18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaskaderdx10

2014-01-06, 12:59
Xeno napisał/a:

Dla tych co się spinają że golf to samochód dla plebsu; pokażcie te swoje unikatowe civiki i focusy :)


ja już swój pokazywałem na sadolu. mało kiedy to robie podobnie jak inne osoby które nie muszą sie przechwalać jakiego to mają zajebistego golfa po tuningu

De...........12

2014-01-06, 13:18
karolina91 napisał/a:

Golf to gówno nie samochód.



Może koleżanka została wzięta na masce rzeczonego golfa ,a potem porzucona w krzakach jak zużyty kondom:P I teraz ma uraz:D

szycharpk

2014-01-06, 13:33
coś pięknego ? swoją dziewczyne tez nazywasz piękną ? ciekawe jak wygląda ...

AnalTerror666

2014-01-06, 13:42
zagiel1111 napisał/a:

Autorze powiedz ile wyniósł całkowity koszt, a ja podam 10 pięknych, świetnie jeżdżących i brzmiących aut.
Rozumiem, normalny golf, mało awaryjne auto, idealne do używania na co dzień. Ale to coś? Po ch*j?


To nie jest normalny golf, tylko R36. Oczywiście, że można kupić 10 innych, ale jak kogoś jara golf R36 to niech nim sobie jeździ.

Mimo, że samochodzik, a w zasadzie jego silnik, jest bardzo fajny to niestety puszczenie na glebe takiego mocarza to dno... Coś co ma szorować brzuchem po asfalcie nie musi mieć takiej mocy, 1.6l spokojnie wystarczy bo niestety drogi mamy takie jakie mamy, no chyba, że ktoś na tor się wybiera. Dlaczego nie dać mu więcej z rajdówki, mocne zawieszenie, koła itp. ? Takie modyfikacje w połączeniu z R36 to bajka!

JA...........or

2014-01-06, 13:50
Co to za gowniany region DGL , nie wiem gdzie ale tylko na wioskach tak "tuninguja" samochody

meier

2014-01-06, 13:57
silnik fajny ale...

lucyn91

2014-01-06, 13:59
karolina91 napisał/a:

Golf to gówno nie samochód.


xXDoggXx

2014-01-06, 14:04
Największe buraki i wieśniaki to ludzie którzy wyzywają innych za odmienne poglądy i gusta, aż żal czytać te komentarze, spinacie się jak ktoś pisze o polakach cebulaki, ale co można powiedzieć widząc te komentarze. Zacznijmy się k***a ludzie szanować do ch*ja, czy to takie k***a trudne :/

TheMozg01

2014-01-06, 14:07
Jacy znawcy i wielbiciele vw się odzywają a gadają o jakiejś IV R36 haha Nigdy nie było takiego czegoś jak golf R36 tylko R32! V6 3,2l i napęd na 4 koła. A te tutaj to sobie przerobił zwykłego golfa (jak mniemam), wsadził silnik od passata R36 ( tak k***a, w passacie był ten silnik). Dodatkowo widać że to tylko FWD, ale znawcy nie rozróżniają startu FWD od 4WD ahaha
A golf jak to golf, widać że wychuchany i wgl ale dla mnie to będzie zawsze golf, nic szczególnego.

A osobiście wolałbym jakąś Alfę z czysto mechanicznie brzmiącą V6 Busso. Może i Alfa droższa w utrzymaniu ale w takim samochodzie nie będe patrzył przecież na cene utrzymania, inaczej wybrałbym coś ekonomiczniejszego :D

Brzydkii

2014-01-06, 14:15
Golf 4 jakoś nie bardzo mi pasuje pod germana. Bardziej trójka, ale wtedy ból dupy idiotów osiągnął by apogeum. Jakim k***a trzeba być ignorantem, żeby mówić mu, że dana marka/model jest lepsza od drugiej. ch*j wam do tego kmioty czym ktoś jeździ i co robi ze swoim samochodem. Najpierw dowiedzcie się ile kosztuje chociażby gwint do takiego "Gofra". Całą waszą pensje o ile na siebie sami zarabiacie.

graber

2014-01-06, 14:17
ale że po co on go myje? byl czysty

edoneil

2014-01-06, 14:24
Koleś z filmiku typowy lamusik ze wsi - wlasciciel golfa 4, dresik, czapeczka z daszkiem i najeczki

GrzesMk4

2014-01-06, 14:32
chciałbym widziec u kazdego w podpisie czym jeździ, wtedy to by była śmiechawa dopiero, fani v8 i chargerów chyba zapominają gdzie żyją i marzenia się nie liczą, 5L v8 hahaha prosze powstawiać swoje bryczki :shock:

żal dupe ściska bo koles miał kase i wsadził w auto, koszt pewnie nie mały ale to jego sprawa.

kto lubi to zrozumie, a reszta to zazdrosne plujące k***y :roll:

czerwo64

2014-01-06, 14:45
zawsze bedą mnie smieszyc zarowno Ci co krytykuja np golfy tutaj, jak i ci ktorzy daja sie im trolowac, to sa zbieracze piw, golf to najlepiej sprzedajacy sie samochod wrzechczasow w europie i 3 na swiecie, zalety mozna wymieniac bardzo dlugo, rownie dlugo mozna wstawiac foty wiesniacko potuningowanych golfów. czy komus sie podoba to kwestia gustu a o gustach sie nie rozmawia. Mnie wiesniackie tuningi tez irytuja, jestem zwolennikiem tak wygladajacych golfów, przentuje wlasnego VW Golf GTI, chyba w najbardziej poszukiwanej wersji przez milosnikow tego auta "20 Jahre" [na 20lecie silnika GTI z 1996] sam zmienilem tylko lampy bo stare były zaśniedziałe. Tylko oryginalne! :)

ps. avatarem sie nie sugerujcie i nie trolujcie bo mam tez Opla GTC wiec avatar ma charakter humorystyczny ;]
ps 2 Pani od najlepszego komenta chyba groge do kuchni zgubila ;p
ps 3 nie, nie nosze dresow ani czapeczki wole jeansy i chodze bez nakrycia głowy

Archeolog

2014-01-06, 14:45
Na pierwszych ujęciach widać przeciętnego użytkownika Golwóf- prostacki dresik z białymi skarpetkami.

:erniepalm: