18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dlaczego motocykl jest lepszy od samochodu

kraz34 • 2012-07-26, 21:42

co więcej zawiść kierowców którzy muszą gnić w puszkach jak szproty !!


nie znalazlem choc szukalem 2 czy 3 razy

Dzoyo

2012-07-27, 05:27
Jest jeden powód który przebija wszystkie w tym filmiku.

Samochód jest lepszy bo można z motocyklisty zrobić dawce i nacieszyć oczy na hardzie.

Przodowy

2012-07-27, 07:01
SUPER k***A ! jak będe chcial jechać z rodziną nad morze wezme ich na motor!, meble koleżce też motorem przewioze!!, na duze zakupy... pojade motorem!, zacznie padać deszcz wsiąde na motor!!!!!!, spadnie śnieg?, wezme motor!! MOTOR JEST tHE BEST!

slaweksie

2012-07-27, 07:43
Czekamy na ciebie na hardzie tępy ch*ju.

artiee

2012-07-27, 07:46
Proximate napisał/a:

ch*j hejterom w dupę, ja tam dzisiaj zdałem kategorię A i prawda jest taka, że jak odbiorę prawko to ja będę śmigał w koreczku pomiędzy Wami, którzy będziecie się kisić czekając na swoją kolej (dopóki nie przypie**olę w drzewo oczywiście).



Niech Ci ziemia lekką będzie.

szpunder0

2012-07-27, 08:44
Przewieź tym wersalke :P

kraz34

2012-07-27, 09:07
Wiochmen napisał/a:

kraz34,

to czym to smigasz?

a co do jazdy w deszcze to tak jak pisales jak sie jedzie tak 90 to praktycznie sie nie zmoknie tzn to tez zalezy od motoru ja mam thundercat-a i wlasnie tak jest gorzej jak sie jedzie tak 30 jak nak***ia deszcz i smiga sie przez miasto to wtedy nie jest fajnie,h*j nie przyjemnosc z jazdy

to ty na tym filmiku? z jazda w zime ladnie ktos doj***l


nie to nie ja ... jakis filmik znalazlem na youtube

kraz34

2012-07-27, 09:18
Przodowy napisał/a:

SUPER k***A ! jak będe chcial jechać z rodziną nad morze wezme ich na motor!, meble koleżce też motorem przewioze!!, na duze zakupy... pojade motorem!, zacznie padać deszcz wsiąde na motor!!!!!!, spadnie śnieg?, wezme motor!! MOTOR JEST tHE BEST!


idac tym tropem ... jak sobie przewieziesz 8ton wegla na zime ... jak zajedziesz ze swoimi 20 kolegami na impreze czy gdzie tam chcesz ?? rozwale mnie to szukanie na sile minusow ... ale po co ?? bo nigdy nie jezdziliscie !! nie wiecie jaka jest przyjemnosc z tego ze czlowiek czuje ten ped powietrza ,te integracje z natura ... jadac samochodem nie raz czuje sie tak jak gdybym ogladal w tv film przyrodniczy ,natomiast jadac motocyklem czlowiek czuje sie jak gdyby tam byl !! faktycznie nie zrobie zakupow wiekszych jak na plecak ,jadac w deszczu moze i zmokne ,czasem dretwieja mi nogi i palce , nie bede jezdzil gdy na drodze jest pol metra sniegu ,ale nikt mi nie zabierze tej przyjemnosci z jazdy ... a jak wy sie mozecie odzywac na ten temat gdy wy tego nie przezyliscie ??!! dalej smuci mnie brak zrozumienia !! Jeszcze raz pisze
TO NIE JEST MOJ FILM !!!

ukcioo

2012-07-27, 09:29
kraz34 napisał/a:


co do tego teraz sa takie ubrania na motocykl ze jadac nawet 150mk/h w ulewnym deszczu nie bede mokry , co naj wyzej pozbede sie much z kasku i ubrania



łał, 150km/h w deszczu, wypie**olisz sie i lezysz jak warzywo do konca nedznego zycia

avox

2012-07-27, 09:46
kraz34 napisał/a:


! nie wiecie jaka jest przyjemnosc z tego ze czlowiek czuje ten ped powietrza ,te integracje z natura ...


a żeś doj.bał. Integracja z naturą jeżdżąc wymysłem człowieka.
Do lasu albo na polanę idź się z naturą integruj, jak gracjan :amused:

azerbejdzanification

2012-07-27, 09:55
Taaaaaaaa jak jebnie śniegiem, i drogi zasypane to Starego pyta się czy by go nie podwiózł....

Pi...........is

2012-07-27, 10:00
Tak jak pisałem post wcześniej by żyło nam się lepiej.


Pitis napisał/a:



Jedna bardzo prosta zasada która rozwiązuje problem na wieki. Zakaz wymijania pojazdów każdej kategorii na jezdni przez pojazdy kat. A.
Żyli długo i szczęśliwie koniec.


R.G.

2012-07-27, 10:25
ale wy wszyscy pie**olcie...
nie no k***a jak to jest że ten co nigdy motorem nie jeździł a tylko widział motocyklowe faile na YouTubie ma najwięcej do powiedzenia na temat: jakie te motory h*jowe! dawcy organów!
j***ni hejterzy...
ja mam teraz 18 lat, niedługo mam egzamin na B, a myśle jeszcze w tym roku zrobić sobie A o ile mi sie uda. Puki co jeżdże skuterem z 96' z niepozdejmowanymi blokadami żeby był cichy i jeździłem nim nawet w środku zimy (zajebiście się drifinguje) i nie mam co ukrywać jazda jest zajebista :D
A największa różnica między samochodem a motocyklem jest taka że furą może jeździć naprawde byle kto, największe zawalidrogi są wpuszczane do samochodów pod warunkiem że wiedzą co to sprzęgło... ale żeby zabierać się za jednoślad to już inna sprawa bo trzeba mieć troche oleju w głowie

skala09

2012-07-27, 10:30
Role się odwrócą jak będziesz leżał w kałuży krwi przez jakiegoś niedzielnego kierowce w puszcze

Vinewood

2012-07-27, 10:48
Dlaczego samochód jest lepszy od motoru?
Wygląda ślicznie i ma klase i nie wyglądasz na nim jak j***ny pojeb