18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BmaC

2014-01-06, 14:50
TheMozg01,
silnik pochodzi od Audi :S

edit: a nie sorry. tylko dekiel od silnika jest z audi q7. my bad

nopel

2014-01-06, 14:52
Hahahahaha, boże jak ja KOCHAM czytać ból dupy użytkowników vw.
Ludzie, vw to po prostu auta dla wsiurów, czego dowodemjest 98% posiadaczy. pie**oli mnie to, ze jakis golf jest zrobiony z gustem. Tak czy tak, ma znaczek vw.
Żeby nie było, że jestem gołosłowny - Wiecie czemu pejton sie nie sprzedawał, i przyniósł wielkie straty? Nie, nie dlatego ze był zły - był GENIALNY. To w koncu bentley z innym znaczkiem... no wlasnie - kto zaplaci gruby hajs, za limuzyne, która wygląda jak jakaś k***a ryba (?) i ma znaczek hitlerów, od genialnego 2.0tdi i pompowtrysków, hahahahah.

Czekam na wielki ból dupy posiadaczy VW, i hejty na mnie :>

The.prophecy

2014-01-06, 14:54

Nowa jakość maści na ból dupy.

ozer

2014-01-06, 14:57
Milion razy bardziej wole się takim unikatem bujać po mieście niż tym R36....



norbivr6

2014-01-06, 15:01
Jako autor filmu i kumpel właściciela - dziękujemy za hejty :) Co do napędu, haldex w cale nie taki z dupy, bokami można polatać, już niedługo na profilu coś się pokaże. Druga sprawa, że wystarczy wypiąć bezpiecznik od haldexa i mamy ośkę, tak samo wystarczy podnieść ręczny o "jeden ząbek" i znowu mamy napęd tylko na przód. Poza tym sprawdza się bardzo dobrze, reaguje szybko i auto dużo lepiej się prowadzi. Walcie konia dalej do obrazków w internecie a my będziemy robić swoje ;) Pozdrawiają wsiury z Głogowa!

KONRADJAM

2014-01-06, 15:11
nie obrażajcie tu kobitek przecież blachary lepiej wiedzą co im się podoba.

Kaskaderdx10

2014-01-06, 15:14
GrzesMk4 napisał/a:

chciałbym widziec u kazdego w podpisie czym jeździ, wtedy to by była śmiechawa dopiero, fani v8 i chargerów chyba zapominają gdzie żyją i marzenia się nie liczą, 5L v8 hahaha prosze powstawiać swoje bryczki :shock:


skoro amerykański samochód z widlastą ósemką jest poza twoim zasięgiem to nie znaczy że inni również nie mogą sobie na taką pozwolić

Stefan_Sigal

2014-01-06, 15:30
karolina91 napisał/a:

Golf to gówno nie samochód.




Idź ciągnąć lache koledze z civica

Archeolog napisał/a:

Na pierwszych ujęciach widać przeciętnego użytkownika Golwóf- prostacki dresik z białymi skarpetkami.

:erniepalm:




A ty k***a chodzisz codziennie w smokingu ?


pie**olnijcie się w te zakute łby, połowy was nie stać na takie auto ale i tak cebulowate geny nie pozwalają wam na pozostawienie tematu bez komentarzy typu "golf to gówno", "vw dla wieśniaków i biedaków". pie**olona banda idiotów.

ReniferPL

2014-01-06, 15:48
o k***a, miód na me kamienne serce, pięć stron gównoburzy w komentarzach wywołanych dwoma postami jakiejś dziewczyny :DDD ludzie jakie wy musicie mieć niską samoocenę, że może was sprowokować wpis na jakiejś stronie =DDDDDD
Art of trolling <3

a tak btw, czemu nie dziwi mnie widok wieśniaka w dresie pucującego swojego golfa

ddobry10

2014-01-06, 16:03
karolina91 napisał/a:

Golf to gówno nie samochód.



A ty masz penis zamiast pochwy :P

tarasov

2014-01-06, 16:15
Golf to guwno przez u otwarte.

Kaskaderdx10

2014-01-06, 17:04
skarbona napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=2MlQGse-LaY proszę bardzo dalej śmiejcie sie z golfa :D auto kumpla. dla ciekawskich około 7 sekund do setki, pewnie wasze multiple i civiki 1.6 bujają się lepiej.


7 do setki to całe wieki, więc nikomu nie zaimponujesz autem kolegi

kuber89

2014-01-06, 17:09
całkiem fajnie wyglada ale nie na nasze drogi , ktos kto tak nisko opuszcza auto to chyba ma wylaczony mozg bo nieda sie tym jezdzic po naszych kochanych dziurkach