18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czary

2014-01-06, 17:13
TheMozg01 napisał/a:

Dodatkowo widać że to tylko FWD, ale znawcy nie rozróżniają startu FWD od 4WD ahaha



k***a, tępa dzido poczytaj najpierw o tym projekcie a potem się wypowiadaj...

cinekmw

2014-01-06, 17:23
Osobiście znam właściciela, włożył w ten samochód kupę serca i pasji. Prawda jest taka i zauważyłem to już dawno, że na sadistic.pl panują poszczególne mody na światopogląd. I wszyscy piszą, że Golf to gówno, bo tak jest fajnie i wszyscy przyklasną. Mi się golfy podobają i ch*j komu do tego. I podejrzewam, że większość wypowiadająca się tu krytycznie, tak naprawdę wypowiada się wbrew sobie.
Używać własnego mózgu to nie grzech.

TomdeX

2014-01-06, 17:29
Niech wypie**ala z tym gównem z Leszna. Nie po to są w Lesznie drogi, aby Golf na nich jeździł.

skarbona

2014-01-06, 17:47
Hahahahah Leszno o k***a metropolia, po Lesznie tylko same Rolls Royce albo mercedesy powinny jeździć idź w ch*j z tym swoim Lesznem 50 % mieszkańców to j***ne gruzojady (cyganie inaczej gówna) a kolejne to j***ne Krzyżaki.

powoluku

2014-01-06, 18:10
Szczerze nie hejtuje ale wolałbym gdyby facet taką ilość kasy przeznaczył i odrestaurował jakieś stare kultowe modele zamiast inwestować w nowe. Nie wiem chociażby VW T1.

TheMozg01

2014-01-06, 18:27
Czary napisał/a:



k***a, tępa dzido poczytaj najpierw o tym projekcie a potem się wypowiadaj...



Haha nie spinaj się tak :D to tylko Golf. R32 to fajna fura ale mnie nie urzeka. Nawet po swapie na 3,6l. O wiele wolę Volvo'wskie R5 czy 3,2 alfy. V6 czy VR6 VW nie ma tego czegoś w sobie, i jeszcze ta buda :glowawmur: Ale co się komu podoba ;)
I nigdy nie zrozumiem tak mocnego obniżania samochodu.
I co do większości posiadaczy VAG'ów. Chyba tylko oni są rozpoznawalni po pierwszych sekundach filmiku :D I to upalanie wozu, haha po kiego?

autoexec.bat

2014-01-06, 18:39
jak można do golfa zaj***ć felgi od porsche?? teraz pewnie zbiera na bezpieczniki od saaba :amused:

Virusion666

2014-01-06, 19:01
Dolny Śląsk, wyczuwam wieśniaka. Chyba okolice Głogowa. Wieś :D

Tomato2652

2014-01-06, 19:30
Nikt nie napisze o Golfie VII, bo dla wielu nowo-zarejestrowanych gimbusów taki samochód jest po za możliwościami pieniężnymi. Golf nie oznacza wieśniactwa o ile kupuje się go w celach poruszania się po mieście bezawaryjnie, w trasie bez chęci zaimponowania innym. Osobiście twierdzę, że każdy samochód kupiony za 5 tysięcy, a następnie modyfikowany przez 15 lat za całe kieszonkowe od rodziców i babci, )bo "dla ludzi z tym wykształceniem nie ma pracy") jest gównem, wieśtuningiem i chęciem zaszpanowania kolegom z fabryki tenisówek po 9,90 zł. Polecam samochody młodsze niż 10 lat, a nie wasze 30 letnie oldschoole.

Kosa92

2014-01-06, 19:53
Masz Golfa, pasasata, a nawet corse z 89 i służy ci do poruszania się? OK! No ale k***a jeśli jarasz się Vieś Wagenem no to ja pie**ole... :D
Swoją drogą w całej tej wieśniackiej imprezie największy ścisk dupy mnie dopada gdy widze sporą część społeczeństwa która kupuje te bajery i łyka wszystko jak pelikany.



... czy to normalne?

