18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamizacja Europy

cubana97 • 2013-05-28, 15:09
Cytat:

Listy Polek o ich życiu z muzułmanami

Oszukane, wywiezione za granicę. Mężowie grożą im śmiercią. Kobiety pomocy szukają w MSZ.
Na stronie internetowej Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tunisie zostały opublikowane listy z prośbą o pomoc. Napisały je kobiety, które wyszły za muzułmanów.

“Poznałam mężczyznę z Tunezji 3 lata temu. Nie wiedziałam, że jest złym człowiekiem i oszustem. Zamieszkaliśmy razem i dopiero zauważyłam jaka tam bieda i czym on się zajmuje. Nie mieliśmy ślubu. Okazało się, że on oszukuje i okrada turystki, naciąga w internecie na różne historie, pokazuje dobrego człowieka tylko skrzywdzonego, zakoch*je się w każdej, namawia na przyjazd i okrada z pieniędzy. Ja to zauważyłam po długim okresie czasu. Z kolegami prowadzi nielegalny interes, sprzedają narkotyki.” - to fragment listu jednej z oszukanych kobiet. Uciekła do polski. Jednak nadal od męża dostaje pogróżki. Prosi MSZ o zablokowanie jego przyjazdu.

Kobiety mają także wielkie problemy z prawami do opieki nad własnymi dziećmi: “Kontynuuję poszukiwania mojego synka w Tunezji. Niestety mój mąż po raz kolejny odmówił mi spotkania się z dzieckiem. Jutro rano ponownie udajemy się do prokuratury i na policje. Niestety działania policji doprowadziły donikąd - jeśli były jakieś poszukiwania... Chciałam się dowiedzieć czy Pani jako konsul polski może jakoś interweniować w sądzie tunezyjskim?” Konsul nie pozostawia złudzeń: “Na terenie Tunezji, to ojciec dziecka wyraża zgodę na opuszczenie tego państwa i matka zawsze musi uzyskać to pozwolenie, jeżeli chce podróżować z dzieckiem za granicę. Obecnie coraz liczniejsze są przypadki, że straż graniczna wymaga obecności ojca dziecka na lotnisku. To dla informacji. Uprowadzenia dzieci przez Tunezyjczyków są się zdarzają sprawy ciągną się miesiącami lub nawet latami, dlatego że sądy - choć oficjalnie przyznają opiekę nad dzieckiem do 13 roku matce - zawsze w przypadku małżeństw mieszanych, stają po stronie swojego obywatela.”

Często powtarza się motyw małżeństwa tylko dla uzyskania wizy. Taki mąż, który został poznany np. na wakacjach w Tunezji zaraz po ślubie znika.

Wszystkie listy można przeczytać tutaj : http://tunis.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/faq/


:idzwch*j:

kombbatant

2013-06-09, 21:52
Drogi muzulmaninie dam Ci dobra rade-wracaj do swego kraju-tam masz prawo szariatu-tutaj tego NIGDY nie uraczysz. Nie podoba sie-zawsze mozesz wrocic skad przyszedles:) proste

en...........an

2013-06-09, 21:58
Na sadolu już nawet komentarze allahu akbar usuwają. Koniec świata.

GrzesMk4

2013-06-09, 21:59
mumamady i islamy :


Patrzcie ile piw dostanie i kto daje, taki mały ślad....

jacekmatys

2013-06-09, 22:12
Według chrześcijan sądowi ostatecznemu towarzyszyć będą znaki na niebie i ziemi, kataklizmy i ponowne przyjście na świat Jezusa Chrystusa.

Sąd Ostateczny poprzedzać mają prześladowania chrześcijan, powstanie fałszywego proroka<allahakbar>, plagi zsyłane na ziemię<ciapaci>. Po nich nastanie zwycięstwo Słowa Bożego, zmartwychwstanie wszystkich umarłych, osądzenie ich działań na ziemi i powstanie nowej ziemi i nowego nieba.

Wydarzenia poprzedzające dzień sądu i sam sąd w sposób symboliczny opisuje Apokalipsa świętego Jana.

su...........28

2013-06-09, 22:23
Marna ta wasza prowokacja

wudun

2013-06-09, 22:32
Szkoda że już pisać nie możesz mahomet;D

Tutaj wam się nic nie uda. Jak zaczniecie protestować to balony ze świńską krwią nad głowami latać wam będą;D

paolo232

2013-06-10, 01:06
15. allahu allahu zrzuć mi jabłko z dachu

modoc

2013-06-10, 09:07
16. Nie będę brał cudzej kozy przed tobą.

jholy

2013-06-10, 12:10
gościu ma chyba jakieś halucynacje z niedożywienia ...
żal.

kaczorek33

2013-06-10, 13:44
Zamknij się. Ja przynajmniej w coś wierzę. Ty reprezentujesz cywilizację śmierci. Islam się rozwija, jest nas coraz więcej mimo, że oskarżacie muzułmanów o mordowanie kobiet. To wy wymieracie i zabijacie nienarodzone dzieci. A takich nazistów jak ty uważam za niewartych uwagi.



w co wieżysz w jakiegos pedofila?zeofila? i co jeszcze? czekasz na dziewice? ich niema wszystkie kozy juz wyr*chane

KonradR

2013-06-10, 14:03
Gdzie marzeniem kazdego jest umrzec podczas r*chania kozy


wymagana znajomsc czytania na poziomie wiewiórki

Smutas

2013-06-10, 14:47
Niestety moja wiewiórka nie umie czytać.

Szybki_

2013-06-10, 16:16
Nie wiem ile osób śledzi na fb profil "Nie dla Islamizacji Europy" i ilu już czytało ten post, więc wrzucam. Tyle się mówi, że muslimy się zadomawiają u tych pedałków Francuzów, a do nas nie przyjdą bo mamy za słaby social, kiboli etc. etc. Ja powiem, że trochę już ich w Polsce jest, co więcej, zaczynają sobie coraz śmielej poczynać. Fragment wywiadu z przywódcą muzułmanów w Warszawie:
Cytat:

Najciekawsze fragmenty wywiadu z warszawskim imamem Charifem dla "Dispatch International"

"DI": Co Pan sądzi o fundamentalistycznych sektach islamskich, takich jak salafici czy wahhabici?

Imam Nezar Charif: Fundamentaliści islamscy są wspaniali. Ani dom, ani religia nie są wystarczająco silne bez solidnych fundamentów. Wszyscy muzułmanie są fundamentalistami.

-Czy chciałby Pan wprowadzenia prawa szariatu w Polsce?

Imam: Ależ oczywiście! Szariat jest taki sam dla wszystkich i dlatego jest lepszy niż polskie i europejskie prawo. Na tę chwilę w żadnym kraju na świecie nie obowiązuje prawdziwe prawo szariatu. Zostało ono wypaczone.

-Czy Mahomet naprawdę odbył stosunek seksualny z Aiszą, gdy miała 9 lat?

Imam: Oczywiście. I miał 13 żon.

- Czy chciałby Pan, żeby w Polsce dozwolona była poligamia?

Imam: Tak. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł mieć więcej żon.
Źródło: d-intl.com. tłumaczenie: racjonalista.pl



Jak on robi im takie pranie mózgu codziennie, to na efekty nie trzeba będzie długo czekać. (btw. osoba publiczna mająca pod sobą gro ludzi, publicznie głosi (z uśmiechem na ustach), że chce obalić Konstytucję, a nie słyszałem, żeby jakieś organizacje rządowe jakkolwiek zareagowały -,-)

Polecam: Nie dla Islamizacji Europy

blezio

2013-06-10, 21:24
Cytat:

W Rosji policja weszła do meczetu i aresztowała 300 islamistów.

Moskwa. Kolejne zatrzymania przeprowadzone przez rosyjskie FSB (Federalna Służba Bezpieczeństwa) w moskiewskim meczecie. W piątek komandosi weszli do domu modlitewnego zatrzymując 300 muzułmanów, w tym 170 z zagranicy, bez przedstawiania oskarżenia. Oprócz zatrzymanych przejęli całą tamtejszą bibliotekę, aby zbadać jej zawartość. Była to trzecia tego typu kontrola w tym roku w Moskwie i ST Petersburgu.

„Policja w walce z korupcją, przestępstwami i rebelią powinna działać sprawnie i konsekwentnie”, powiedział prezydent Władymir Putin, odnosząc się również do sytuacji na Kaukazie: „Sytuacja na północy Kaukazu powinna być opanowana” jak powiedział prezydent służbom specjalnym, co donosi Reuters.

Tego typu kontrole są prowadzone w związku z przyszłorocznymi zimowymi igrzyskami olimpijskimi. Warto przypomnieć, że w Rosji mieszka ponad 23 miliony muzułmanów. Islam jest już drugą religią w Rosji i stanowi 15% z 145 milionów mieszkańców tego kraju.



Najwyraźniej można sobie poradzić z panami ISLAMISTAMI 8-) Martwi mnie jednak ilość muslimów w Rosji, mam nadzieję że coś z tym zrobią, hehe.

źródło:
Kod:
http://ndie.pl/w-rosji-policja-weszla-do-meczetu-i-aresztowala-300-islamistow/


Po tagach nie znalazłem, wywalić jak już było.

Pigmej159

2013-06-10, 21:31
Nie wiem czy się śmiac czy już płakac ? :lodowka:






Zaj***ne z widac skąd :)

Jak było to :wypie**alajzaba: