18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dlaczego motocykl jest lepszy od samochodu

kraz34 • 2012-07-26, 21:42

co więcej zawiść kierowców którzy muszą gnić w puszkach jak szproty !!


nie znalazlem choc szukalem 2 czy 3 razy

gump

2012-07-28, 13:53
Gimnazjalistki nie oglądały się za Tobą bo jesteś fajny tylko dla tego, że nawet dzieci wiedzą, że jazda w zimę na motocyklu to idiotyzm.

!Timon

2012-07-28, 14:35
Z motocyklistami jak z kibolami - większość jest ogarnięta, ale mają w swoim gronie na tyle potężne jednostki debili, że nigdy nie dorobią się powszechnego szacunku.
Co do przewagi samochód/motocykl - większość ofiar wypadków miejskich jeśli jechało samochodem nie nawet ran do szycia czy złamań. Jeżdżący na motorze prawie zawsze ma coś do łatania, często do operacji.

artiee

2012-07-28, 23:06
kraz34 napisał/a:


idac tym tropem ... jak sobie przewieziesz 8ton wegla na zime ... jak zajedziesz ze swoimi 20 kolegami na impreze czy gdzie tam chcesz ?? rozwale mnie to szukanie na sile minusow ... ale po co ?? bo nigdy nie jezdziliscie !! nie wiecie jaka jest przyjemnosc z tego ze czlowiek czuje ten ped powietrza ,te integracje z natura ... jadac samochodem nie raz czuje sie tak jak gdybym ogladal w tv film przyrodniczy ,natomiast jadac motocyklem czlowiek czuje sie jak gdyby tam byl !! faktycznie nie zrobie zakupow wiekszych jak na plecak ,jadac w deszczu moze i zmokne ,czasem dretwieja mi nogi i palce , nie bede jezdzil gdy na drodze jest pol metra sniegu ,ale nikt mi nie zabierze tej przyjemnosci z jazdy ... a jak wy sie mozecie odzywac na ten temat gdy wy tego nie przezyliscie ??!! dalej smuci mnie brak zrozumienia !! Jeszcze raz pisze

TO NIE JEST MOJ FILM !!!
Obrazek



Nie zesraj się...

Newbie2010

2012-07-29, 18:47
styq napisał/a:


@newbie2010 Honda Shadow. :) btw. Napisałem, że po nocach? Czy napisałem, że na drodze? Wyciąganie wniosków z czytanego tekstu będziesz miał dopiero w liceum. Dlatego Ci odpisałem. :)



Już widzę, że z półmózgiem piszę.

To było pytanie retoryczne, niepotrzebnie się wysilałeś.

Novik

2017-06-08, 00:01
Hahahha dla gościa piwo że wywołał taka gówno burzę

Kuba778

2020-03-30, 05:35
kraz34 napisał/a:

widze ze wszyscy co sie przypie**alaja maja 25+ lat ... ;] dobrze ze wy wszyscy macie tak zajebiste mozgi ze nie mieszcza sie wraz z wasza czaszka w kaski nawet te xxxxxxl i temu k***a tylko sie przypie**alacie ;] bo nie mozecie jezdzic ... ale nie martwcie sie wymyslili gowno dla was

i wiekiem tez pasuje



Chłopie wiem że to było 8 lat temu ale k***A! Jak ich zmiotłeś z tym gównem z pod szylda Bajerichemotorwerke hahah

:-o



:-|



8-)

Wojtalo23

2023-10-11, 17:22
Co za zj***ny człowiek w zimę jeździć, takie bzdury pisać i jeszcze myśleć, że jest fajny psujac nam tylko opinie. Wszystko jest dla ludzi ale jak widać nie dla każdego. Nie widzę tu ani trochę żartu. To , ze na 100% się wyrzniesz na motorze to pewne. Najgorzej , że ten motor sobie w coś lub w kogoś uderzy . Porażka.