18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gu...........99

2014-01-05, 16:47
Jakby nie patrzeć - to nadal jest zwykły Golf. I ch*j mnie to, że ma silnik wyj***ny w kosmos, niski zawias itp..budę na nadal wieśwagena 4 generacji i zawsze będzie autem bez charakteru, prestiżu i charyzmy. Seria GTI czy R32 nigdy nie dorówna projektom M Power, Hartge, tunerom MBenz takim jak Brabus czy AMG czy chociażby nie ma co się równać do "R" od Volvo...nie ten prestiż.

Owszem, fajne auto na równy asfalt, ale to nadal...Golf.

clb

2014-01-05, 16:53
@Kaskaderx10
Widzę że dla ciebie rozróżnienie tuningu z klasą i kasą od wiejskiego tuningu Golfa II to bariera nie do przejścia. Równie dobrze wrzuć wszystkich Polaków do worka "złodzieje".

Ja pie**ole, no trzymajcie mnie.

@FryzjerZG
zajrzyj k***a do słownika zanim się ośmieszysz

Kaskaderdx10

2014-01-05, 16:55
clb napisał/a:

@Kaskaderx10
Widzę że dla ciebie rozróżnienie tuningu z klasą i kasą od wiejskiego tuningu Golfa II to bariera nie do przejścia. Równie dobrze wrzuć wszystkich Polaków do worka "złodzieje".

Ja pie**ole, no trzymajcie mnie.


golfa nie da sie tuningować z klasą (na pewno nie wizualnie)
rozumiem że masz golfa i pewnie wygląda tak:

jak sypnie śniegiem to wpadnij mi odśnieżyć podjazd :idzwch*j:

samolot1993

2014-01-05, 16:55
karolina91 napisał/a:

Jestem inżynierem mechatronikiem po wydziale samochodowym kochanie.


Tak, tak, tak..już nie pie**ol żeś słodka

clb

2014-01-05, 16:58
Akurat Golfa nie mam, mam Hondę. Widzę że dla was bariera między tym co wysłałeś a filmem z pierwszego posta jest nie do przejścia. Równie dobrze mógłbym tu zapostować Mercedesa zrobionego na German Style za grubą kasę a z drugiej strony Mercedesa beczkę w wersji Polak Stajl. Może wtedy zrozumiałbyś dziury wielkości stodoły w swoim rozumowaniu.

ASAKKU

2014-01-05, 17:01
Nie mogłem się powstrzymać, więc zrobiłem z podkładem A.D. 2014 :krejzi:

ogarek

2014-01-05, 17:18
karolina91 napisał/a:

Z gównem to na fekalia. :kupa:


Kobieta wypowiada się na temat auta :facepalm2:
LOOOL

Zapraszam tutaj:

clb

2014-01-05, 17:21
@up
Ale przecież to inżynier mechatronik, ona się zna na wszystkim i zagląda ludziom do portfela mówiąc im co mają robić z własnymi pieniędzmi w wolnym czasie : ))

Kaskaderdx10

2014-01-05, 17:23
jak widać ma większe pojęcie o samochodach niż wy, totalnie bezguścia

ogarek

2014-01-05, 17:31
Kaskaderdx10 napisał/a:

jak widać ma większe pojęcie o samochodach niż wy, totalnie bezguścia



Oczywiście. Stwierdzenie, golf to gówno, nie samochód świadczy o wielkim pojęciu na temat samochodów. Każdy samochód jest dobry jeżeli jest zadbany. A takie pie**olenie potwierdza tylko, że nie ma się pojęcia na temat budowy danego samochodu. Jak kiedyś dzieciaki kupicie sobie auta to zrozumiecie o czym mowa.

clb

2014-01-05, 17:50
Kaskaderdx10 napisał/a:

jak widać ma większe pojęcie o samochodach niż wy, totalnie bezguścia



Mam wrażenie że mamy tutaj przyjemność obcować z bardzo ciekawym rodzajem człowieka, dla którego "moja racja jest najmojsza, a w temacie pojawiła sie dziewczyna, to poliżę jej dupę, może wysępię numer heheheh". Szkoda tylko, że pewnie szczytem twoich motoryzacyjnych doswiadczeń jest zrobienie sobie zdjęcia z Porsche stojącym gdzieś pod bankiem, skoro po pierwsze nie potrafisz po pierwsze odróżnić wieśtuningu od tuningu w ogóle, a po drugie nie potrafisz docenić pracy i estetyki włożonej w czyiś samochód "bo mógł za te pieniądze kupić sobie BE EM WU EM TRZY". No mógł, ch*j ci do tego co ludzie robią z własnym czasem i pieniędzmi, zwłaszcza że efekt nie jest jakiś okropny tylko całkiem przyzwoity :homer:

Ja pie**ole, wojująca gimbaza pełną gębą. :szczerbaty:

kobietynierobiąkupy

2014-01-05, 18:02
Miałem w życiu parę aut, obecnie jestem posiadaczem golfa czwórki i jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Żadnych poważnych napraw, naprawdę mało awaryjny, nie spala dużo, a prowadzi się jak dla mnie bardzo wygodnie. Niektórzy tu pie**olą jak potłuczeni.

Kaskaderdx10

2014-01-05, 18:28
clb napisał/a:

"bo mógł za te pieniądze kupić sobie BE EM WU EM TRZY". No mógł, ch*j ci do tego:


i po ch*j dorabiasz jakieś zaj***ne ideologie? czy ja k***a coś takiego napisałem? NIE!
nie potrafisz pojąć że tuning golfa jest sam w sobie wiochą?
k***a golf fajne auto oczywiście że tak. do czasu aż tacy jak ty zaczynają go tuningować

kuuurwa...

PS. nie przepadam za porsze