18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chorzowscy pseudokibice pobili meksykańskich żeglarzy

adekbossek • 2013-08-18, 18:06
Witam,
Dość głośno było ostatnimi dniami wśród żeglarzy i podróżników o wizycie egzotycznego gościa na wodach bałtyku tj. przypłynięciu do Gdyńskiego portu meksykańskiego żaglowca, swoistego rollce royca w swojej klasie.
Marynarze na masztach i wejście do portu w Gdyni:

A tutaj sadolowy "smaczek" czy może wiocha z famą, która poszła w świat o Polsce i kibolach ...

Cytat:

Kilkuset pseudokibiców Ruchu Chorzów pobiło część załogi meksykańskiego żaglowca, który przypłynął do Gdyni.

Meksykanie przypłynęli do Gdyni żaglowcem Cauhtemoc.

Według relacji świadków pseudokibice ganiali Meksykanów po całej plaży i nie tylko ich kopali, ale też rozbijali im na głowach butelki.

***

Szalikowcy Ruchu Chorzów przyjechali do Gdyni na mecz piłkarskiego Pucharu Polski. W niedzielę o godz. 18:30 ich drużyna ma zmierzyć się z gdyńską Arką. Chorzowianie byli w Gdyni już rankiem. W tym czasie wielu z nich zdążyło już się upić.

- I można było przewidzieć, że będą się awanturować. Nie potrzeba do tego żadnej wyobraźni, a policji wokół nie było żadnej - denerwuje się pan Marcin, który był świadkiem incydentu do jakiego doszło na gdyńskiej plaży Śródmieście zobacz na mapie Gdyni.

Odpoczywali tam Meksykanie, którzy przypłynęli do Gdyni żaglowcem Cauhtemoc (zobacz relację z wizyty żaglowca). Według naszych informatorów banda pijanych pseudokibiców całkowicie sterroryzowała plażę.

- Byli agresywni, ewidentnie szukali zaczepki i w efekcie skupili się na Meksykanach, których skopali, krzycząc "brudasy", "murzyny" i "mieszańce". Pomocy musiała udzielić im karetka - relacjonuje pani Ewa.

Dopiero potem na miejsce przyjechała policja, która ustawiła kordon obok Teatru Muzycznego i odeskortowała "kiboli" do podstawionych autobusów.

- Nie byłoby tego gdyby Policja i Straż Miejska zareagowały prewencją np. aresztując tych, którzy odpalali petardy na środku pełnej plaży już dwie godziny wcześniej. Albo zabrali pijanych, wrzeszczących, półnagich facetów z Bulwaru Nadmorskiego. Masakra i wstyd, że takie rzeczy dzieją się w biały dzień, pod okiem 137 policyjnych kamer monitoringu - dziwi się pani Marta.



info z trojmiasto.pl

~Tołdi

2013-08-19, 11:59
milosciprzyjazn napisał/a:



Drogi Kaczorze Dodgers (a propo pedalskich nicków)

Pragnę tylko zauważyć, że gówno wiemy, a fakt że tak pokładacie swoje zaufanie w portale pokroju niezalezna.pl czy relacje rzeczników kiboli jest przykladem tego jak sami jesteście manipulowani, szczególnie gdy do wiadomości podawane są takie bajki o fantastycznych kibolach-bohaterach. Fakty są jasne, to meksykanin leży w szpitalu z ranami ciętymi. Więc jeżeli wydaje wam się, że jesteście tacy k***a niezależni i oświeceni i wolni od wszelkich manipulacji, bo czytacie portal z wyrazem niezależny w nazwie, to się srogo puknijcie w łeb, tyle.



Karle moralny zauważ że ja podałem inne źródło które mówi to samo. Prócz prowokatora do szpitala trafił też kibic Ruchu z raną kutą. Zainwestuj w okulary albo nasraj se do ryja.

Wójcik

2013-08-19, 12:00
Tak się składa że byłem wczoraj od rana na tej plaży, przyjechaliśmy po 8 do Gdyni i do tej 15 grupa kilkuset kibiców jakoś mogła siedzieć i bawić się na plaży i w okolicach. Fakt były jakieś race głównie wcześnie rano jak zdjęcia robiliśmy, potem już wszyscy podzielili się na małe grupki znajomych i bawili się jak to na plaży w ciepły dzień. Był alkohol, były jakieś śpiewy ale było spokojnie, meksykanie też tam nie byli tylko kilka minut. Całej akcji niestety nie widziałem bo poszliśmy zjeść placka przed meczem.
A każdy co tak jedzie po kibicach po tym jak nas tvn opisuje niech się zastanowi jak by zareagował w 2 sytuacjach.
1. Widzisz że jakaś kobieta jest napastowana przez pijanego obcokrajowca?
2. Dowiadujesz się że kumpel dostał od kogoś kose a ty stoisz niedaleko z grupą innych kumpli?

Ec...........on

2013-08-19, 12:03
A tu poważny artykuł na temat całego zajścia:

Tommy_19

2013-08-19, 12:26
Brudas jednak zawsze pozostanie brudasem. niech wypie**alają do swojego burdelu wpie**alać burrito

MdF

2013-08-19, 12:40
Mimo iż jestem żabolem to szacun dla chorzowskich za ich zachowanie.Postawili się w obronie kobiety,pokazali że nie damy sobie w kasze dmuchać.

