18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dlaczego motocykl jest lepszy od samochodu

kraz34 • 2012-07-26, 21:42

co więcej zawiść kierowców którzy muszą gnić w puszkach jak szproty !!


nie znalazlem choc szukalem 2 czy 3 razy

WolfXp1

2012-07-26, 21:45
Gimnazjalistki na to lecą... żal k***a pedofilu j***ny

artiee

2012-07-26, 21:49
Za ten film mógłby stracić prawo jazdy. 21 lat i testy psychologiczne na kategorię A, tego potrzeba.

kraz34

2012-07-26, 21:55
WolfXp1 napisał/a:

Gimnazjalistki na to lecą... żal k***a pedofilu j***ny



Pedofilia – rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania ... mi sie wydaje ze w tych czasach gimnazjalistki sa juz dawno po tych "fazach" ale wracajac do twojego komenta to nie obcuje z dziećmi ... ;)

artiee napisał/a:

Za ten film mógłby stracić prawo jazdy. 21 lat i testy psychologiczne na kategorię A, tego potrzeba.

dobrze ze mam juz niemal 24 i lat a prawko na motocykl od ponad 2 lat ;p

solteck

2012-07-26, 21:57
film z zimy...
już odzyskał sprawność w rękach :->

kraz34

2012-07-26, 21:59
solteck napisał/a:

film z zimy...
już odzyskał sprawność w rękach :->

:amused: nie potrzebuje ;)

Kapral Poproszek

2012-07-26, 22:02
Ciekawe jak to jest mieć gówno zamiast mózgu. Możliwe, że jak kiedyś ktoś mnie potrąci i dostane uszkodzenia mózgu to zbliżę się poziomem do tego kolesia.

rockface123

2012-07-26, 22:03
dam ci piwo za ten kawałek ;p

solteck

2012-07-26, 22:04
wrzucę filmik na pocieszenie :-P

tak nie wiele brakowało, żeby mu po głowie przejechał

duzymietek

2012-07-26, 22:06
Wieśniak zwykły, co psuje opinie normalnym motorkowcom. Poza tym to jakaś pierdziawka, grzmoci jak skuterek chiński a nie motur. No i po trzecie primo, ścigacze so na tor, nie do miasta kutwaaaa...

styq

2012-07-26, 22:09
Żyjesz debilu, bo większość kierowców ciągle na ciebie uważa. Zgadzam się z artiee, prawko na A od 21 + testy psychologiczne.

btw. to nie jest motocykl tylko wysokoobrotowe gówienko z wydechem za 800zł, aby było głośniej :-? ?
to jest motocykl.

Ac...........en

2012-07-26, 22:17
Wnioskuję po tym filmiku, że motor jest lepszy od samochodu bo:
-Nie trzeba stać w korkach, tylko można podjechać dużo bliżej,
-Można jeździć po różnych zadupiach, dziurach w mieście, chociaż nie wiem czy przejeżdżając motorem po przejściu, chodniku, potem pod prąd policja by mnie nie zatrzymała, więc udogodnienie całkiem dobre, ale nie zawsze,
-Można parkować gdzie się chce, czyli dobra wiadomość głównie dla biedaków których nie stać na parking za 3 zł.
-Myjnia zgadzam się ponadto j/w jeszcze tacy mogą się umyć, tak wiem to był żart.
-O podrywaniu gimnazjalistów pozostawię bez komentarza.

Tak na poważnie do motocyklistów nic nie mam, mają piękne maszyny, specjalny ubiór podziw i już. Ale nie cierpię gimbusów którzy w 99% jeżdżą na takich dmuchawach pierdzących, że aż człowieka szlag trafia kiedy takie gówno przejeżdża obok. Poza tym takie gnoje nie znają do końca przepisów i jeżdżą jak chcą.

~Beniu_Beniu

2012-07-26, 22:21
Daj ujęcie jak w czasie deszczu ,stoisz i mokniesz jak p*zda a ju suchutko mam w swojej puszce.

noe82

2012-07-26, 22:25
fascynujący filmik, strach się ciebie bać autorze,
ludzie z takim mózgiem jak ten z filmiku jeżdżą ale na bujanym koniku, a na gówno wołają papu.

kraz34

2012-07-26, 22:36
faktycznie facet polelnil nie jedno wykroczenie ale nazywanie takich ludzi dawcami debilami i sk***ielami ,tylko dla tego ze jade miedzy samochodami w korku ... to jest zalosne. nasze spoleczenstwo nadal musi sie duzo nauczyc bo wiekszeosc wypadkow jest przez kierowcow samochodow ... gdy jade sobie a jest to za zwyczaj 80km/h (a w miastach wolniej) to za kazdym razem zdarzy sie ktos kto mnie nie widzi ... a motocykl mam bialy ,2 lampy z przodu a i tak nic to nie daje ...
Beniu_Beniu napisał/a:

Daj ujęcie jak w czasie deszczu ,stoisz i mokniesz jak p*zda a ju suchutko mam w swojej puszce.


co do tego teraz sa takie ubrania na motocykl ze jadac nawet 150mk/h w ulewnym deszczu nie bede mokry , co naj wyzej pozbede sie much z kasku i ubrania

Przypuszczam ze znaczny % ludzi bedacych negatywnie nastawionym do motocykli nie posiada tej kat prawa jazdy ,badz mialo jakies przezycie z czlowiekiem ktory cos im zrobil ... nie koniecznie z jego winy a pozniej motocykl beee