18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dlaczego motocykl jest lepszy od samochodu

kraz34 • 2012-07-26, 21:42

co więcej zawiść kierowców którzy muszą gnić w puszkach jak szproty !!


nie znalazlem choc szukalem 2 czy 3 razy

Wiochmen

2012-07-27, 00:31
kraz34,

to czym to smigasz?

a co do jazdy w deszcze to tak jak pisales jak sie jedzie tak 90 to praktycznie sie nie zmoknie tzn to tez zalezy od motoru ja mam thundercat-a i wlasnie tak jest gorzej jak sie jedzie tak 30 jak nak***ia deszcz i smiga sie przez miasto to wtedy nie jest fajnie,h*j nie przyjemnosc z jazdy

to ty na tym filmiku? z jazda w zime ladnie ktos doj***l

willoo

2012-07-27, 00:32
W zime pewnie kulasy Ci odpadają

mattheo

2012-07-27, 00:41
oj oj oj ile tu hejterów sie znalazlo ;] LEWA W GÓRĘ !!!! Tyle napisze :] siedźcie dalej w domu przed kompem barany ;)

filipsworks

2012-07-27, 00:54
No to teraz weź na to tonę szkła i zapie**alaj 500 kilosów ;)

Request na filmik.

.3lite

2012-07-27, 01:07
kraz34 napisał/a:

Przypuszczam ze znaczny % ludzi bedacych negatywnie nastawionym do motocykli nie posiada tej kat prawa jazdy ,badz mialo jakies przezycie z czlowiekiem ktory cos im zrobil ... nie koniecznie z jego winy a pozniej motocykl beee



Jebło mi się i zamiast cytować nacisnąłem piwo ale już tłumaczę:

No k***a trudno abym nie był uprzedzony do motocyklistów skoro większość, których spotykam to debile - raz jeden wyprzedzając mnie przyj***ł w malucha i się ostro rozpie**olił (maluch wyjeżdżał z prawej z podporządkowanej a debil na motorze wyprzedzał mnie z prawej w tym samym czasie).

Proximate

2012-07-27, 01:15
ch*j hejterom w dupę, ja tam dzisiaj zdałem kategorię A i prawda jest taka, że jak odbiorę prawko to ja będę śmigał w koreczku pomiędzy Wami, którzy będziecie się kisić czekając na swoją kolej (dopóki nie przypie**olę w drzewo oczywiście).

Din

2012-07-27, 01:27
Film nie jest ani odkrywczy, ani ciekawy, ani zabawny. Zwykły, j***ny circlejerk (kółko wzajemnej "adoracji") motocyklistów.

Chyba kiepsko się ci cali motocykliści czują się ze sobą, skoro jest potrzeba na filmiki, w których udowadniają sobie swoją wyższość nad kierowcami osobówek :-P

kutasek325

2012-07-27, 01:35
Kto jezdzil motocyklem to wie jaka to jest przyjemnosc... Zwiekszyc trudnosc zdania prawojazdy bez zmiany kategori wiekowej i bedzie dobrze...A co do filmiku-lewa w góre;)

magnumo

2012-07-27, 02:01
Na hardzie znajdę wiele "argumentów" ,które dowodzą że się minąłeś z prawdą :dead:

jokotones

2012-07-27, 02:16
a minusy to

-jazda w zimie
-brak nagłośnienia
-niemasz bagaznika
-niepor*chasz w motorze
wybieram 4kółka

Siedem

2012-07-27, 02:18
Bohater filmu jest głupszy niż syn jego ojca

immortaldog

2012-07-27, 02:37
k***a jakiś paradoks bo mam i motocykl i samochód i obydwa sprzęty tak samo lubię.. teksty typu gnicie w korkach mnie rozpie**alają. W samochodzie klima, muzyczka i wygodne siedzenia, na motocyklu zlany potem w skórze z robakami na szybie i barkach z wyj***nymi stawami w nadgarstkach i drętwymi nogami.. czasami wolę dojechać później a wygodniej. Do tego ceremoniał ubierania się w skórę, kask i rękawice trwa tyle że czasami szybciej jest samochodem (jeżeli nie ma korków).

Motocykle są dobre do zabawy ale jako środek transportu wolę samochody.

Nie chcę się z nikim spinać, chciałem tylko pokazać że nie wszystko jest czarno białe.

PS. Ten filmik jest pozerski.

noe82

2012-07-27, 02:41
wracając z pracy do mojej "puszki" która pomaga dostać mi się do domu, stoję z innymi przechodniami przed przejściem dla pieszych i widzę motocyklistów, obrotów z 13 tysięcy, silnik piszczy z bólu ale nie , trzeba przycisnąć na odcinku 20 metrów do następnych świateł, większość tych debili nawet nie wie jak większość przechodniów z nich się śmieje a reszta puka w czoło.
no sorry może jakieś gimnazjalistki (wiek 13-14 lat) jak to autor napisał - podniecają się na ich widok.

osobiście mnie to śmieszy jak zacięcie i bezskutecznie fanatycy(nie fani) jednośladów bronią szybkiej i niebezpiecznej jazdy w mieście i poza nim, jak mohery ojca tadeusza.

fullgaz

2012-07-27, 03:53
jest w ch*j pozerow co myślą że zdadzą prawko kupią sprzęta i są motocyklistami, a ich umiejętności są żałosne. Osobiście wiem, ze jestem zbyt poj***ny żeby jeździć z innymi ''kierowcami'', więc wybrałem offroad, tam człowiek może sie wyżyć, poszaleć i spawdzić, a wcześniej czy poźniej każdy wypie**oli(chyba że jeździ jak najman walczy) i akurat wole to robić zdala od samochodów lub czekać aż jakas p*zda się we mnie wjebie.

ch*j w dupe wszytkim pozerom na 2 kółkach, a co do łamania przepisów to kocham teroryzować ludzi swoim wydechem :amused: który zapewne jest grubo ponad norme :terror: :terror:

Kris LaMuerte

2012-07-27, 04:02
Zgadzam się z filmikiem w 90%.
Te pozostałe 10% to 'idź teraz k***a do Biedronki, zrób zakupy dla czteroosobowej rodziny i przywieź je k***a tym swoim motorem do domu".

Peace