18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ka...........ma

2014-01-06, 11:49
karolina91 napisał/a:

Jestem inżynierem mechatronikiem po wydziale samochodowym kochanie.


Czyli tak po polsku " Bezrobotna" ? :roll:

qras

2014-01-06, 11:51
boze co za karton

Czary

2014-01-06, 11:54
karolina91 napisał/a:

Golf to gówno nie samochód.




Popatrzcie na jej posty w profilu. Tępa dzida i tyle.

WojtkU

2014-01-06, 11:54
hahah, kobieta inżynier. ostatnio prof. z pw na wykładzie powiedział że kobieta inż to ani kobieta ani inż. Jedyna deska ratunku dla nich to ta do prasowania :)

dejw21vv

2014-01-06, 11:54
FryzjerZG napisał/a:

@clb przynajmniej, bynajmniej znaczy co innego, wiec dowalasz dziewczynie ze to idiotka, a sam robisz z siebie cebulaka ze wsi.

Golf to brzydkie auto dla wsioków. Golfy, Passaty itp. to zreguły szczyt marzeń plebsu w Polsce. Jak jedziesz za granice na szparagi i nie wrócisz Passatem, tudzież Golfem jesteś na swojej wsi przegrany.



@FryzjerZG tudzież, lub znaczy co innego, więc dowalasz chłopakowi, że cebulak ze wsi, a sam robisz z siebie cebulaka ze wsi.

Nikczemny_Płód

2014-01-06, 11:54
Są kobiety mądre, inteligentne, z pasjami. Potrafiące się ubrać elegancko a zarazem seksownie, lecz nie wulgarnie. Z takimi kobietami czas można spędzać na wiele sposobów, porozmawiać na ciekawe tematy, wybrać wspólne hobby albo sport. W nocy zaś z taką kobietą uprawia się z ogromną przyjemnością seks.

Kobieta o jakiej są powyższe słowa, to kobieta z klasą które interesują się faceci... Również na pewnym, wysokim na tle odmóżdżonego społeczeństwa - poziomie.

Są też samice, które poł życia spędzaja na solarium, chlaniu, dupceniu. Ich podstawowym ubiorem są kozaczki (białe), ubiór seksowny to wywalenie wszystkich wdzięków na wierzch, szczytem miłego spędzenia czasu z taką to... Obciągnięcie przez nią fujary.

I takimi kobietami też interesuje się pewien typ "mężczyzn". Odmóżdżony, z przerostem masy mięśniowej z jednoczesnym zanikiem mózgu.

Tak samo jest z samochodami.

VW golf bezdyskusyjnie należy do tej 2 grupy. Samochód dla ludu, czytaj samochód dla KAŻDEGO, a jak coś jest dla każdego to jest... Do dupy.

Oczywiście z pieknej strony pokazali się... "kierowcy" takich aut.

Ja pie**ole dziewczyno możesz się już zamknąć? Mam wrażenie że ktoś kto posiada wersję R36 Golfa i poświęcił mu długie godziny aby go stuningować (bynajmniej nie na wieśniacki sposób) ma większe pojęcie o motoryzacji od idiotki która pewnie nie wie co to jest pasek rozrządu.


Widzę że dla ciebie rozróżnienie tuningu z klasą i kasą od wiejskiego tuningu Golfa II to bariera nie do przejścia. Równie dobrze wrzuć wszystkich Polaków do worka "złodzieje".

Ja pie**ole, no trzymajcie mnie.

literatka44

2014-01-06, 11:56
kawal-chama napisał/a:


Czyli tak po polsku " Bezrobotna" ? :roll:


myślę jednak, że studia inżynierskie to jednak nie poziom twojego zarządzania, czy kulturoznawstwa :facepalm:

Ciapaty88

2014-01-06, 11:58
o matko jedyna. GOLF był PIERWSZYM hot-hatchem w historii, a pie**olicie, że to nie jest tuninngowe czy sportowe auto? Połowa ludzi z tego forum, by oddała rękę za samochód, a co dopiero za GOLFA 4, a o R32 nie wspominając. A czym wy k***a jeździcie BMW e36 318? Czy Audi A4 B5 1.9 TDI? Czy może Ford Focus 1.8TDDCi? Czy k***a może Hondą Civic VII 1.6? Ogarnijcie się ludzie... KAŻDY samochód, po prostu KAŻDY jest czegoś wart

gin

2014-01-06, 12:03
Lubie golfy ale II. Nie lubię, żadnego tuningu w samochodach. A skoro jaśnie pani mechatronik twierdzi, że golf to gówno to ok. Niech sobie tam twierdzi. Jednak miło by było jak by pani mechatronik przedstawiła jakieś argumenty. No chyba, że napisała to z dupy.

kam332

2014-01-06, 12:04
żeby to była bemka to byście coś napisali o typowym kierowcy bwm, a tak k***a karolina91 napisała, że golf to gówno, a reszta tylko piwa dawała, bo żadnego lepszego hejtu nie potrafiła wymyślić. Banda idiotów.

newschoolrider, heh wolałbyś napęd na tył ??

karolina91
Cytat:

Jestem inżynierem mechatronikiem po wydziale samochodowym kochanie.


no i co z tego jak gówno umiesz po studiach. Momenty w belkach potrafisz policzyć co najwyżej

bigboost

2014-01-06, 12:05
Widać żal dupę ściska większości sadoli ... nie znam się to sie wypowiem gały nigdy nie widziały takiego golfa a co dopiero nim jechać szybko posiadacze polonezów i matizuf zmieniły by zdanie tgz pie**olCIE SIE naśle na was GONZA

h4xor

2014-01-06, 12:05
karolina91 napisał/a:

Golf to gówno nie samochód.



Bo w kuchni się nie mieści ?

niexwnikaj

2014-01-06, 12:11
Pierd**ice jak poparzeni , ja nie wiem skąd ten BÓL DUPY bo nie stać was na taką zabawę ? Każdy robi co chce a wam ch*j do tego . Nie posiadam GOLF,a ale jeśli to jest gówno , złom i padło to ja nie wiem czym wy jeździcie ... chętnie posłucham :)

h4xor

2014-01-06, 12:14
niexwnikaj napisał/a:

Nie posiadam GOLF,a ale jeśli to jest gówno , złom i padło to ja nie wiem czym wy jeździcie ... chętnie posłucham :)



Pewnie większość z hejtujących na co dzień porusza się gimbusami ^^

kam332

2014-01-06, 12:14
@niexwnikaj
ja ci powiem czym jeżdzą