi...
To że te turbanogłowe ciapate k***y napie**alają się w Syrii, Afganistanie czy ch*j wie gdzie, terroryzują Londyny, Hameryki i inne Berliny to fakt, ale wklejając jakieś kurewskie kwejki, obrazki i filmiki nie uchronimy przed tym Polski.
Z jakimś k***a cyganem każdy by chętnie oglądał filmik jak gruz albo myszy żywcem wpie**ala, ale żeby tak jak np. w Rosji otwarcie i bez pie**olenia każdy zajął się tymi j***nymi koczownikami na własnych osiedlach, miastach i okolicy, myślę że u nas również rozeszła by się, podobnie jak u sąsiadów z zachodu fama że takim społecznym, religijnym fanatykom i pasożytom mówimy - NIE.

Ps. Takie pytanko, zauważyłem wczoraj jak w W-wie, przy placu bankowym stoi jakaś drewniana makieta z mini meczetem i tymi k***a znaczkami muzułmańskimi. Czy ktoś wie o co biega ? Jakiś akt tolerancji czy coś w tym stylu ? Nie jestem w temacie bo prawdę mówiąc jest mi to nie potrzebne, wiem jedynie że tępić ich trzeba z przyczyn powszechnie znanych, więc jeśli ma to być jakiś symbol albo mini kościołek dla tych allah akbarów to pierwszym który pójdzie z benzyną, podleje to dziadostwo i podpali będę ja. :-x


Maść na ból dupy mam.

Olasty

2013-05-30, 23:34
Wchodzisz na sreki, sremoty i nagle wszyscy Polacy są przeciw pedałom, islamizacji, po, pis, palikotowi, pani grażynce z monopolowego i stefanowi który za późno przynosi renty. ale k***a jak przychodzi co do czego to nikt nie pójdzie na marsz, nikt nic nie zrobi, tylko w necie k***a piszą....

HejterSadola

2013-06-01, 21:10

Statystyki nie kłamią?

Ba...........or

2013-06-01, 21:20
świetne ale niestety było z lektorem polskim, pozdrawiam.

tekkit

2013-06-01, 23:54
Co do Eurabii nie liczcie nas :D . Ciapaci omijaja Polske, bo wiedzą, że nietolerancyjne z nas k***iszony i im wpie**ol spuscimy.

Ar...........32

2013-06-02, 05:52
Ale ma miły głos. A teraz wyobraźcie sobie turbaniarzy gwałcących ją i kamienujących za sex pozamałżeński. Właśnie dla dobra kobiet, my mężczyźni, musimy zwalczać tą zarazę w zarodku, kiedy jest jeszcze słaba, możliwa do zduszenia

neo3

2013-06-02, 19:02
Coraz więcej takich artykułów w internecie i ogólnie na świecie ludzie zaczynają otwierać oczy :shock:
Zaraz zacznie się nagonka na nich jak przed wojną na żydów tylko że żydzi mieli majątki itp. i to się ludziom nie podobało że żyd żeruje na cudzym nieszczęściu. a z ciapatymi jest podobnie żerują na gospodarkach innych państw wyłudzając zasiłki itp. a na dodatek zaczynają wprowadzać swoją świętą wojnę w rzeczywistość. Ludzie są zestresowani i zmęczeni całą tą sytuacją kryzysu itp. i wystarczy tylko wzmianka że to może być wszystko wina kozojebców i ludzie bardzo szybko przeleją agresję na nich tak więc niech dalej mordują i śpiewają że allach jest wielki a nie jednemu nóż się w kieszeni otworzy :snajper2: