18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamizacja Europy

cubana97 • 2013-05-28, 15:09
Cytat:

Listy Polek o ich życiu z muzułmanami

Oszukane, wywiezione za granicę. Mężowie grożą im śmiercią. Kobiety pomocy szukają w MSZ.
Na stronie internetowej Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tunisie zostały opublikowane listy z prośbą o pomoc. Napisały je kobiety, które wyszły za muzułmanów.

“Poznałam mężczyznę z Tunezji 3 lata temu. Nie wiedziałam, że jest złym człowiekiem i oszustem. Zamieszkaliśmy razem i dopiero zauważyłam jaka tam bieda i czym on się zajmuje. Nie mieliśmy ślubu. Okazało się, że on oszukuje i okrada turystki, naciąga w internecie na różne historie, pokazuje dobrego człowieka tylko skrzywdzonego, zakoch*je się w każdej, namawia na przyjazd i okrada z pieniędzy. Ja to zauważyłam po długim okresie czasu. Z kolegami prowadzi nielegalny interes, sprzedają narkotyki.” - to fragment listu jednej z oszukanych kobiet. Uciekła do polski. Jednak nadal od męża dostaje pogróżki. Prosi MSZ o zablokowanie jego przyjazdu.

Kobiety mają także wielkie problemy z prawami do opieki nad własnymi dziećmi: “Kontynuuję poszukiwania mojego synka w Tunezji. Niestety mój mąż po raz kolejny odmówił mi spotkania się z dzieckiem. Jutro rano ponownie udajemy się do prokuratury i na policje. Niestety działania policji doprowadziły donikąd - jeśli były jakieś poszukiwania... Chciałam się dowiedzieć czy Pani jako konsul polski może jakoś interweniować w sądzie tunezyjskim?” Konsul nie pozostawia złudzeń: “Na terenie Tunezji, to ojciec dziecka wyraża zgodę na opuszczenie tego państwa i matka zawsze musi uzyskać to pozwolenie, jeżeli chce podróżować z dzieckiem za granicę. Obecnie coraz liczniejsze są przypadki, że straż graniczna wymaga obecności ojca dziecka na lotnisku. To dla informacji. Uprowadzenia dzieci przez Tunezyjczyków są się zdarzają sprawy ciągną się miesiącami lub nawet latami, dlatego że sądy - choć oficjalnie przyznają opiekę nad dzieckiem do 13 roku matce - zawsze w przypadku małżeństw mieszanych, stają po stronie swojego obywatela.”

Często powtarza się motyw małżeństwa tylko dla uzyskania wizy. Taki mąż, który został poznany np. na wakacjach w Tunezji zaraz po ślubie znika.

Wszystkie listy można przeczytać tutaj : http://tunis.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/faq/


:idzwch*j:

qubus93

2013-06-03, 15:42
Uważam, że w krajach europejskich powinno być jak w Japonii, wielkie nie dla ciapatych i reszty, szkoda tylko, że nie da się europy trwale oddzielić od turasów i reszty jakimś morzem tak, jak Japonia od reszty świata :amused:

HatakeIV

2013-06-03, 15:46
skarga poszła, jak będzie tak jak wczoraj (po tym jak trafiło na główną została zablokowana grupa) to będzie extra :D
#Edit kolejna stronka!! http://www.facebook.com/IslamPL

papiespolak

2013-06-03, 15:47
@up niestety te bzdury co były kilka dni temu o Japonii i brudasach to tylko bzdury, a brudasów tam nie mają dużo pewnie dlatego że nie ma za dużych zasiłków.

gówniaczek

2013-06-03, 16:10
Nie, żeby coś. Ale ten parob wrzucił film obalający teorię spiskowe i podpisał, że to spisek. :|

Ja...........ro

2013-06-03, 16:48
Tyle sie o tym pie**oli - w Anglii dekapitacja maczetą, w Turcji pospolite ruszenie, wszędzie ciapackie rozruchy, więc dołoże coś od siebie i napiszę pewną rzecz.

Mówi się o jakichś trzech milionach (3 Mln?) polaków za granicą.

Jest to jedno wielkie kłamstwo.

Liczba ludności Polski na chwilę obecną wynosi ~38mln polaków (w kraju).
Za granicą przebywa nie 2-3mln (jak mielą ciągle media), a 21mln polaków.
Słownie - Dwadzieścia jeden milionów.
Skąd sobie takie dane wziąłem? Czemu media powtarzają zawzięcie tak drastycznie zaniżone dane? Cóż, może mają na myśli tylko tyle, ile wyjeżdża CO ROKU, albo wspomina tylko o studentach, albo tylko zakres wieku 18-25lat? Mało ważne. No, ale proszę, najbardziej oczywiste źródło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Polonia

a pod tym linkiem, po prawej jest aktualny "stan" liczby polaków przebywających w kraju:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska

Dodając te dwie liczby - 38+21=59mln. Przypomnę - 21 milionów na chwilę obecną już opuściło kraj. to ponad 1/3 naszego narodu. Ta liczba wciąż rośnie. Za parę lat, przy obecnej sytuacji, będzie więcej Polaków po świecie, niż w samej Polsce. Zostaną tylko Ci, którzy z różnych powodów wyjechać nie mogą - emeryci, najbiedniejsi, idioci bez "języka" i tchórze.

Chcę tylko podsumować jedną jedyną rzecz, coś, co może nie do każdego jeszcze dotarło bądź jeszcze wzbrania się przed tą myślą - Polska już została sprzedana. Najmądrzejsi, najbardziej pracowici, najinteligentniejsi ludzie już opuścili ten kraj, bo ich ograniczał. Tu już nie ma komu za niego walczyć.

Przykro mi to pisać, ale wg. mnie rozbiory Polski wcale się nie skończyły - one się niedługo skończą.

I dopiero wtedy wejdą sobie tu ciapaci zajmując bez walki cały kraj.

Tylko bez spin, wyraziłem wyłącznie swoje zdanie na podstawie własnych obserwacji.
Miłego dnia

FrasQs

2013-06-03, 18:16
"W Holandii i Izraelu odkryto pewne sposoby na radzenie sobie z rozprzestrzenianiem się islamu w okolicy, pomysł bardzo prosty u nich nazywał się "Akcja Smalec", ja proponuję nazwać ją "Podłóż świnię islamiście"

tu jest źródełko: http://www.tokfm.pl/blogi/zboralski/2013/03/o_tym_jak_ludzie_w_izraelu_poradzili_sobie_z_islamskimi_terrorystamisamobojcami_bez_angazowania_sie_w_to_wojska/1

Chodzi o to, by wynajdywać miejsca gdzie ktoś chce postawić meczet i podrzucać tam świński łeb i ew. parę kilo smalcu wokół niego rozrzucić. Muzułmanie uznają wtedy teren na wiecznie skażony i zaczną szukać nowego... a ktoś z nas podąży ich tropem, aż się znudzą i wrócą do swoich krajów.

Pamiętajmy, że islam (ISLaM ar. "podporządkowanie") to religia:
1. nieuznająca chrześcijańsko-europejskiego humanitaryzmu,
2. nieuznająca kobiety jako podmiotu mogącego podejmować decyzje o sobie, a co dopiero decyzje polityczne,
3. nieuznająca wolnej woli człowieka i prawa do popełniania błędów a jedynie muzułmańskość ( MuSL'M ar. "osoba w pełni podporządkowana")
4. nieuznająca swobody sumienia (jeśli znasz islam a myślisz inaczej (np. nie wierzysz, że gwałcenie 8-letnich dziewczynek na śmierć jest fajne - powinno się Ciebie jako grzesznika zabić, wg ich mahometańskich zasad postępowania).

My, Europejczycy, Polacy nie wyrażamy zgody na takie zwierzęco - barbarzyńskie zwyczaje.
Uważamy, że tylko człowiek ma prawo decydowania w co wierzy, co robi ze swoim ciałem, każdy ma prawo żyć i dążyć do swojego szczęścia, a kobieta jest równa mężczyźnie w swej godności.
Nie zezwalając na rozprzestrzenianie barbarzyńskich zwyczajów dawno odrzuconych w naszych krajach, powinnyśmy z pełną mocą zwalczać kulturę islamską na każdym kroku, każdego dnia."

