18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chorzowscy pseudokibice pobili meksykańskich żeglarzy

adekbossek • 2013-08-18, 18:06
Witam,
Dość głośno było ostatnimi dniami wśród żeglarzy i podróżników o wizycie egzotycznego gościa na wodach bałtyku tj. przypłynięciu do Gdyńskiego portu meksykańskiego żaglowca, swoistego rollce royca w swojej klasie.
Marynarze na masztach i wejście do portu w Gdyni:

A tutaj sadolowy "smaczek" czy może wiocha z famą, która poszła w świat o Polsce i kibolach ...

Cytat:

Kilkuset pseudokibiców Ruchu Chorzów pobiło część załogi meksykańskiego żaglowca, który przypłynął do Gdyni.

Meksykanie przypłynęli do Gdyni żaglowcem Cauhtemoc.

Według relacji świadków pseudokibice ganiali Meksykanów po całej plaży i nie tylko ich kopali, ale też rozbijali im na głowach butelki.

***

Szalikowcy Ruchu Chorzów przyjechali do Gdyni na mecz piłkarskiego Pucharu Polski. W niedzielę o godz. 18:30 ich drużyna ma zmierzyć się z gdyńską Arką. Chorzowianie byli w Gdyni już rankiem. W tym czasie wielu z nich zdążyło już się upić.

- I można było przewidzieć, że będą się awanturować. Nie potrzeba do tego żadnej wyobraźni, a policji wokół nie było żadnej - denerwuje się pan Marcin, który był świadkiem incydentu do jakiego doszło na gdyńskiej plaży Śródmieście zobacz na mapie Gdyni.

Odpoczywali tam Meksykanie, którzy przypłynęli do Gdyni żaglowcem Cauhtemoc (zobacz relację z wizyty żaglowca). Według naszych informatorów banda pijanych pseudokibiców całkowicie sterroryzowała plażę.

- Byli agresywni, ewidentnie szukali zaczepki i w efekcie skupili się na Meksykanach, których skopali, krzycząc "brudasy", "murzyny" i "mieszańce". Pomocy musiała udzielić im karetka - relacjonuje pani Ewa.

Dopiero potem na miejsce przyjechała policja, która ustawiła kordon obok Teatru Muzycznego i odeskortowała "kiboli" do podstawionych autobusów.

- Nie byłoby tego gdyby Policja i Straż Miejska zareagowały prewencją np. aresztując tych, którzy odpalali petardy na środku pełnej plaży już dwie godziny wcześniej. Albo zabrali pijanych, wrzeszczących, półnagich facetów z Bulwaru Nadmorskiego. Masakra i wstyd, że takie rzeczy dzieją się w biały dzień, pod okiem 137 policyjnych kamer monitoringu - dziwi się pani Marta.



info z trojmiasto.pl

McMenel

2013-08-18, 20:49
tsunami1906 napisał/a:

http://www.tvs.pl/46025,gdynia_bijatyka_na_plazy_bilo_sie_kilkudziesieciu_kibicow_ruchu_chorzow_dzgniety_nozem_mezczyzna_w_szpitalu_aktualizacja.html

Jak to jest, że ślązacy pobili meksykańców, ale w szpitalu wylądował ślązak pocięty nożem?


I k***a dobrze niech zdycha margines społeczny. Normalny człowiek nie szuka zwady.

winston20

2013-08-18, 21:10
Taaa biedni meksykanie, a źli kibole

Cytat:

Pijani meksykanie podrywają kobiety jeden z nich zaczyna obmacywać po czym jak go odepchnela uderza ja w twarz. widząc to kilku kolesi z Ruchu podbiega i broni kobiety na co meksykaniec wbija noz w klatke piersiowa kibica Ruchu . po tym dochodzi do wspomnianekj wojny jak dowiedziała się o tym ekipa.


Ma...........31

2013-08-18, 21:17
winston20 napisał/a:

Taaa biedni meksykanie, a źli kibole



No i dobrze się zachowali ;-)

tds1974

2013-08-18, 21:19
Bydło.

RockyWood

2013-08-18, 21:22
niech ciapaci wiedzą co ich tutaj czeka jeśli się odważą.

McMenel

2013-08-18, 21:25
winston20 napisał/a:

Taaa biedni meksykanie, a źli kibole


Skąd ten cytat bo k***a wątpię aby załoga jednego z bardziej rozpoznawanych żaglowców zachowywała się jak bydło. Tam nie przyjmuje się debili.