Ale cóż z tego dla większości użytkowników to i tak tylko śląscy autonomiści:)

Gdzie zatem byli "prawdziwi" polacy kiedy meksyki robili burdel w polskim mieście?Pewnie udawali że nic nie widzą :)

Żal mi się robi jak wszyscy po nas jadą , ze względu na region z którego pochodzimy.Dla wszystkich hejterów polecam więcej samodzielnego myślenia a mniej TVN'u :)

paeeaq

2013-08-19, 12:49
Naj***ny meksykaniec napastuje polską kobietę, ta go odpycha, po czym brudas wypłaca jej liścia. Niefartem dla niego obok stało i wszystko widziało kilku chłopaków z Ruchu, którzy od razu reagują. Brudas wyciąga kosę i żeni jednemu chłopakowi od nas. W tym momencie zaczyna się fiesta na plaży. Brudasy uzbrajają się w tulipany, mają też noże. Ale nie wiele im to pomaga, są brani konkretnie na buty. Od nas kilku chłopaków pociętych.

Zaznaczam, że na plaży byliśmy od rana i do momentu tego zajścia był spokój pomiędzy obiema stronami. Kibice jak i meksykańce plażowali w swoich grupkach.

Jestem kibicem Ruchu. Dwie godziny temu wróciłem do domu z Gdyni. Byłem, widziałem, nie jest to relacja zasłyszana od osób trzecich. Piszę to bo wk***iają mnie p*zdeczki które w dupie były i gówno widziały, ale już uknuli sobie swoje wersje wydarzeń na podstawie relacji tvnu.

boberm

2013-08-19, 12:49
To teraz macie tą historie ze strony świadka: klik

Tak w skrócie jest mowa o tym, że te ścierwa napie**alały niewinnych ludzi na plaży, darły ryje, odpalały race, a policja miała to w dupie.

paeeaq

2013-08-19, 12:54
boberm napisał/a:

To teraz macie tą historie ze strony świadka: klik

Tak w skrócie jest mowa o tym, że te ścierwa napie**alały niewinnych ludzi na plaży, darły ryje, odpalały race, a policja miała to w dupie.


Po czym oceniasz, że jest to wiarygodny opis wydarzeń? Krew mnie k***a zalewa jak czytam takie wyssane z palca bzdury "naocznego świadka", czy też wypowiedzi "pani Marty, która chciała zachować anonimowość"... a ścierwa poszukaj sobie przed lustrem pedale

meier

2013-08-19, 13:10
były kamery są nagrania z których widać co i jak. Nigdy bym nie przypuszczał ze na sadisticu ktoś będzie bronił ciapatych:D

Cryo

2013-08-19, 13:38
Na podstawie monitoringu stwierdzono, że to Meksykanie zaczęli. Gdzie te wszystkie szczury, które momentalnie z góry założyły, że to wina kiboli?

MdF

2013-08-19, 13:44
@Cyro


Pewnie dalej oglądają TVN i inne wiarygodne media

Gszysztow

2013-08-19, 13:58
Zobaczcie jak fajnie to wszystko wyszło. Mieli zj***ć na kiboli, ale okazuje się, ze meksykańce też nie bez winy. No to teraz motają kto zaczął. Szczerze: ch*j mnie to boli, i ich też. Najważniejsze to ukryć nieudolność mundurowych. Gdyby Policja nie była takim pie**olonym trupem, to by się ruch zesrał po pierwszej petardzie a meksykańce co najwyżej mogli by z dupami fotki porobić. No ale ch*ja, nie? Po ch*j pokazać siłę? Policja musi być tera dobra, miła i przeprowadzać staruszki przez jezdnię. Inna sprawa to oczywiście wygląd przeciętnego patrolu: Typ ponad 180 cm, ze sposobu poruszania można spokojnie wnioskować wieczyste zwolnieni z WF, no i partner- mała czarna kobitka, 160cm, 55 kg wagi. Przecież jakby oni k***a nie mieli tych śmiesznych napisów na plecach to bym musiał się długo zastanawiać czy właśnie minął mnie patrol ochroniarzy z orzeczeniem o niepełnosprawności czy konwojenci z security...

boberm

2013-08-19, 14:24
paeeaq napisał/a:


Po czym oceniasz, że jest to wiarygodny opis wydarzeń? Krew mnie k***a zalewa jak czytam takie wyssane z palca bzdury "naocznego świadka", czy też wypowiedzi "pani Marty, która chciała zachować anonimowość"... a ścierwa poszukaj sobie przed lustrem pedale



Nie powiedziałem, że jest wiarygodny, ale pewnie bardziej niż TVN (autor jest dość znany).
Chcę po prostu zwrócić uwagę, że ci debile nie mający nic wspólnego z normalnymi kibicami, oprócz bronienia tej Polki i swojego kolesia musieli przy okazji odpalić race itp, czyli jak zwykle przeszkadzać normalnym ludziom. Druga sprawa to bezczynność policji, która miała całą sprawę w ch*ju.

Dusz

2013-08-19, 14:51
ODPALILI RACĘ?! No k***a szok, strach z domu wyjść jak takie rzeczy się dzieją... ja pie**ole