18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chorzowscy pseudokibice pobili meksykańskich żeglarzy

adekbossek • 2013-08-18, 18:06
Witam,
Dość głośno było ostatnimi dniami wśród żeglarzy i podróżników o wizycie egzotycznego gościa na wodach bałtyku tj. przypłynięciu do Gdyńskiego portu meksykańskiego żaglowca, swoistego rollce royca w swojej klasie.
Marynarze na masztach i wejście do portu w Gdyni:

A tutaj sadolowy "smaczek" czy może wiocha z famą, która poszła w świat o Polsce i kibolach ...

Cytat:

Kilkuset pseudokibiców Ruchu Chorzów pobiło część załogi meksykańskiego żaglowca, który przypłynął do Gdyni.

Meksykanie przypłynęli do Gdyni żaglowcem Cauhtemoc.

Według relacji świadków pseudokibice ganiali Meksykanów po całej plaży i nie tylko ich kopali, ale też rozbijali im na głowach butelki.

***

Szalikowcy Ruchu Chorzów przyjechali do Gdyni na mecz piłkarskiego Pucharu Polski. W niedzielę o godz. 18:30 ich drużyna ma zmierzyć się z gdyńską Arką. Chorzowianie byli w Gdyni już rankiem. W tym czasie wielu z nich zdążyło już się upić.

- I można było przewidzieć, że będą się awanturować. Nie potrzeba do tego żadnej wyobraźni, a policji wokół nie było żadnej - denerwuje się pan Marcin, który był świadkiem incydentu do jakiego doszło na gdyńskiej plaży Śródmieście zobacz na mapie Gdyni.

Odpoczywali tam Meksykanie, którzy przypłynęli do Gdyni żaglowcem Cauhtemoc (zobacz relację z wizyty żaglowca). Według naszych informatorów banda pijanych pseudokibiców całkowicie sterroryzowała plażę.

- Byli agresywni, ewidentnie szukali zaczepki i w efekcie skupili się na Meksykanach, których skopali, krzycząc "brudasy", "murzyny" i "mieszańce". Pomocy musiała udzielić im karetka - relacjonuje pani Ewa.

Dopiero potem na miejsce przyjechała policja, która ustawiła kordon obok Teatru Muzycznego i odeskortowała "kiboli" do podstawionych autobusów.

- Nie byłoby tego gdyby Policja i Straż Miejska zareagowały prewencją np. aresztując tych, którzy odpalali petardy na środku pełnej plaży już dwie godziny wcześniej. Albo zabrali pijanych, wrzeszczących, półnagich facetów z Bulwaru Nadmorskiego. Masakra i wstyd, że takie rzeczy dzieją się w biały dzień, pod okiem 137 policyjnych kamer monitoringu - dziwi się pani Marta.



info z trojmiasto.pl

kacimierz

2013-08-20, 07:09
Ja pie**ole internetowi znawcy przestępczości zorganizowanej.
Porównują grupę kiboli do mafii i co to oni by im nie zrobili. Rozumiem, że w Polsce to nie ma mafii?

DuckDodgers

2013-08-20, 08:21
kacimierz napisał/a:

Rozumiem, że w Polsce to nie ma mafii?


kokinosz napisał/a:

Jakby spotkali tamtejszą mafię, to tylko obcięte głowy wróciłyby do Polski...


joystik1337 napisał/a:

I szliby oni, dopóki nie trafiliby na oddział mafii narkotykowej. Marny byłby ich los.



Mafia jest tylko włoska, reszta to przestępczość zorganizowana. Wbijcie sobie to to waszych gimbiarskich łbów.

A co do meritum się zgadzam, jakby na naszych w Meksyku zadarli z którymś gangiem albo co gorsza kartelem to by do kraju raczej nie wrócili.

pi73rmaster

2013-08-20, 15:57
Państwo Polskie - jedyne, które jako 1 gnębi swoich obywateli. W innym państwie nie byłoby mowy o takich szybkich przeprosinach meksykańców...
ale co ja się tam rozwodzić będę.

sa...........os

2013-08-20, 16:48


Cytat:

Państwo Polskie - jedyne, które jako 1 gnębi swoich obywateli. W innym państwie nie byłoby mowy o takich szybkich przeprosinach meksykańców...



O k***a, ale zgnębieni jesteśmy, bo ktoś tam Meksykańców przeprosił. O tym że prawie nikt nie został zatrzymany już chyba wspominać nie trzeba...

Ec...........on

2013-08-20, 18:59
Prokuratorzy wstępnie ustalili, że to pseudokibice Ruchu Chorzów sprowokowali zajście z udziałem meksykańskich marynarzy. - Stroną atakującą byli kibice Ruchu Chorzów, tzn. obywatele polscy. Natomiast osobami pokrzywdzonymi byli obywatele Meksyku - powiedział Witold Niesiołowski, prokurator rejonowy w Gdyni.

- Widać na nim sytuacje, w której meksykanie wnoszą w reklamówkach na plażę piwo, w pewnym momencie reklamówka się rozrywa Meksykanie tego nie widzą i idą dalej, dopiero po chwili wracają i zbierają piwo – relacjonuje Cnota. – Jedna butelka jednak zostaje, podnosi ją kobieta i zanosi Meksykanom, wtedy następuje krótka wymiana słów i każdy rozchodzi się w swoja stronę - dodaje.

Jak mówi Cnota, wcześniej pojawiały się teorie, że właśnie ta kobieta miała być obrażona i molestowana przez marynarzy z meksykańskiego żaglowca, jednak nagrania na to nie wskazują.


I co głupie kibole? Wypie**alać z kraju!

Zaethrael

2013-08-20, 20:05
hahahhahaha :D Mam nadzieje, że to prawda :>

Br...........ki

2013-08-20, 20:51
A na tym policyjnym filmie wyraźnie widać, że kobieta podaje upuszczony wcześniej przez meksykańska przedmiot wystarczy tylko obejrzeć go w lepszej rozdzielczości, ale wygodniej wam było dorobić teorie że on ją uderzył..

sa...........os

2013-08-20, 21:04
Cytat:

Prokuratorzy wstępnie ustalili, że to pseudokibice Ruchu Chorzów sprowokowali zajście z udziałem meksykańskich marynarzy. - Stroną atakującą byli kibice Ruchu Chorzów, tzn. obywatele polscy. Natomiast osobami pokrzywdzonymi byli obywatele Meksyku - powiedział Witold Niesiołowski, prokurator rejonowy w Gdyni.

- Widać na nim sytuacje, w której meksykanie wnoszą w reklamówkach na plażę piwo, w pewnym momencie reklamówka się rozrywa Meksykanie tego nie widzą i idą dalej, dopiero po chwili wracają i zbierają piwo – relacjonuje Cnota. – Jedna butelka jednak zostaje, podnosi ją kobieta i zanosi Meksykanom, wtedy następuje krótka wymiana słów i każdy rozchodzi się w swoja stronę - dodaje.

Jak mówi Cnota, wcześniej pojawiały się teorie, że właśnie ta kobieta miała być obrażona i molestowana przez marynarzy z meksykańskiego żaglowca, jednak nagrania na to nie wskazują.



Jeśli nie jest to cytat z Niezależnej, Autonoma, Nacjonalisty, Kibice.net albo innej Słusznej Strony Prawdziwego Polaka, to z pewnością jest to judemasońskolewacka propaganda TVN-u. 8-)

Ec...........on

2013-08-21, 09:59
@Up. Pudło - tvs.pl ;) Obecnie zatrzymano następnego kibola w tej sprawie. Czyli jednak wychodzi, że to te zjeby po chemioterapii zaczęły ;)

Wójcik

2013-08-21, 15:57
Nie chcę wyjść na poszukiwacza teorii spiskowych ale

"Gdyński prokurator rejonowy, niedawno uniewinniony z zarzutu niewłaściwego nadzoru nad sprawą Amber Gold przez sąd dyscyplinarny, zakwestionował tym samym słowa rzecznika KGP Mariusza Sokołowskiego."

Prokurator zamieszany w sprawę Amber Gold podważa dochodzenie Policji aby wersja zgadzała się z medialną i rządową. Byłem na miejscu i zanim media się rozpisały czy ludzie na forach słyszałem już pierwszą wersje zdarzeń i jak by wyglądało to tak że nasi zrobili sobie polowanie na meksyków to bym o tym wiedział.
Wszystko zaczęło się od małej sprzeczki paru osób a że wszyscy byli po % a meksyki mieli sprzęt więc sytuacja się rozwinęła tak a nie inaczej. Podobne rzeczy co weekend dzieją się na zabawach w remizach i nikt problemów nie robi jak pijana ekipa z jednej wsi zmierzy się z inną bo coś tam wcześniej spina była.
Ps. http://narodowcy.net/polska/3060-donald-tusk-bedziemy-starali-sie-wplynac-na-policje-prokurature-i-w-ramach-mozliwosci-sady

Br...........ki

2013-08-21, 16:56
sanctusdiavolos napisał/a:



Jeśli nie jest to cytat z Niezależnej, Autonoma, Nacjonalisty, Kibice.net albo innej Słusznej Strony Prawdziwego Polaka, to z pewnością jest to judemasońskolewacka propaganda TVN-u. 8-)



Te wszystkie niezależne media są tak samo obiektywne jak tvn.
W tv widziałem (nie w tvn) to nagranie w dużo wyższej jakości i tam czarno na białym widać że kobieta tylko podaje im coś

Zaethrael

2013-08-21, 19:00
Wójcik napisał/a:


Ps. http://narodowcy.net/polska/3060-donald-tusk-bedziemy-starali-sie-wplynac-na-policje-prokurature-i-w-ramach-mozliwosci-sady



I jak tu Twoją wypowiedź traktować poważnie...
Zresztą nie wiem jak u ciebie ale ja nie mam zamiaru przechodzić na porządku dziennym z pato jakie się dzieją na imprezach. Tylko, że w takim wypadku jak już kogoś złapią to sobie popłacze przeprosi, zapłaci lub pójdzie do paki. A kibice beczą jacy to oni niewinni i cudowni i wk***iają tylko hipokryzją jaka od nich płynie.

sa...........os

2013-08-21, 19:34
Bronisław_Komorowski napisał/a:



Te wszystkie niezależne media są tak samo obiektywne jak tvn.
W tv widziałem (nie w tvn) to nagranie w dużo wyższej jakości i tam czarno na białym widać że kobieta tylko podaje im coś



Myślałem że ironia w mojej wypowiedzi jest dość zauważalna. W każdym razie do tego właśnie zmierzałem. ;-)

Wójcik

2013-08-21, 19:48
Zaethrael napisał/a:

Wójcik napisał/a:

Ps. http://narodowcy.net/pols...mozliwosci-sady


I jak tu Twoją wypowiedź traktować poważnie...


Nie wiem do czego pijesz że mam poglądy narodowe i do takiej strony dałem linka z informacją (innych nie chciało mi się szukać) czy że strona zamieszcza jakieś przekłamanie tej informacji?
W suchym nagraniu z konferencji jest to samo http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MDyXzg_1Xe4

Z patologią niech walczy policja i niezawisły sąd a nie politycy którym jest akurat to albo coś innego na rękę. A informacje w poście o prokuratorze są z drugiej strony barykady czyli gw bo dla porównania czytam prawie wszystkie wiadomości.