18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dlaczego motocykl jest lepszy od samochodu

kraz34 • 2012-07-26, 21:42

co więcej zawiść kierowców którzy muszą gnić w puszkach jak szproty !!


nie znalazlem choc szukalem 2 czy 3 razy

styq

2012-07-26, 22:44
Nikt tu nie krytykuje normalnych uczestników ruchu drogowego tylko baranów takich jak ten na wyżej zamieszczonym filmiku. To samo dotyczy się gówniarzerii w czerwonych Hondach Civic z przedziurawionym wydechem i pseudo gazowaniem na światłach, podczas gdy nawet stary diesel się nie spoci. :D

damianek222

2012-07-26, 23:06
Niby wszystko fajnie, ale niestety łamiesz przepisy, a takich ludzi nie nazwałbym kierowcami tylko posiadaczami prawa jazdy. Prawda boli :) Jeżeli chcesz jeździć tak jak do tej pory to lepiej udaj się na pusty plac i kręć te swoje bączki. Przynajmniej będzie bezpieczniej...

da...........za

2012-07-26, 23:15
Dobrze powiedziane..."te nieliczne przepisy", to tak jakby, "te nieliczne szare komorki".

kraz34

2012-07-26, 23:28
widze ze wszyscy co sie przypie**alaja maja 25+ lat ... ;] dobrze ze wy wszyscy macie tak zajebiste mozgi ze nie mieszcza sie wraz z wasza czaszka w kaski nawet te xxxxxxl i temu k***a tylko sie przypie**alacie ;] bo nie mozecie jezdzic ... ale nie martwcie sie wymyslili gowno dla was

i wiekiem tez pasuje :mikolaj:

~Velture

2012-07-26, 23:29
Gość was trolluje a wy sie dajecie.....

noe82

2012-07-26, 23:36
co nie, chłopak tak spina poślady że mógłby orzecha włoskiego zgnieść.

kraz - ty "muzgu", jak ty mogłeś testy zdać na kategorie A, jak ty pisać po polsku nie potrafisz.

kategorie to by Ci na WKU wbili ale k***a "E"

hycel

2012-07-26, 23:36
Widziałem już to tutaj, ale ch*jowo otagowane pewnie.

kraz34

2012-07-26, 23:37
Velture napisał/a:

Gość was trolluje a wy sie dajecie.....


a co to w ogole jest trolowanie ?? nie jestem taki stary ale chyba zacofany ... jezyk polski potrzebuje polskich slow nie czegos z dupy

styq

2012-07-26, 23:44
kraz34@ "muzgu" to ja na pewno nie mam :) a za "jezyk polski potrzebuje polskich slow nie czegos z dupy" to powinieneś pod pręgierz trafić.

kraz34

2012-07-26, 23:49
styq napisał/a:

kraz34@ "muzgu" to ja na pewno nie mam :) a za "jezyk polski potrzebuje polskich slow nie czegos z dupy" to powinieneś pod pręgierz trafić.

przepraszam moj blad ;) zaraz poprawie ;p dobrze ze jednak jestescie ;) teraz juz bede pamietal jak sie to pisze ;)

s0pel

2012-07-26, 23:54
Nie ma to jak jechać zimą na myjnię która jest na dworze :)

avalanch

2012-07-27, 00:10
To jest właśnie stereotyp downa na 2 kołach nie jeden prawdziwy motocyklista pewnie by ci wpie**olił za taką jazdę ale cóż sezon na warzywa jest nawet w zimie obyś się rozj***ł nie robiąc nikomu krzywdy ;)

oskiboski

2012-07-27, 00:11
Zapie**ala nie swoim pasem, wpie**ala się na trzeciego - wtedy jest dobrze. Przynajmniej do momentu kiedy nie wpie**oli się w "puszkę" z której tak szydzi - wtedy to wina kierowcy puszki że nie ustąpił miejsca sk***ielowi bez wyobraźni który uważa w swoim ptasim móżdżku że jest królem szos.

Jestem zdania że wszystkich tych szczeniaków szalejących na jednośladach bez wyobraźni (po ch*j zabierać ją ze sobą, będę lżejszy, szybciej pojadę) powinno się prowadzić na SOR i pokazywać podobnych im debili po spotkaniu z murkiem, drzewkiem albo puszką. Niezły ubaw jest przy oglądaniu zdjęć RTG kiedy nie można dojść gdzie kończy się oczodół, a gdzie zaczyna jama nosowa bo twarzoczaszka wygląda jak mozaika. :lol:

Naturalnie nadal wierzę że nie każdy motocyklista jest takim samym matołem jak bohater filmu...


... :roll:

czerwo64

2012-07-27, 00:21
no to dawaj na czołówkę!

immortaldog

2012-07-27, 00:27
k***a ale wiocha.. aż wstyd wsiadać na motocykl.