18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plast80

2014-01-05, 16:04
Kamień Pomorski już czeka na kolejnego pasjonata

Ba...........co

2014-01-05, 16:08
@up ohoho, aleś dowcipny... Sprawdź lepiej w wannie czy Twój stary nie czeka na ciebie.

clb

2014-01-05, 16:17
Bardzo fajne autko, szacun za włożony czas i pasję
@Karolina91
Wypie**alaj do kuchni idiotko

karolina91

2014-01-05, 16:33
ch*jowy jak każdy golf, tuningowany czy nie.

Samochód dla plebsu bez pojęcia o motoryzacji. Bo kolega powiedział że fajny.

benzedrine

2014-01-05, 16:36
golfy to dla mnie symbole wieśniarstwa. i nie, nie musi mi się wszystko na tym świecie podobać, więc z góry polecam maść na ból dupy

clb

2014-01-05, 16:37
@karolina91
"Samochód dla plebsu bez pojęcia o motoryzacji. Bo kolega powiedział że fajny."
Ja pie**ole dziewczyno możesz się już zamknąć? Mam wrażenie że ktoś kto posiada wersję R36 Golfa i poświęcił mu długie godziny aby go stuningować (bynajmniej nie na wieśniacki sposób) ma większe pojęcie o motoryzacji od idiotki która pewnie nie wie co to jest pasek rozrządu.

zagiel1111

2014-01-05, 16:38
Autorze powiedz ile wyniósł całkowity koszt, a ja podam 10 pięknych, świetnie jeżdżących i brzmiących aut.
Rozumiem, normalny golf, mało awaryjne auto, idealne do używania na co dzień. Ale to coś? Po ch*j?

karolina91

2014-01-05, 16:42
Jestem inżynierem mechatronikiem po wydziale samochodowym kochanie.

va...........er

2014-01-05, 16:43
W golfie to chociaż ciepło i przytulnie.

stery_srh

2014-01-05, 16:44
Nie zamierzam "hejtować", bo gusta są różne - ale dla mnie jesdyna fajna rzecz w tym aucie, to silnik.

Kaskaderdx10

2014-01-05, 16:45
clb napisał/a:

@karolina91
"Samochód dla plebsu bez pojęcia o motoryzacji. Bo kolega powiedział że fajny."
Ja pie**ole dziewczyno możesz się już zamknąć? Mam wrażenie że ktoś kto posiada wersję R36 Golfa i poświęcił mu długie godziny aby go stuningować (bynajmniej nie na wieśniacki sposób) ma większe pojęcie o motoryzacji od idiotki która pewnie nie wie co to jest pasek rozrządu.


sugeruje sie opanować. po pierwsze golf to samochód dobry owszem, lecz tuning golfa już nie. golf powstał jako samochód dla każdego kto chce bezawaryjnie przemieścić sie z punktu A do B nie spalając przy tym dużej ilości paliwa.
niestety młodzi "tjunerzy" upodobali sobie golfy jako super fury do tuningu (jednym z przyczyn takiego obrotu sytuacji jest duża ilość tych samochodów na drogach a co za tym idzie masa łatwo dostępnych części "tjuningowych")

FryzjerZG

2014-01-05, 16:47
@clb przynajmniej, bynajmniej znaczy co innego, wiec dowalasz dziewczynie ze to idiotka, a sam robisz z siebie cebulaka ze wsi.

Golf to brzydkie auto dla wsioków. Golfy, Passaty itp. to zreguły szczyt marzeń plebsu w Polsce. Jak jedziesz za granice na szparagi i nie wrócisz Passatem, tudzież Golfem jesteś na swojej wsi przegrany.