18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejerowski o EURO

Lobas • 2012-08-27, 22:35
Czyli największy hipster w Polsce wypowiada się na temat Euro 2012...

HAL-9000

2012-08-27, 22:40
Konkret gościu, lubię go. W zasadzie nie można mu nic zarzucić, co jak na twarz z mediów jest w sumie zaskakujące.

Novotko

2012-08-27, 22:42
j***ny fajfus myśli, że przyjazd papieża to największa impreza. Od kiedy cokolwiek związanego z kościołem można nazwać imprezą. Jest poj***ny jak to jego OHIO.

W WC KWADRANS to on chyba trochę inny był.

_R...........s_

2012-08-27, 22:58
@up
Na stare lata coraz bardziej mu się pie**oli. Kiedyś robił całkiem dobre programy, a dziś zobaczcie sobie jak odpie**alał w Tybecie. k***a, chodził płakał o demonach, że wszyscy tam to sataniści, szkoda.

A jeśli chodzi o ojro, ch*j z nim, było skończyło się. Dlaczego przed całym turniejem prawie nikt nie płakał (widziałem kilka inicjatyw, ale niezbyt się przebili), a teraz wszyscy pie**olą jakie to złe. ch*j stało się, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Poza tym, filmik miał być o ojro, a od połowy zaczyna gadać o leninie i tusku.

kaiel

2012-08-27, 22:58
dobrze gada , jest jaki jest ,ale nie udaje

ka...........nt

2012-08-27, 23:12
1 miliard z turystów z okazji Euro, 2 miliardy na sam narodowy, 70 miliardów na całość, przez 100 lat nam się te donaldia 2012 nie zwrócą :samoboj:

Jeden z najważniejszych symboli, brama stoczni pozbawiona przez lud napisu "im. Lenina" zniszczona z powrotem tym napisem przez lokalnego działacza PO

Syn premiera pomaga recydywiście w obrobieniu Polaków na 150 mln złotych.


Petelicki, założyciel GROMu strzela sobie serię z kałacha w plecy.


Przepychane są ustawy o przymusowych szczepieniach oraz strzelaniu do dzieci i kobiet w ciąży


To są ciekawostki tylko z 2 ostatnich miesięcy, nie trzeba patrzeć daleko wstecz. A i tak lemingi chórem odpowiedzą na wzór Adama Szechtera "odpieprz się pan od Herr phłemieła"

Niestety te głąby nie wiedzą nawet o jaki cytat chodzi, bo są tacy młodzi i wykształceni, iż nie mają pojęcia jak współczesne elity sprzedawały Polskę 20 lat temu.

McMenel

2012-08-27, 23:13
Nie gada wcale mądrze. To kretyn który mówi co mu na język ślina przyniesie. Do tego fanatyk religijny a tacy zdolni są ,w imię miłości do swojego wyimaginowanego przyjaciela pod nazwą Bóg , do wsadzenia ci noża w nerki. Ostatnio natknąłem się na jeden z jego programów w TV gdzie stwierdził iż jest katolem tylko dlatego iż jego rodzice byli nimi i z powodu przykazania o czczeniu rodziców nie może zmienić wiary... Poj***ny człowiek.

siwy989

2012-08-27, 23:17
Początkiem mnie już wk***ił...... Na spotkaniu z Janem Pawłem II byłem w 1999 w Toruniu i owszem było mnóstwo ludzi ale tylko sami Polacy, mam około 100 zdjęć i po przeglądnięciu nie widzę żadnej obcokrajowej flagi oprócz watykańskiej.
Natomias EURO 2012 zgromadziło masę turystów , którzy poznali Polskę nie tylko ze strony II Wojny Światowej , cierpienia ble ble ble itd. Bo na zachodzie tylko nas z tego znają. W końcu mogli zobaczyć Polską kulturę , kuchnię , ludzi, piękne miasta oraz ch*jowe drogi i bezmózgi rząd.
Prawda EURO 2012 to klęska finansowa dla miast , ale to oni swoje kandydatury zgłosili sami, nikt ich nie zmuszał. Przecież było wiadomo , że kasę za mecze bierze UEFA, a my dopłacamy do straży , policji , pogotowia i innych pomocy , które na te Euro były potrzebne, a co najważniejsze do stadionów, które teraz świecą pustkami na meczach. Trzeba było narzekać prędzej , że Mistrzostwa Europy w Polsce to niewypał będzie , a nie po fakcie.
Byliście k***a na wyborach ? To trzeba było głosować na innych, a nie pie**olić teraz jak źle jak się nie było , albo głosowało na j***ne PO. Sam żałuje teraz , że głosowałem na Palikota , bo teraz stoi k***a z Donaldem w spółce i ja będę j***ł do 67 lat k***a :idzwch*j: Zresztą gdzie wy na wybory ,na testy gimnazjalne prędzej