Philipek

2014-01-06, 19:56
jedno mi sie nie podoba. za nisko i po ch*j ten negatyw, za dobra by mial przyczepnosc? tak piekna sztuka.

Czary

2014-01-06, 20:46
TheMozg01 napisał/a:



Haha nie spinaj się tak :D to tylko Golf. R32 to fajna fura ale mnie nie urzeka. Nawet po swapie na 3,6l. O wiele wolę Volvo'wskie R5 czy 3,2 alfy. V6 czy VR6 VW nie ma tego czegoś w sobie, i jeszcze ta buda :glowawmur: Ale co się komu podoba ;)
I nigdy nie zrozumiem tak mocnego obniżania samochodu.
I co do większości posiadaczy VAG'ów. Chyba tylko oni są rozpoznawalni po pierwszych sekundach filmiku :D I to upalanie wozu, haha po kiego?



Człowieku silnik VR6 to jeden z lepszych silników na rynku jaki istnieje, uturbienie go daje ogromne możliwości do ścigania się. W dodatku dźwięk jest o niebo lepszy od zdechłych 1.6 Civiców które więcej ryczą niż jadą.

TheMozg01

2014-01-06, 21:12
Czary napisał/a:



Człowieku silnik VR6 to jeden z lepszych silników na rynku jaki istnieje, uturbienie go daje ogromne możliwości do ścigania się. W dodatku dźwięk jest o niebo lepszy od zdechłych 1.6 Civiców które więcej ryczą niż jadą.



Ale ja wcale tego nie kwestionuje. Nie ma co porównywać 1.6 do np. 2.8 bo to inna liga. Chociaż taka Integra z vtec wyrywa z butów. Po prostu mi się ten silnik (VR6) średnio podoba, ani to R6 ani V6. Dla mnie V6 busso mimo że skonstruowane we wczesnych latach 70 przez konstruktora alfy i ferrari, przewyższa silnik vw. Zupełnie inna kultura i dźwięk, no i sam wygląd bez zbędnych bajerków, plasticzków itp. Ale jak mówie, nie narzucam nikomu zdania, wypowiadam tylko swoje.

Kaskaderdx10

2014-01-06, 21:33
Czary napisał/a:



Człowieku silnik VR6 to jeden z lepszych silników na rynku jaki istnieje, uturbienie go daje ogromne możliwości do ścigania się. W dodatku dźwięk jest o niebo lepszy od zdechłych 1.6 Civiców które więcej ryczą niż jadą.


w tym silniku nie ma nic specjalnego
każdy silnik o podobnej pojemności i z podobną ilością cylindrów zachowa sie... podobnie
np stary vr 2.8 który generował ile? 170 koni? podczas gdy bmw z rzędową szóstką o tej samej pojemności generowało 190 koni

nowocześniejszy r36 produkuje 300koni z pojemności 3.6 podczas gdy nissan z silnika 3,5 w 350z wyciska tyle samo

nie widze tu żadnej wyjątkowości

a ponadto! vr jest w zasadzie silnikiem o rzędowym układzie cylindrów. ma jedną głowice i jest pionowy co przenosi środek ciężkości do góry
silniki w układzie V mają po dwie głowice i cylindry ułożone pod kątem co daje mniejszą wysokość silnika i obniżenie środka ciężkości


oczywiście dla fana golfa silnik vr jest idealny ponieważ mieści sie w komorze silnika jego golfa, którą można przyrównać do wnętrza zmywarki do naczyń

Asmord

2014-01-06, 21:52
Philipek napisał/a:

jedno mi sie nie podoba. za nisko i po ch*j ten negatyw, za dobra by mial przyczepnosc? tak piekna sztuka.



dodałbym jeszcze nie potrzebne połączenie rollbara i tylnej kanapy. Jak dla mnie albo zostawiamy siedzenia i mamy szybką furę na co dzień. Albo wywalamy kanapę wstawiamy rollbara i idziemy w kierunku racingowym. Po za tym oraz negatywem i zbyt dużą glebą jest całkiem ok.

I pisałem to ja. Fan JDM (Japanese Domestic Market, dosł. Japoński rynek krajowy)