18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chorzowscy pseudokibice pobili meksykańskich żeglarzy

adekbossek • 2013-08-18, 18:06
Witam,
Dość głośno było ostatnimi dniami wśród żeglarzy i podróżników o wizycie egzotycznego gościa na wodach bałtyku tj. przypłynięciu do Gdyńskiego portu meksykańskiego żaglowca, swoistego rollce royca w swojej klasie.
Marynarze na masztach i wejście do portu w Gdyni:

A tutaj sadolowy "smaczek" czy może wiocha z famą, która poszła w świat o Polsce i kibolach ...

Cytat:

Kilkuset pseudokibiców Ruchu Chorzów pobiło część załogi meksykańskiego żaglowca, który przypłynął do Gdyni.

Meksykanie przypłynęli do Gdyni żaglowcem Cauhtemoc.

Według relacji świadków pseudokibice ganiali Meksykanów po całej plaży i nie tylko ich kopali, ale też rozbijali im na głowach butelki.

***

Szalikowcy Ruchu Chorzów przyjechali do Gdyni na mecz piłkarskiego Pucharu Polski. W niedzielę o godz. 18:30 ich drużyna ma zmierzyć się z gdyńską Arką. Chorzowianie byli w Gdyni już rankiem. W tym czasie wielu z nich zdążyło już się upić.

- I można było przewidzieć, że będą się awanturować. Nie potrzeba do tego żadnej wyobraźni, a policji wokół nie było żadnej - denerwuje się pan Marcin, który był świadkiem incydentu do jakiego doszło na gdyńskiej plaży Śródmieście zobacz na mapie Gdyni.

Odpoczywali tam Meksykanie, którzy przypłynęli do Gdyni żaglowcem Cauhtemoc (zobacz relację z wizyty żaglowca). Według naszych informatorów banda pijanych pseudokibiców całkowicie sterroryzowała plażę.

- Byli agresywni, ewidentnie szukali zaczepki i w efekcie skupili się na Meksykanach, których skopali, krzycząc "brudasy", "murzyny" i "mieszańce". Pomocy musiała udzielić im karetka - relacjonuje pani Ewa.

Dopiero potem na miejsce przyjechała policja, która ustawiła kordon obok Teatru Muzycznego i odeskortowała "kiboli" do podstawionych autobusów.

- Nie byłoby tego gdyby Policja i Straż Miejska zareagowały prewencją np. aresztując tych, którzy odpalali petardy na środku pełnej plaży już dwie godziny wcześniej. Albo zabrali pijanych, wrzeszczących, półnagich facetów z Bulwaru Nadmorskiego. Masakra i wstyd, że takie rzeczy dzieją się w biały dzień, pod okiem 137 policyjnych kamer monitoringu - dziwi się pani Marta.



info z trojmiasto.pl

psiwytrysk

2013-08-18, 18:27
Ruch Chorzuf to kretyni od Gorzelika i innych przygłupów. Żadni Polacy.

McMenel

2013-08-18, 18:32
Banda debili. Zresztą jak wszyscy kibice.

JackCola

2013-08-18, 18:41
może wzięli ich za cyganów????

McMenel

2013-08-18, 18:48
k***a sam jestem hanysem ale debili bym k***a po łbach lał za kretynizm.

Dz...........ta

2013-08-18, 18:50
Wstyd mi za tych debili :homer:

Halman

2013-08-18, 19:41
Dalej ktoś uważa że hanysy to mądra, pracowita i tradycyna społeczność tyle ze gnębiona przez "stolyce"?

Darkstep

2013-08-18, 19:44
Mogli taką wlepke jebnąć przed plażą.


Ma...........l2

2013-08-18, 20:05
Pseudo kibic to pewnie ty jesteś , a oni to są k***a prawdziwi kibice.

djoshin

2013-08-18, 20:06
jestem ze śląska z Bytomia i jest mi wstyd ale tak to jest jak pojeby ze wsi w latach 60-tych przyjadą na Śląsk za chlebem spłodzą podobnych sobie sk***ysynów i wszędzie robią rozpie**ol nawet na własnym podwórku

Crossblade

2013-08-18, 20:08
dlatego zawsze Górnik Zabrze...chociaż Żabole tez pewnie by im wpie**olili więc ch*j tam z meksykańcami.

PRG

2013-08-18, 20:40
@tsunami1906
Bo te zwierzęta nie potrafią nawet obsłużyć noża ;)
a tak poza tym to oni nawet między soba się napie**alają, bo to dzikie i głupie.