Ma...........31

2013-08-18, 21:28
Drogi autorze zanim zrobisz jakiś temat upewnij się ,że informacje zgromadzone w nim są prawdziwe zachowujesz się jak dziennikarze w Polsce.
@up cytat autorki filmu z youtuba która była naocznym świadkiem tego zdarzenia.
Zresztą setki kibiców czasami nawet tysiące kibiców przyjeżdża do Trójmiasta co dwa tygodnie ( a nawet częściej) i dziwne ,że nigdy coś podobnego się nie stało bo jakby chcieli ( jak to określa tvn ) bić innych za kolor skóry i urządzać " wojny" to mają okazje do tego cały czas bo w Trójmieście są setki obcokrajowców.

winston20

2013-08-18, 21:30
McMenel napisał/a:


Skąd ten cytat bo k***a wątpię aby załoga jednego z bardziej rozpoznawanych żaglowców zachowywała się jak bydło. Tam nie przyjmuje się debili.


http://www.youtube.com/watch?v=cakhfcSNINk

cytat autorki filmiku. A ja wątpię żeby ktoś taki wpie**ol zaliczył za nic. Po za tym jedna osoba z Ruchu pocięta nożem - sama sobie tego nie zrobiła

mat88

2013-08-18, 21:41
Jedno słowo: DRAMAT.

19MisieQ20

2013-08-18, 22:58
Japie**ole jak zwykle 95% słucha mediów.. smutne, biorąc pod uwagę, że nie podały one rzetelnych informacji.. Prawda jest taka, że Meksykanie podrywali Polskie dziewczyny, że tak powiem zbyt nachalnie.. Jedna z dziewczyn zareagowała stanowczo i dała Meksykańcowi w twarz, a że na plaży byli kibice to kilku z nich to dostrzegło. I dla mnie normalnym odruchem jest, że idzie się i pyta czy wszystko ok (kobiety), i tak się zaczęło...

A o tym, że jeden z Meksykańców wysłał kibica Ruchu do szpitala, bo wdupił mu pare razy kose w brzuch to już nikt nie wspomniał.. Jak dla mnie brawo za zachowanie, nie będą się jakieś czarne śmieci panoszyły na Polskiej plaży jakby byli Bogami.

Gszysztow

2013-08-18, 23:18
k***a takie widowisko u mnie :-D A ja w domu :-(

DavidAG

2013-08-18, 23:22
"Pijani meksykanie podrywają kobiety, jeden z nich zaczyna je obmacywać, gdy kobieta go odepchnęła uderza ja w twarz. Widząc to kilku kolesi z Ruchu podbiega i broni kobiety na co meksykaniec wbija nóż w klatkę piersiowa kibica Ruchu. Po tym dochodzi do wspomnianej wojny jak dowiedziała się o tym ekipa. " Relacja ruchu .

dr...........97

2013-08-18, 23:24
Powiem tak sam jestem z Chorzowa i z dzielnicy z której na pewno jest najwięcej tych psychofanów czyli z Cwajki . Powiem tak gdyż widzę to na codzień . Kibole Chorzowscy są w stanie zrobić ci wszystko , nawet zabić i taka jest smutna prawda . Można o nich mówić mnóstwo złych rzeczy i taka jest niestety prawda .... Ale co jak co , ale jeśli chodzi o walke to są chyba najbardziej honorowymi osobami , w zyciu nie rzuciliby sie w takiej grupie na taką ilość osób gdyby chodziło o zwykły rasizm bo uznaliby to za "p*zdowatość " . Atakowanie w grupie to jedna z najbardziej nielubianych rzeczy w Chorzowie , nikt tego nie toleruje więc na 99% wątpie że zatakowali bez większego powodu , bo to zupełnie nie w ich stylu , ba powiem więcej gdyby chodziło o rasizm to dodatkowo chcieliby pokazać że obca nacja jest "p*zdowata " i zatakowaliby w grupie 3-4 osobowej :) Ci ludzie są na tyle nienormalni że są w stanie bić się aż nie zemdleją ... Jeśli walka byłaby 10 na 10 osób to ok , nie zdziwiłbym się , uznałbym że media mają racje ale nie w takiej grupie , gdyż kibole po prostu wstydzą się takich rzeczy (Mówie o prawdziwych kibolach a nie o p*zdach które atakują w grupie , a w razie czego uciekają )

hajton

2013-08-18, 23:42
ogarnij najpierw caly temat a dopiero później coś wrzucaj : ) nie jestem kibicem ale zapoznałem sie z tym tematem i sprawdziłem więcej wiadomości niż tylko te usłyszane z tv . więc poczytaj trochę więcej o tym zajściu i wtedy rób temat.

Stoho

2013-08-18, 23:55
Brawo Niebiescy!! Biała EUROPA!!

draxan97 weż ty się pie**olnij w łeb.... WYLYŹ