Taki marsz ma odbyć sie w naszym kraju 1 Stycznia 2014 Roku!

Strona wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/309609365839303/

A tutaj mały Screen jak nasze "rodaczki" tłumaczą sie z tego że poślubiły ciapatego.


wsza332

2013-06-05, 22:32
kozojebcy atakuja






:wisielec: :wisielec:

Do piachu !

ja...........ki

2013-06-06, 22:50
Skoro krytykowanie mahometan ma być poparte merytorycznymi wypowiedziami proszę bardzo.

Cytat:

Niezależny korespondent w Afganistanie Mustafa Kazemi opublikował na swoim profilu na facebooku makabryczną opowieść.
„8 letnia dziewczynka której historie przeczytacie poniżej nie zrobiła tego ani drugiego dnia po swoim ślubie ani w swoje 9 czy 10 urodziny. Jej imię jest nieznane, moje źródło zadzwoniło do mnie w zeszły weekend o 21:30 by opowiedzieć mi tę historię. Na początku myślałem, że będzie to krótka rozmowa, ale później odkryłem, że jest to sprawa całkiem innej wagi. Historia pochodzi z Khashrood prowincji Nimruz w Afganistanie.Doktor w głównym szpitalu w Zaranj, stolicy prowincji, który chciałby pozostać anonimowy, potwierdził, że został poinformowany o wypadku i że to już było zbyt późno by zrobić cokolwiek, dodał również, że tubylcy zakazali mu działać. Dziewczynka była jedną z kilku córek trzydziestoletniego mężczyzny. Z nieznanych przyczyn oddał swoją córkę wioskowemu mulle za sporą sumę pieniędzy. Zwyczajem jest w Afganistanie na terenach trzeciego świata, aby młoda dziewczyna wychodziła za mąż za dużo starszego mężczyznę, oraz wymiana córek za dobra materialne. Mułła jest w wieku 50 lat i jest odpowiedzialny za meczet w wiosce gdzie rozegrała się tragedia. Mułła jest już żonaty ma wiele córek. Obie strony spotkały się aby dobić targu i ustalić dzień zaślubin. Na tych terenach nie ma czegoś takiego jak zaręczyny ani żadnych ceremonii przedślubnych, które występują w bardziej ucywilizowanych miejscach. Obie rodziny zaplanowały wesele. Ślub oraz Nekah (religijny obrządek gdzie kobieta oficjalnie staje się żoną ) odbyły się, a 8 letnia dziewczynka stała się drugą żoną 50 – letniego mułły. Gdy zakończyły się wszystkie ceremonie, a słońce zaszło, nadszedł czas by skonsumować nowy związek. Dziewczynka miała tylko 8 lat i wszyscy rozumieją fakt, że nie miała zielonego pojęcia na temat sexu, ślubu, czy dziewictwa; przede wszystkim z dwóch powodów , pierwszy to fakt że jest jeszcze dzieckiem – nawet jeszcze nie nastolatką, a po drugie w tych regionach tematy sexualności są tematami tabu. Mułła więc rozebrał swoją nową żonę, jak również sam ściągnął swoje odzienie, oczywiste jest, że miał wiele radości z powodu tak młodej małżonki i faktu żemógł z nią sypiać. Oczywiste jest również, że z powodu budowy ciała Mułły oraz dziewczynki ich współżycie było niemożliwe z punktu widzenia anatomii. Po kilku próbach zakończonych niepowodzeniem mułła wpadł w wściekłość. Wziął więc ostry nóż, który zawsze nosił ze sobą w kieszeni i naciął organy rozrodcze niewinnego dziecka. Mimo bogatego krwotoku oraz wrzasków i płaczu dziewczynki dopiął swego celu. Istnieje tradycja, że rodzice panny młodej przynoszą kawałek materiału, na który zbiera się krople krwi żony jako dowód, że była dziewicą. Natomiast w tym przypadku mułła sam wytarł się tym skrawkiem materiału ponieważ cały był w krwi. (…) Dziewczynka krwawiła całą noc nad ranem o 5 zmarła. Według sprawcy dziewczynka była blada a oczy miała otwarte. Całe łoże było czerwone od krwi, a ona sama leżała po środku. Mułła zawołał służącą i nakazał posprzątanie całego bałaganu. Nad ranem ogłosił śmierć dziewczynki bez wytłumaczenia, rodzina wzięła ciało by je obmyć i przygotować do obrządków pogrzebowych. Ponieważ mułła miał duże wpływy w wiosce, żadna z obmywających ciało kobiet nie zaryzykowała nawet zapytać lub poszukać powodu zgonu, tym bardziej nikt nie odważył się zwrócić uwagę na rany widoczne na ciele dziewczynki. o 10 rano dziewczynka została pochowana. Jej życie się zakończyło. Bliski przyjaciel mułły, który wiedział o wszystkim, był bardzo nieszczęśliwy i podzielił się z moim źródłem tą opowieścią. Inny doktor powiedział mi, że nie wie nic o sprawie lecz wspomina jak zszywał, aktualnie martwą, 4 albo 5 letnią pannę młodą. Ten sam lekarz poprosił mnie abym nie wspominał jego imienia ale powiedział tylko „Bardzo smuci mnie fakt że takie rzeczy wciąż mają miejsce w Afganistanie”. Powiedział że jest to jeden z powodów z których wynika brak rozwoju kraju tzn: Ludzka głupota, dzikość i tradycje.”
Mustafa Kazemi
Wojenny korespondent
Afganistan
Ten sam Islam wchodzi dziś do Europy, czy na pewno tego chcemy ?