PS: Z tym Leninem ma rację , jak już na stoczni stoi jego pomnik , to w Oświęcimiu niech postawią pomnik Adolfowi. :hitler:

ka...........nt

2012-08-27, 23:18
McMenel napisał/a:

Nie gada wcale mądrze. To kretyn który mówi co mu na język ślina przyniesie. Do tego fanatyk religijny a tacy zdolni są ,w imię miłości do swojego wyimaginowanego przyjaciela pod nazwą Bóg , do wsadzenia ci noża w nerki. Ostatnio natknąłem się na jeden z jego programów w TV gdzie stwierdził iż jest katolem tylko dlatego iż jego rodzice byli nimi i z powodu przykazania o czczeniu rodziców nie może zmienić wiary... Poj***ny człowiek.




Nie odniosłeś się w ogóle to merytorycznej kwestii jego wypowiedzi, do strat jakie przyniosło euro, do krytyki afer tego rządu, do powrotu lenina na bramę stoczni, o czym cały czas mówił, po prostu zwyzywałeś gościa ni z dupy ni z pietruchy. To jest tolerancja z wielkiego miasta: "jak katol mówi że 2x2=4 to mówi źle, bo to katol". :homer: Ludzie tacy jak ty powinni być pozbawiani praw wyborczych

Nap_Limak

2012-08-27, 23:18
Ja lubię programy podróżnicze Cejrowskiego.
To tyle.

0statniSprawiedliwy

2012-08-27, 23:24
kant napisał/a:

1 miliard z turystów z okazji Euro, 2 miliardy na sam narodowy, 70 miliardów na całość, przez 100 lat nam się te donaldia 2012 nie zwrócą :samoboj:

Jeden z najważniejszych symboli, brama stoczni pozbawiona przez lud napisu "im. Lenina" zniszczona z powrotem tym napisem przez lokalnego działacza PO

Syn premiera pomaga recydywiście w obrobieniu Polaków na 150 mln złotych.


Petelicki, założyciel GROMu strzela sobie serię z kałacha w plecy.


Przepychane są ustawy o przymusowych szczepieniach oraz strzelaniu do dzieci i kobiet w ciąży


To są ciekawostki tylko z 2 ostatnich miesięcy, nie trzeba patrzeć daleko wstecz. A i tak lemingi chórem odpowiedzą na wzór Adama Szechtera "odpieprz się pan od Herr phłemieła"

Niestety te głąby nie wiedzą nawet o jaki cytat chodzi, bo są tacy młodzi i wykształceni, iż nie mają pojęcia jak współczesne elity sprzedawały Polskę 20 lat temu.


Słaba prowokacja trollu :)

ka...........nt

2012-08-27, 23:26
Cytat:

Słaba prowokacja trollu :)



Mówisz tak do taty gdy mówi ci, że dzisiaj seksu nie będzie? Ah te lewactwo :amused:


Ps. wpisz sobie w google "szechter" to dobry humor cię opuści.

Breakdrowser

2012-08-27, 23:27
Hesbollah napisał/a:

Cejrowski, mistrz pie**olenia.



Często wchodzisz w intymne kontakty z celebrytami?

defcon1

2012-08-27, 23:28
Lubię gościa, ale ma totalnego pie**olca na punkcie religii i kościoła katolickiego. Niestety często spotykana mania w tym zindoktrynowanym kraju.