18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dlaczego motocykl jest lepszy od samochodu

kraz34 • 2012-07-26, 21:42

co więcej zawiść kierowców którzy muszą gnić w puszkach jak szproty !!


nie znalazlem choc szukalem 2 czy 3 razy

da...........os

2012-07-27, 10:59
R.G. napisałeś "ale żeby zabierać się za jednoślad to już inna sprawa bo trzeba mieć troche oleju w głowie " ten olej widać u gimbusa na załączonym filmiku, który umyślnie łamie przepisy ruchu drogowego i chwali się tym na YT, ale jak tak dalej będzie kozaczył na drodze to zobaczymy jego olej nie w głowie lecz na asfalcie obok zmiażdżonego jednośladu.

Hippo

2012-07-27, 11:12
R.G. napisał/a:


ale żeby zabierać się za jednoślad to już inna sprawa bo trzeba mieć troche oleju w głowie



No tak, byle kto nie może mi porysować lakieru swoim kręgosłupem :amused:

Piechur23

2012-07-27, 11:17
Prawie każdy motocyklista nie stoi w korkach. "Stanie w korkach jak ta p*zda", po kiego h*ja kręcić o tym film skoro to jest dozwolone przepisami, przejeżdżanie miedzy samochodami stojącymi w korku.. też się często gdzieś wpie**oliłem moto jak jeszcze jeździłem ale jakoś się tym zbytnio nie szczyciłem bo niby po co.

HAL-9000

2012-07-27, 11:24
kraz34 napisał/a:


co więcej zawiść kierowców którzy muszą gnić w puszkach jak szproty !!



Gnić to gniją chłopaki w kombinezonach, zbrojach i kaskach w taką pogode :P I to w przyspieszonym tempie :P

+32st. do tego rozgrzany silniki pod jajami. Nie no, dzięki.

Jakoś pozostane przy swoim nissanie z anatomicznym fotelem regulowanym w 4 płaszczyznach, klimatyzacją, w wyciszonym wnętrzu z 6 głośnikami i uchwytem na butelke z czymś zimnym ;) .

Stać to sobie mogę w korku do puki nie zachce mi się szczać lub inna fizjologia mnie nie pociśnie.

Zawiść? No... Raczej nie :P

skandal89

2012-07-27, 11:33
Każdy prawdziwy motocyklista powie, że nakręcił to idiota bez wyobraźni.

Bembols

2012-07-27, 11:47
Gdybym ja stał w korku i jakiś pajac zapie**alałby tak między autami, to otwarłbym drzwi i jeszcze go skopał sk***ysyna, za nie przestrzeganie przepisów i brak szacunku do ruchu drogowego. Kretyni. Potem wina kierowcy, że nie patrzy w lusterka, a pajacowi nie udowodnisz, że wyprzedza na trzeciego...

tjuuu

2012-07-27, 11:59

immortaldog

2012-07-27, 12:59
Bembols napisał/a:

Gdybym ja stał w korku i jakiś pajac zapie**alałby tak między autami, to otwarłbym drzwi i jeszcze go skopał sk***ysyna, za nie przestrzeganie przepisów i brak szacunku do ruchu drogowego. Kretyni. Potem wina kierowcy, że nie patrzy w lusterka, a pajacowi nie udowodnisz, że wyprzedza na trzeciego...



Nic byś nie zrobił :mrgreen: jazda pomiędzy samochodami jest legalna w korku ale skąd możesz o tym wiedzieć, przecież jesteś jeszcze nie wyszczekanym dzieckiem :mrgreen:

PS. Jak bym stał w korku samochodem za kimś takim co zajechał drogę motocykliście to powiedzmy że jego dzień nie należał by do najlepszych.

@edit: ja pie**ole nie spojrzałem na twój wiek, nie wiedziałem że do szczyla piszę, przecież Ty tak nic nie zrozumiesz. Jak przestaniesz żyć na garnuszku mamy i dorośniesz to "może" przestaniesz tyle szczekać. narka.

Krak

2012-07-27, 13:11
Twardziel...ale misia pluszowego przy kluczykach ma :)

Newbie2010

2012-07-27, 15:16
styq napisał/a:

Żyjesz debilu, bo większość kierowców ciągle na ciebie uważa. Zgadzam się z artiee, prawko na A od 21 + testy psychologiczne.

btw. to nie jest motocykl tylko wysokoobrotowe gówienko z wydechem za 800zł, aby było głośniej :-? ?
Obrazekto jest motocykl.



Tak, debilu, kierowcy po nocach nie śpią myśląc o sytuacjach, kiedy bohatersko ratują motocyklistom skórę.

Nie, debilu, to nie jest wysokoobrotowe gówienko.

To na zdjęciu nie ma hebli, nie skręca, a jedziesz z nogami do przodu. Akcesoria do tego sprzęta kupuje się w sklepie hydraulicznym. Cóż to za motocykl?

LarryFoulke

2012-07-27, 15:31
Po tym filmiku po raz pierwszy zaczynam rozumieć tych kierowców co to specjalnie w motocykle wjeżdżają.

al...........10

2012-07-27, 19:36
To ja powiem coś mało popularnego. Mam kategorię A, jeździłem na motocyklu i... wolę samochód. Tak po prostu. Żeby nie być posądzonym o ujeżdżanie jedynie pierdziawki - jeździłem na Kawasaki ER-5. Za dużo minusów: trzeba się odpowiednio ubrać, najlepiej łącznie z butami (czas w dupę, wysokie temperatury), trzeba mieć oczy dookoła głowy i myśleć za wszystkich, łatwo się wyłożyć na naszych drogach (nie pojeździłem wystarczająco dużo, by pozbyć się strachu przed nierównymi zakrętami), ch*jowa pogoda = nie ma jazdy (jeśli ktoś twierdzi, że można jeździć w deszczu, to jest tylko mistrzem prostej, a więc idiotą), na zakupy sobie nie pojedziesz, itd. Za to wszystko otrzymuje jedynie szybką jazdę.
Motocykl to tylko zabawka, a mnie ona nie kręci - wybaczcie.
Aha, komentarze o puszkach to nie do mnie, bo latam bez dachu. Za to w deszczu też mogę, a wy macie przej***ne :mrgreen:

styq

2012-07-27, 23:38
Krzysztof_Jarzyna napisał/a:

@styq
To jest kredens.



Nie wniosłeś nic do dyskusji, więc może jakiś argument? Czy pie**olisz sobie tak o dla zasady?

@newbie2010 Honda Shadow. :) btw. Napisałem, że po nocach? Czy napisałem, że na drodze? Wyciąganie wniosków z czytanego tekstu będziesz miał dopiero w liceum. Dlatego Ci odpisałem. :)

meta4122

2012-07-28, 00:38
Kraz oni się nie znają na motocyklach i uczuciu, jakim jest jazda +200 bez dachu.... żartowałem wypie**alaj.