ThorRbK

2013-06-09, 20:35
Wymagany angielski.

Muhammad

2013-06-09, 20:37
Jesteście głupcami jeśli wierzycie w te kłamstwa. Przyjmijcie Islam.

Dz...........ak

2013-06-09, 20:40
Muhammad napisał/a:

Jesteście głupcami jeśli wierzycie w te kłamstwa. Przyjmijcie Islam.



Troll detected.

Muhammad

2013-06-09, 20:43
Suty_dziobaka napisał/a:

Troll detected.




Możesz mnie obrażać. Gdy trafisz do piekła zrozumiesz swój błąd. Przeproś i przyjmij Islam.

BoKoR

2013-06-09, 21:01
Muhammad, dlaczego twój nick brzmi jak ryk gwałconej kozy ?

Muhammad

2013-06-09, 21:10
Co mówisz, kiedy ogłaszasz przyjęcie Islamu ?

Żeby przyjąć Islam wystarczy powiedzieć:
1. " Oświadczam, iż nie ma Boga prócz Allaha"
2. " oraz oświadczam, iż Muhammad jest Wysłannikiem Allaha"
3. "Uwalniam się całkowicie od każdej religii sprzecznej z religią Islamu"
4. Równie dobrze, gdybyś powiedział:
5. Wierzę w Allaha, jego Aniołów, Księgi, Wysłanników, Dzień Ostatni, przeznaczenie dobre czy złe.
6. Przysięgam w obliczu Allaha, że nigdy nie będę dodawał Mu jakiegokolwiek wspólnika.
7. Że stale będę odprawiał modlitwę
8. Że będę dawał Zakat
9. Że nie będę kradł
10. Że nie będę cudzołożył
11. Że nie będę zabierał duszy, której nie wolno zabierać (Czyli - Nie będę zabijał, wbrew prawu Allaha).
12. I, że nie będę nieposłuszny Allahowi.
13. Dziękuję Allahowi, który wskazał mi drogę wiary.
14. Uwaga! Osoba odpowiedzialna przy której ogłosisz przyjęcie Islamu powinna modlić się w twojej intencji mówiąc np. niech Allah rozgrzeszy mnie i ciebie, niech Allah przyjmie (akceptuje) ode mnie i od ciebie. Allahu spraw, aby był z tymi, którym ukazałeś łaskę spośród Proroków, prawdomównych, poległych (męczenników), pobożnych, zaiste są to najlepsi towarzysze.

AllahuAkbar

2013-06-09, 21:11
3:4 Jako drogę prostą dla ludzi i On zesłał rozróżnienie. Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w znaki Boga - czeka kara straszna! Bóg jest potężny, włada zemstą!